Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
6. dub 2011

@pentagras prave ze pri ivf je mnohem vetsi sance mimodelozniho nez normalne, asi to ma neco spolecneho s tim ze ti zavadeji vajicko ktere jeste muze putovat, ldezto normalne ho ta spermie dostihne v "idealnim" okamziku pro hnizdeni tak uz nikam neputuje... ale to je moje soukroma teorie...

darkwitch
6. dub 2011

@vally11 v pondeli jdu na odbery a uvidim na kdy se domluvime dal...

pentagras
6. dub 2011

@vally11 jojo, to jo, jsme nějaký vyjukaný, jo super, já mám chlapa co se pořád směje a všude všechny baví, tak paní doktorka se smála no bylo to humorný docela, jo je super

pentagras
6. dub 2011

@darkwitch jj, právě jsem koukala, já nemám vejcovody ale prý i u toho se to může stát, že je někde vtom kousku, kde se odoperovali

vally11
6. dub 2011

@pentagras
tak hlavně, že to nebylo napjatý 😉 Sranda musí být 😀 😀

pentagras
6. dub 2011

@vally11 to vůbec, jsem to věděla, na dálší schůzku se máme objednat taky u ní, tak ta už bude až se rozhodnem ten ultrazvuk pžed ivf podáváním hormonů

pentagras
6. dub 2011

holky musím letět, jdu žehlit 🙂v pátek jedem na tuning tak se taky mám na co tešit, jo doufám že nám ten optimismus vydrží 🙂

vally11
6. dub 2011

@pentagras
já uvidím jak dopadne laparka a pak se také objednáme a uvidíme na čem se domluvíme dál.
Pokud by to šlo, tak bysme nejdřív zkusili několik IUI. 😉

darkwitch
6. dub 2011

@vally11 taky cekam az bude po laparce... uz aby bylo po ni...

vally11
6. dub 2011

@darkwitch
já už se fakt těším, vím, že už mě to nemine, tak ať už je to za náma!
Ty už jsi na laparce někdy byla? Nebo měla jsi narkozu?

darkwitch
6. dub 2011

@vally11 na laparku jdu poprve, narkozu jsem mela pri OPU ale to je nejaka mala...

vally11
6. dub 2011

@darkwitch
já právě myslela, že už jsi jednou byla, ale tak to psal asi někdo jiný. 😉

darkwitch
6. dub 2011

@vally11 to asi psal nekdo jiny... doufam, ze to bude stacit jednou a nebudu to muset opakovat

vally11
6. dub 2011

@darkwitch
jasně, teď ná profouknou a pak už budeme mít jiné úkoly, ne?!! 🙂

darkwitch
6. dub 2011

@vally11 jasne ivf a pak hlidat dvojcata 😀

vally11
6. dub 2011

@darkwitch 😵

lenkakubickova
6. dub 2011

@inza: je mi to moc líto, i já tomu u tebe věřila 😢 ....holka, buď statečná a třebe jednou...i zázraky se dějí 😉 🙂 Naprosto chápu co píšeš, nám kdyby 3.IVF nevyšlo, tak končíme, je to smutný, ale takový je život... Jak jsem tu ale už někde psala, mám dvě kamarádky, které otěhotněly fakt nějakým zázrakem 🙂

@cibka: půjdete hned v dubnu na další IUI? Budeme bojovat o // spolu 😉

@pentagras: s tím mimoděložním je to začarované, já ho měla 2x na stejné straně, poprvé mi vzali vejcovod a podruhé se mi právě udělalo ve zbytku pahýlu 😕 ...ani nevíš, jaký mám strach, aby se mi to neopakovalo na druhé straně při IVF 😖 Ale musíme věřit, že už jsem si to trápení odbyla 🙂

Holky, laparka je úplně v pohodě, nebojte se toho 😉 A jizvičky se krásně a rychle hojí 🙂

inza
7. dub 2011

@lenkakubickova: hele nase to bylo uz 4 IVF 😉

jo jinak laparka naprosto v poho... 😀

lenkakubickova
7. dub 2011

@inza aha, jsou to starosti... ☹ A kolik jste platili u toho 4 IVF?

zvalentova
7. dub 2011

ahoj holky 🙂

vally11
7. dub 2011

@zvalentova Ahoj, jak se máš? A co je u Tebe nového? 🙂

zvalentova
7. dub 2011

@vally11 mám se báječně, svítí sluníčko, v práci nikdo, v poledne to zapíchnu a budu užívat volna. 🙂

vally11
7. dub 2011

@ tak to Ti naprosto schavluji 😉

A co těhulkování? Chystáte se něco podniknout?

zvalentova
7. dub 2011

@vally11 no asi nic, nějak se mi do toho nechce 😎

vally11
7. dub 2011

@zvalentova tak uvidítě, ale třeba tohle, že to člověk neřeší je nejlepší lék 😉 Mě to zatím bohužel nejde!
Prosím Tě, kolikátý den po laparce tě pouštěli domů?

zvalentova
7. dub 2011

@vally11 druhý den, šla jsem ve čtvrtek v 9 ráno a v pátek v půl osmé po vizitě jsem už měla sbaleno a tradáá domů.
Jinak nemyslet na věc se úplně nedá, jen nemám motivaci a tak je to o maličko snažší.

vally11
7. dub 2011

@zvalentova tak to bylo rychlý 😉
Myslíš, že nemáš motivaci kvůli té endometrioze nebe co to máš? A jak se k tomu staví v Gennetu?

zvalentova
7. dub 2011

@vally11 nevím, od listopadu jsem tam nebyla 😀
Gennet se k tomu staví tak, že jsem už dávno měla jít na druhé IVF, ale mě se nechce vyplácat další pokus, jen aby oni měli co dělat.
Budu spíš cvičit mojžíšovou, brát hnusný Prednison a možná v srpnu, září to zkusím....

lenkakubickova
7. dub 2011

@zvalentova: ono to pak přijde samo a poznáš, žeje ta pravá chvíle se pustit do dalšího pokoušení o mimčo 😉 taky jsem měla období, strachu s dalších komplikací a zklamání...ale tak nějak mě v lednu/únoru něco osvítilo a teď už jen čekám na MS a strašně se těším na IVF 🙂
@vally: ona je ta laparka fakt rychlá 😉 Třeba ti jen profouknou vaječníky a bude to o.k. a za chviličku těhulkování 😉 🙂

lenkakubickova
7. dub 2011

@zvalentova mně se taky do druhého IVF nechtělo, už jen kvůli tomu psychickému náporu a samé léky, atd... ale když vidím, že ani příroda nám moc nepomáhá, tak nechci čekat, přeci jen bohužel stárneme ☹ ...uvidíme, jak dopadne tohle IVF, třetí si budu hodně rozmýšlet a možná budu mít o to větší strach ještě něco zkoušet...necháme to osudu 🙂