Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
25. bře 2011

@inza jojo, za pár 🙂 ...kolem 8-10.dubna začnu stimulovat 😵 😵

lenkakubickova
25. bře 2011

@anlek Leni je to těžké...zatím se mě to netýká,ale....asi bych na to šla, kdybych měla špatné výsledky NT, těžko říct, jak se k tomu člověk postaví, když už máš bobánka v bříšku....

kive76
25. bře 2011

Holky díky za odpovědi

anlek
25. bře 2011

@lenkakubickova Leni, pokud by byly spatne vyslekdy NT, tak je to neco jineho ... Ale pri dobrych bych na to vazne hodila bobek. 😉 Navic aspon ja to mam tak, ze riziko vady u ditete musi byt vetsi nez riziko potratu po AMC. Jinak mi to nedava smysl podstupovat AMC.

inza
25. bře 2011

monn: jasne ze zitra taky...jdu na farmarske trhy a tak si zase neco dobreho koupim
anlek: jo doufam ze tam budou

monnn
25. bře 2011

@inza 😀 😉

lenkakubickova
25. bře 2011

@anlek jojo, Leni, s tím bych souhlasila, po dobrých testech bych na to taky hodila bobek 😉 😅
@inza kam chodíš na farmářské trhy??? Taky by jsem je chtěla vyzkoušet 🙂

kive76
25. bře 2011

dobrý trhy jsou v Dejvicích ..na Kulaťáku ..párkrát jsem tam byla...🙂 a těch dobrůtek co tam maj

já jsem z Kladna...a tady jsou taky trhy, a od dubna budou dokonce dvoje na dvou místech..což se těším...jedny byly v pátek ale od 1O-15h, což normální zaměstnanej člověk nemůže stíhat, a ty druhý budou i v sobotu...a blíž co bydlím, než tamty..

inza
25. bře 2011

@lenkakubickova: na Kulatak do Dejvic ted kazdou sobotu od 8-14. Mama je vyzkousene uz z lonska a taky tu byla na adventni vikendy. Nemam chybu. Maj plno dobrutek a muzes ochutnat aniz si neco koupis. Nam tam rad chodi i pes nakupovat vzdy u burtovich stanku neco dostane dobreho kdyz na to zbozi kouka smutne tak to prodavajici nevydrzi...Jinak vzdy kupuju uzeniny od reznika z Davle...nemaj chybu na to ze ja uzeniny moc nemusim tak po techto se fakt zaprasi....

kive76
25. bře 2011

@inza já jsem taky byla na adventních ...to jsme se asi někdy potkaly..🙂

lenkakubickova
25. bře 2011

holky, tak to díky za tip! Sice jsou pro mě Dejvice trochu dál,ale to neva, metrem se to dá 🙂 My milujeme česnek všude mají jen čínský bleeeee, tak jsem zvědavá, jestli by neměli nějaký český 🙂

inza
25. bře 2011

@lenkakubickova: na podzim tu meli cesky a pak taky ten jednopalicovej. Musim rici ze mel teda pekny grady...Dejvice maji vyhodu ze jsou pekne na metru...teda nevim odkud pojedes.... 😉..Ja tam zeleninu a ovoce taky kupuju..sice ceny normalni jako vc obchode ale zase je to ceske a ne tak strasne nalestene...atd...se tam mozna zitra potkame 😀. jINAK se priprav na to ze byva docela hodne lidi...skoro lepsi jiti rano cca mezi 9-10 a obrnit se

anlek
25. bře 2011

@lenkakubickova Mam pocit, je byva neco i v Karline.

lenkakubickova
25. bře 2011

@inza supeeer!!! Díky fakt za tip, tuto So to nezvládám, budeme pryč a příští budeme na týden v Krumlově,ale tu potom půjdu 100% a hned ráno 😵 😵 😵

kive76
25. bře 2011

http://www.ceskefarmarsketrhy.cz/farmarske-trhy...

