Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sipkova1
7. dub 2011

@darkwitch Kde jsou břišní tance ???? 😕

darkwitch
7. dub 2011

@sipkova1 my je zrusili, protoze nespnuji podminky fora pro fotky, kdyz uz sem totiz das fotku tak musi byt pekne zblizka, coz jsem davat nechci, co kdyby sem zabloudil nekdo z prace tak hned nemusi vedet, ze podstupuju ivf...

inza
7. dub 2011

@darkwitch: ty si taky navymejslej..... 😀. Nekdy zazraky jsou a nekdy ne nam treba nejsou prany 😀

sipkova1
7. dub 2011

@darkwitch No jo, tak tu zbudem samý zrzky s culíkama 🙂

inza
7. dub 2011

jasne budeme vsechny stejne alespon kdyz se potkame tak se dobre pozname 😀 😀

sipkova1
7. dub 2011

@inza no a ještě jsem zapomněla k těm culíkům: přiblblej úsměv 😀
někdy čtu na koníkovi nějakej depkoidní příspěvek a vedle toho ta holčička s tím přiblblým úsměvem 😒

darkwitch
7. dub 2011

@inza @sipkova1 si aspon nebudeme zavidet vizaz 🙂 jako az budu tehotna a bude to oficialne ohlaseno tak se klidne zase odtajnim, ale takhle se mi nechce byt poznatelna na prvni pohled...

darkwitch
7. dub 2011

@sipkova1 to me taky dere, priblbli usmev k te strasne tragedii co nekdo popisuje...

inza
7. dub 2011

@darkwitch: me se sem taky foto nechce davat. Ja tu mela hezky naseho pejska a taky me ho sestrelili.....
jo obcas ten priblblej usmev k nejakemu pribehu je hustej

darkwitch
7. dub 2011

@inza ja ty pravidla moc nechapu, jako kdyby si tu musela mit fotku tak to chapu, ale je prece jedno jestli je te videt pulka kdyz druha moznost je byt bez fotky... mi to prijde nelogicky...

inza
7. dub 2011

@darkwitch: jj souhlasim s tebou, mas jim mit z dalky a nebo priblblej usmev....vyjde to nastejno

darkwitch
7. dub 2011

@inza bohuzel s tim neudelame nic... tak se budem priblbe usmivat...

inza
7. dub 2011

@darkwitch: nekdy je ten prblblej usmev dobrej alespon rozveseli obcas 😀 😀

darkwitch
7. dub 2011

@inza ocas jo 🙂 ale jinak je problem s tim, ze kdyz ho maji vsichni je to desne neprehledne a ja se malokdy koukam na jmeno, tak se pak uplne ztracim 😀

inza
7. dub 2011

@darkwitch: tam bylo obcas napsano.. 😀 😀. Jo je to neprehledne ja taky vzdy koukla na foto a clovek vedel kdo pise a ted musi cist i jmeno 😀 😀

darkwitch
7. dub 2011

@inza ja jsem obcas cetla jen nenapsala 😀 no prave taky mi to cteni jmen dela problemy 😉

lenkakubickova
8. dub 2011

@inza: jsem na krev teda zvedava 😀 😀 Dáš hned vědět,viď? To by byla bomba, kdyby bylo překvápko 😉
@kaketka76: u mě teď těhu fakt nehrozí, nějak nebylo snažení 😅 Já mám bohužel cyklus někdy 28 a někdy 32 ☹

lenkakubickova
8. dub 2011

@sipkova1 asi bych si taky měla dát zrzku s culíkama, ať tu nekazím partu 😀 😀 😀

vally11
8. dub 2011

@lenkakubickova
zrzku nedávej, spíš musíš co nejvíc přispívat, aby to bylo přehlednější 😀

lenkakubickova
8. dub 2011

@vally11 😀 😀 😀 😀

lenkakubickova
8. dub 2011

tak jsem si dnes oběhala předoperační vyšetření,jupíííí 🙂 Byl to docela fofr, měla jsem s sebou rovnou moč, hned mě vzali na krev i EKG, takže fakt bomba! Jen si tam v Po odpoledne dojdu pro papír a budu to mít v ruce 🙂 Teď už jen ať dorazí ta mrcha, dává si na čas ☹ ...bolí mě i břicho, tak doufám, že zítra dorazí!!!!

inza
8. dub 2011

@lenkakubickova: jsi vzala to vysetreni teda pekne hopem 😀

lenkakubickova
8. dub 2011

@inza: mám už ode dneška 6 dní dovolenou a pak půjdu na neschopenku až do testování, tak jsem na to měla čas 😉 Ikdyž u mě je výhoda, že mám obvoďačku v poliklinice, kde se dá za jeden den oběhnout vše a to je fakt hooodně velké štěstí 🙂

inza
8. dub 2011

@lenkakubickova: takze ted uz budes jenom uzivat....takze ted jsi jako nastoupila dovolenou uz rovnou na 4 roky 😀 😀

lenkakubickova
8. dub 2011

@inza : kéž by jsi měla pravdu 😀 😀 😀 😀 😀

darkwitch
8. dub 2011

@lenkakubickova urcite to tak bude 😀

tak dneska dosla ms coz je prekvapko, prisla o ctyri dny driv misto o tri dny pozdeji, aby se v tom prase vyznalo... jako je dobre, ze dosla, aspon nebudu mit u laparky problem se spozdenim, ale nevite jak je to s vysetrenim moc pri ms?

inza
8. dub 2011

@darkwitch:dej si spunt a mas to v klidu🙂

darkwitch
8. dub 2011

@inza tak tomu se vyhybam jak muzu...

ty jo se nemuzu najit kdyz nemam obrazek 😀

lenkakubickova
8. dub 2011

@darkwitch : ty se mas, ze MS dorazila, ja na ni cekam jak diva,ale u me je to tezky, nemam to moc pravidelne :( ...ikdyz jsem ted zacala spinit, tak snad zitra MS dorazi 😵 Ja jen vim, ze behem MS moc na vysetreni nechteji, proto jsem dnes honem obehla predoperacni, ale jak pise inza, jedine se spuntem 😀

taky nejak nevim, kdo co pisete, jak jste tu vsechny stejne 😀 😀 😀 😀 😀

darkwitch
8. dub 2011

@lenkakubickova ja ji prave taky nemam uplne predpisove pravidelnou, minule se mi spozdila asi o tyden a ted prisla o tri dny driv, jako jsem rada ze jsem se zbavila nervu, uz jsem se videla jak vysiluju 15.4. ze ms nikde a ja mam jit 22.4. na laparku...