Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
8. dub 2011

@darkwitch: tak to ti to vyšlo krásně, už aby jsi to měla za sebou 😉

darkwitch
8. dub 2011

@lenkakubickova jojo vyslo to skvele, jen jsem doufala ze prijde tak v utery to bych stihla i to predoperacni 🙂

lenkakubickova
8. dub 2011

@darkwitch : to by jsi mela stihnout i po MS, co myslis? 🙂

darkwitch
8. dub 2011

@lenkakubickova zalezi jak dlouho trva nez maji vysledky... ale mohla...

lenkakubickova
8. dub 2011

@darkwitch : nevim, co vsechno mas za vysetreni, ja dnes byla na predoperacnim pred OPU a chteli jen ranni moc, krev na lacno a EKG, to vse jsem zvladla dnes a vysledky do Po odpoledne budou a mela jsem to i pred laparkou v prosinci, do druheho dne vysledky, tak verim, ze by jsi to zvladla bez stresu 😉

darkwitch
8. dub 2011

@lenkakubickova myslim, ze chteji moc, krev a ekg, na krev jdu v pondeli a pak se uvidi... ono to nejak dopadne 😉 kdyz mi u nas delala predoperacni pred OPU tak mi to trvalo asi ctrnact dni... ale ted to snad bude lepsi 🙂

monnn
8. dub 2011

@darkwitch ha,ha já to tak měla minule před OPU mrcha dorazila o 4dny dřív,navíc jsem nebyla doma,ale vše jsem stihla,já si totiž předoperační vyřizovala až když jsem stimulovala,měla ze mě má obvodní radost 😀

darkwitch
8. dub 2011

@monnn mrcha si proste dela co chce a na homolce to maji blbe spocitane, laparka musi byt po ms a predoperacni si mas shanet ctrnact dni pred laparkou, takze to pak spatne vychazi, zvlast kdyz si mrcha dela co chce a necha se ovlivnit kazdym stresem a zmenou pocasi 😀

monnn
8. dub 2011

@darkwitch jj to znám,ale uvidíš to zvládneš!tak mě ted napadá - já myslím,že zas půjdu na tu hysteroskopii 14 dní po mrše,jestli i tam budu potřebovat předoperační tak mě asi .... 😕

darkwitch
8. dub 2011

@monnn jasne, ze to zvladnu, jen jestli to zvladne manzel bez sexu, zvlast po tom vsem snazeni 😀

musi se po laparce dodrzovat sestinedeli?

monnn
8. dub 2011

@darkwitch zvládne neboj 😀,a jestli se musí dodržovat šestinedělí 😕 nevim,ale nějaká absence tam určo bude 😉 hele já si připadala jako jeptiška a manžel jak mnich 😀 ,po vložení embryjka jsme měli strach a pak jsem už jsem neměla náladu a pak jsem téměř dva měsíce špinila takže - ani to nebudu psát 😉

darkwitch
8. dub 2011

@monnn taky jsme to pri tom zamlklem tak meli...

monnn
8. dub 2011

@darkwitch a vydrželi,že jo? 😉

darkwitch
8. dub 2011

@monnn jo ale chodila jsem spat ve tri... coz ted nepujde kdyz stavam v pet 😀 jsem vedle manzela nemohla pomalu ani lezet 😀

monnn
8. dub 2011

@darkwitch 😀

inza
9. dub 2011

@darkwitch: zalezi co ti budou delat...My meli jenom mit "klid" cca 14 dni..... 😀

jinak vsem pekne rano 😀. My razime zase pro nejake dobrutky na farmarske trhy 😀

ivarei
9. dub 2011

Holky, občas k vám nahlížím, ale už nestíhám sledovat. Jen vám chci popřát hodně síly, optimismu a hlavně štěstí. Těším se, až budete přidávat fotky zakulacujících se bříšek 😉 . Kdyby vás přepadl splín, věřte, že jsme na tom byly (např. @anlek, @pet.s, @lita, @miluse, @evak99, @petap, @vveru, @dracekmarcek, @monivo a spusta dalších) před dvěma lety podobně - a teď u sebe máme ty nejcennější pokládky 😉 . Myslím na vás - opravdu často. Držte se.

lenkakubickova
9. dub 2011

@darkwitch: 14 dní jo??? Tyyyyjo, tak to je mazec! Ale určitě to zvládneš, řekneš, že to potřebuješ rychle a oni ti to udělají 🙂 Jinak po laparce jsme taky měli šestnedělí 😝
@monn: to jsi to měla s předoperačním tak tak 😀 😀 😀
@inza: včera jsem objevila, že tady u nás na Proseku jsou farmářské trhy od 9:00, tak tam razím se sousedkou,jsem zvědavá!!! Dyžtak příště vyrazím do doporučených Dejvic 😀

to já už kolikrát měla ze sexu strach, že náhodou otěhotním a zase se to po.... ☹ Takže jsem měla i chuť a nějak to nešlo 😢 ...ale manžel to vydržel statečně 😀 Až jsem nad ním viděla svatozář 😀 😀