TADY JSOU všechny různý trhy po Praze, a okolí

lenkakubickova
25. bře 2011

@kive76 díky 😉

pentagras
27. bře 2011

Ahojky holky, pevně věřím že tento týden bude veselejší než ten minulý, opět nemůžu spát a civím do pc 🙂 A to jdu zítra do práce 🙂

vally11
28. bře 2011

Ahoj holky, přeji také všem pěkný týden a nejlépe také nějaké pozitivní zprávičky. Třeba cibka a inza už by koncem týdene mohly zatestit na najít // 😉
@pentagras tak už se Ti to pomalu krátí, viď? 🙂

inza
28. bře 2011

@vally11: to myslim u me nehrozi...hezky pockam a pujdu rovnou na krev zadny test nedelam... 😀. Musim ted rici ze po tomto ET me porad nejak boli podbrisek coz u tech predeslich nebylo... 😲

cibka: jak je?se ti blizi testovani.. 😀

cibka
28. bře 2011

@inza ahojky všem
ja bych měla testovat v patek ale cítím se uplne stejne jako po všech iui takže tomu vubec neveřím, takže když to bude negativní ani nebudu smutná aspon nemoc protože nejak tomu neverim ze je ten správný čas, takže po vysazení utroše počkam na mrchu a jdeme do dalšího iui
ty nebudes testit? a kdy pujdes na krev to vypadá slibne držím moc palečky

inza
28. bře 2011

@cibka: testit nebudu na krev jdu az nekdy koncem pristiho tydne. Mala bych jit pristi ctvrtek, ale nevim jak me to vyjde. Doufam a vubec by me nevadilo kdybyb to bolelo celych 9 mesicu...by se to vydrzelo....Je akorat blby ze nemuzu ted oslavit narozeni synovce..🙂

Jo chci se zeptat kdo "papate" Femibion jaky si kupujete?

cibka
28. bře 2011

@inza tak narozky synovce pak oslavíte najednou dětským šampáněm 😉

lenkakubickova
28. bře 2011

@inza: moc držím palce, ať je krev pozitivní!!! 😉 🙂 Já bych teda nevydrzela netestovat 😀 😀

@cibka: třeba budeš mile překvapená, a když ne, tak příště to už musí vyjít!!! 😉

inza
28. bře 2011

@cibka: jj rychle spunty doufam ze to budou jistit
@lenkakubickova: ja to vydrzim 😀, jinak ted trhy uplne super, ale chce to jit rano....jinak dalsi trhy bejvaj na naplavce taky kazdou sobotu...

lenkakubickova
28. bře 2011

@inza kurňa,jsi teda dobrá! Já mám vždy tendeci testovat snad hned po oplodnění 😀 😀 😀
Už se na trhy těším!!! Jen škoda, že mi to v So nevyšlo, byla jsem s manželem na běžeckých závodech a pak ž bylo pozdě a ani tato mi nevyjde, jedeme do Českého Krumlova, takovej menší relax před stimulkou 😵

maarina
28. bře 2011

Ahojky devcata. Jsem tu nova a prosim vas o radu a zkusenosti s gennet praha. Jsme objednani na prvni pohovor az na cerven. Jak pohovor probiha a jake vysetreni poprve delaji? Mate nekdo zkusenosti s mudr Jarosovou? Uz ted sem nervozni kdyz vas ctu jaky je to tlak na nervy a obdivuju vas jak to zvladate. Tak dekuji za odpovedi a preju vam at se vse podari k vasi spokojenosti. dekuji.

inza
28. bře 2011

@lenkakubickova: ja musim fakt rici ze me to vubec nelaka..testovat....Tak das trhy za 14 dni...u me tam zase projelo penez... 😀, ale za same dobrutky 😀. Na bezeckych zavodech jako jeste na bezkach ci na normalnich 🙂

inza
28. bře 2011

@maarina: v Gennetu Jarosova neni 😉

lenkakubickova
28. bře 2011

@inza to věřím, že tam člověk nechá hromadu peněz,aby ne, pokud je to kvalitní a dobré 🙂 ....manžel běhá, jako běh na 10km, marathony a tak, teď běžel trekový krátký běžecký závod, já běhám tak 4-5km 4x v týdnu, docela nás to baví, ale na tenhle závod jsem si netroufla, byly tam jen ženské z různých klubů a to by byla u mě ostuda 😀 😀 😀