Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
6. dub 2011

@inza
tak to jsem na tom stejně, taky hledám práci, ale budu to řešit až po laparce. Nejvíc mě štve, když se ptají a rodinu neplánujete?!! Neměli by, ale ptají se 😒 a myslím, že i nato koukají v našem věku. ☹

andru01
6. dub 2011

@vally11 tak v podobne situaci jsem prave ted take,..urcite budu prubezne informovat,..me by pomohlo kdybych uz mohla zustat doma 🙂 ale to asi bohuzel nepujde ,tak alespon ted jak jsem jeste na ps tak mohu v klidu hledat nove zamest,a hlavne v klidecku,...jj dnesni doba je fakty silena co se tyka prac.stresu a vypeti,..jeste ze je si tady muzeme krasne popovidat hned je cloveku lepe .-)))

vally11
6. dub 2011

@andru01
tak to ti vůbec nezávidím!!! Vím co to je, a když si nato vzpomenu, tak mám ještě teď husí kůži. 😠

inza
6. dub 2011

@vally11: no ja uz ji hledam cca rok..a nemuzu v oboru nic najit ☹

vally11
6. dub 2011

@inza
no já mám naštěstí ještě podporu, ale už mi v květnu bude končit. ☹ Je to fakt hrozný, navíc všude je protekce!!! Bez známých není na dobrou práci šnace!

inza
6. dub 2011

@vally11: tak to ja uz bez podpory ☹..souhlas ze bez znamych neni moc sance neco sehnat...., ale i se znamyma to jde spatne

vally11
6. dub 2011

@inza
A když bys šla z UP na mateřskou, tak to je automaticky na 4 roky? A co když třeba někde budeš dělat 2 měsíce, to už je možné si vybrat nebo musíme zase odmakat nějaký čas? Netušíš?

inza
6. dub 2011

@vally11: pokud pujdes z UP na MD tak myslim ze mas smolika a nedostanes nic pak az rodicovskou, ale na jak dlouho nevim. Jinak pokud budes nekde jenom cca dva mesice tak myslim ze to nestaci musis odpracovat neco vice, ale nevim presne je me to celkem nejak jedno

vally11
6. dub 2011

@inza
no hlavně, aby se povedlo těhu jestli dostanu nic nebo trochu lepší nic, to už je celkem jedno!

inza
6. dub 2011

@vally11: jo to mas pravdu.... 😀

michaelama
6. dub 2011

Ahoj holky, za jak dlouho jsou výsledky z immunie? Volaly jste si nebo to pošlou poštou? Díky za info

darkwitch
6. dub 2011

@michaelama ja byla v imunii a tam me objednavali na za mesic k doktorce a ta mi dala vysledky i s vysvetlenim a doporucenou lecbou...

michaelama
6. dub 2011

@darkwitch Mě právě objednali až za měsíc a půl a nechce se mi tak dlouho čekat. Třeba mi tam nic nenašli a já se budu zbytečně o 14 dní déle zaobírat něčím co vlastně nemám. Ale pochybuju, že z tohoto vyšetření vůbec někdo vyšel bez poskvrnky...

darkwitch
6. dub 2011

@michaelama ale ne kazdy ma imunitni problemy 😉 teda me to bylo jedno ja tohle nejak neresila...

monnn
6. dub 2011

čau holky!
@michaelama já jsem si na výsledky volala a uháněla termín 😀 páč jsem byla do Gennetu objednaná na 12.11 a na Imuno jsem si měla volat 16.11 nakonec jsem sestřičky ukecala na termín a 5.11 jsem měla výsledky doma a 14 jsem už stimulovala 😉

pentagras
6. dub 2011

Ahojky holky, tak první konzulka za sebou, tak je to fakt mazec, u mě evidentně není co řešit, takže prý jestli chci tak hned příští měsíc IVF, no ale pak jsme se dohodli že bude lepší to nechat po dovolený, ještě mě nabrali nějakou genetiku, takže ted už je to na nás, to jsem fakt nečekala že to půjde tak rychle 🙂

darkwitch
6. dub 2011

@pentagras jsem ti rikala, ze to bude fofr 😉

pentagras
6. dub 2011

@darkwitch ahojky, no to jo, stím jsme jaksi fakt nepočítali 🙂, tak super, dr.říkala že po dovolený je to lepší, že je člověk víc v pohodě a tělo odpočatý, tak dáme na její radu 🙂

pentagras
6. dub 2011

@darkwitch a co ty vůbec plánuješ, já to tady nějak nechytám 🙂

vally11
6. dub 2011

@pentagras
No tak to je rychlost. A co dr. říkala na ty všechny tvoje testy? A kdy do toho půjdete?

darkwitch
6. dub 2011

@pentagras ted laparku a pak dalsi ivf 🙂

pentagras
6. dub 2011

@vally11 ahojky, no byla v šoku, prý to ještě neviděla, byli jsme tam dvě hodiny až po dovče, máme dvě, druhá na červen 🙂

pentagras
6. dub 2011

@darkwitch jéé, tak třeba to dáme pak spolu 🙂 tak držím palce 🙂

vally11
6. dub 2011

@pentagras
v šoku z těch všech výsledků?
Takže do toho půjdete už v červenci nebo až úplně po létě?

darkwitch
6. dub 2011

@pentagras ja doufam, ze mi to vyjde tak na cervenec, max. srpen

pentagras
6. dub 2011

no můžeme hned ale říkala pokud máme dovolenou at počkáme po ní, že je to ideální rozpoložení těla 🙂
Výsledky jsou prý pro Ivf adekvátní, dnes mi dorazil kní poslední rozhodující test toho CMV a dopadl dobře, hurá, to je uspěch po těch peripetiích, to rozhodlo, kouklala spíš ztoho co mi všechno je a bylo a rodičům atd, budou nás muset hlídat, no a prý dostanu neschopenku ihned jak mi daj hormony

pentagras
6. dub 2011

@vally11 no můžeme hned ale říkala pokud máme dovolenou at počkáme po ní, že je to ideální rozpoložení těla
Výsledky jsou prý pro Ivf adekvátní, dnes mi dorazil kní poslední rozhodující test toho CMV a dopadl dobře, hurá, to je uspěch po těch peripetiích, to rozhodlo, kouklala spíš ztoho co mi všechno je a bylo a rodičům atd, budou nás muset hlídat, no a prý dostanu neschopenku ihned jak mi daj hormony

pentagras
6. dub 2011

@darkwitch jj, to mi taky tak nějak počítáme 🙂 já už mám ty laparky za sebou 3krát ale stejně je to mazec, že i u IVF je možnost otěhotnět mimoděložně, jsem nevěděla

vally11
6. dub 2011

@pentagras
no tak hlavně, že už se to alespoň hnulo, ne? A jak na Tebe působila Dr.? ...v pohodě, ne?

vally11
6. dub 2011

@darkwitch
A co ty? Už jsi objednaná? 😉