monnn
9. dub 2011

@lenkakubickova 😀 jj to měla,ale hlavně,že jsem o stihla né 😀,já jsem neměla dřív žádanku a hĺavně
jsem nevěděla zda mě DR. pustí kvůli Imunu - ale hlavně,že jsem si prednison nasadila - zbytečně moc brzy 😔

lenkakubickova
9. dub 2011

@monnn: 😀 😀 😀 ....jupíííí, právě jsem to dostala, takže zítra začínám stimulku 😵 😵 😵 A hned dnes Prednison, ani nevím k čemu vlastně je 😕 😀 😀

monivo
9. dub 2011

@ivarei ano ano, máš naprostou pravdu 🙂 Ale my měli to obrovské štěstí a zadařilo se hned. I když u mě se to neobešlo bez problémů. 14 dní na Bulovce s OHSS a pak předčasný porod v 28tt. Ale Terezka je dnes pěkné šídlo 😉 Takže se také připojuji a všem zde držím palce. Ostatně, myslím, že za pár měsíců se k vám přidám, až budeme chtít sourozence. V gennetu máme 11 mrazáčků, tak to snad již bude trochu jednodušší.

@lenkakubickova Leni, moc držím palce, aby to tentokrát konečně vyšlo 🙂

lenkakubickova
9. dub 2011

@monivo : díky Mončo 🙂 Koukám často na malou na fotkách, jak krásně roste a ani bych neřekla, že je tak brzy narozená, je to šikulka a krásná holka 😵 ...to by bylo skvělý, kdyby jsi se přidala a měli jste dalšího drobečka 🙂

monnn
9. dub 2011

@lenkakubickova tak toje super - zítra první včelička 😉 co pícháš,možná jsi to psala,ale nepamatuji si 😕

lenkakubickova
9. dub 2011

@monnn: to víš, hned je lepší pocit, že jdu blíž a blíž k dalšímu pokusu 🙂 Píchám fostimon, dřív jsem ho píchala do svalu-do stehna a teď má nějaké nové složení či co a píchá se i do břicha, má kratší jehlu, tak snad to půjde líp 🙂

monnn
9. dub 2011

@lenkakubickova jo?hele a můžu se zeptat kolik jsi doplácela,já měla dvakrát Gonal,ted bych ráda zkusila něco jiného a pokud se to píchá do břicha to bych už snad zvládla,do stehna nevím 😅 ,to bych si snad domluvila s dcerku kamarádky bude sestřičkou takže by se mohla na mě učit 😀

pet.s
9. dub 2011

@lenkakubickova Leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak do bojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! 😀 myslím na tebe a držím palečky.-)))A leni kdyby nevyšlo, tak jednou to vyjít musí.-))

lenkakubickova
9. dub 2011

@pet.s děkuju Péťo!!!!!! I ty jsi pro mě ooooooooooooooooooobrovskou motivací, že to jde!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenkakubickova
9. dub 2011

@monnn: já jsem ty samé léky měla v r.2009 a to jsem neplatila nic, teď jsem o to víc byla překvapená, že jsem platila necelých 1.600,- ....čert vem peníze, když to vyjde, ale tak překvapená jsem byla,no. Mně to teda ani do toho stehna nevadilo, přišlo mi to v pohodě, je to asi jen zvyk a nemím strach 😀 😀... ale tohle teď bude do břicha lepší, je to kraťoučká jehlička 🙂 🙂 ...mně zas bylo líto dávat 4-5000 za pero 😖 ...přeci jen to ej pro nás dost peněz....a já už jsem ve stavu, kdy pro mimčo udělám cokoliv 😉 😀

monnn
9. dub 2011

@lenkakubickova tak ta jehla bude možná jak u Cetrotide či jak se to jmenovalo,to jsem měla k tomu Gonalu,těch 1600 by bylo v poho 😉 budu se muset v pá zeptat,hele a nepojedeš v pá na UTZ?se možná potkáme 😀 ,jsme se tak v listopadu potkaly s dark 😀

lenkakubickova
9. dub 2011

@monnn : já k tomu mám Orgalutran-pokud se nepletu v názvu a ten má taky docela tenoučký jehličky 😉 ...já tam v Po budu volat a uvidim na kdy mě objednají, měla bych jít 6.DC a to bude ve Čt, třeba to bude akorát v Pá 🙂 Dyžtak dám vědět! Já zatím nikdy nikoho nepotkala 😀 😀 😀 ...neřékám, že mě ta cena trápí, ale přišlo mi to líto, že před dvěma lety to bylo zadarmo a teď nic....měli by nás naopak podpořit! Mně přijde, že pro někoho jsou i 3 hrazené cikly málo ☹ ☹ V dnešní době máme skoro všichni hypo a pak když zůstaneš doma na nemocenský....žádná sláva...ale nemá cenu si stěžovat, jen mi to přijde občas fakt líto ☹