Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
14. dub 2011

@zvalentova : jen si dopřej 🙂
@andru01: taky mi to sakra trvalo, než jsem se dokopala!!!! Ale když už jsem se na sebe nemohla dívat a do ničeho nevešla, naštvala jsem se a začala s tím něco dělat 😀 😀
@monn: přeci bych na tebe nekoukala a jen si utírala sliny 😉 😀 😀

inza
14. dub 2011

@lenkakubickova: koukam novej vzheld.... 😀 😀

raducha
14. dub 2011

😅 ahoj holky tak zítra budu volat na gennet a objednám se na zákrok IVF/ ET tak jsem z toho celá nervozní jen počkat na ms který dorazí kolem osmého května.

lenkakubickova
14. dub 2011

@inza: to víš, chtělo to změnu 😉 Chci vydrzet a nechat si dorůst vlasy a tak jsem si to nechala sestrihat tak, abych si mohla apson vzadu udelat dva pidi culíčky 😀 😀 ....já to stejně vzdám a za měsíc to nechám opět na krátko, jako vždy 😀 😀 😀 😀 😀

@raducha: mooooc držím palečky, honem se objednej, ať v tom tady nejsem sama 😉 🙂 Myslíš, že by jsi toho 8.května začala stimulku?

monnn
14. dub 2011

@evulatko myslím,že ted už Ti dají termín dřív,ty první jsou vždycky delší 😨
@inza to si tedy dám,už se moc těším 😉 snad můj žaludek už bude v poho,se mi dnes(asi nervikama)udělalo v práci 😝 ,to by mě nakrklo kdybych ten výtečnickej chlebíček - nebo dva v sobě neudržela 😀
@lenkakubickova tak jsem nakoukla a zítra Tě poznám,že bych šla ze zadu a bafla na Tebe 😀
No a ted rychle do sprchy a chvilku spát,dobrouuuu 😵 😵 😵

evulatko
15. dub 2011

@monn, mockrat dekuji za odpoved🙂

kive76
15. dub 2011

@lenkakubickova jéééé koukám nová fotečka...sluší ti to 🙂

majcam
15. dub 2011

Dobré ránko.... 😉
@monnn Moňousi držím pěsti a neboj Bukvo tě neukousne,taky jsem se bála,že jsem tam od listopadu nebyla, tak že mě snad vyřadí 😉 ...
@lenkakubickova ať máš pěkně naducané a kvalitní folíky....

inza
15. dub 2011

@majcam: a jak tak koukam tak te neukousla 😀

majcam
15. dub 2011

@inza nene 🙂 a potěšilo mě,že si mě pamatuje,a že mě do ničeho netlačila..

inza
15. dub 2011

@majcam: tak to je fajn...a co neruplo nekde neco ze by jse sla jeste pred prazdninama...jo a co nove bydleni uz jste plne funkcni...my ted pomalu zaciname stehovat....dneska sedecka...atd

majcam
15. dub 2011

@inza bydlení je krásný a funkční jsme,ještě teda furt vymýšlím nějaké doplňky,zdá se mi to tady prázdnější,ale zase to nechci zaplácat,akorát si musíme zvykat,že se tady o nás ví vše,je to tady takový uzavřený čtverec čtyř dvoupatrových baráků,takže ti každej vidí až do kastrolu...jéé,vy už stěhujete? To je bomba,třeba na vás zapůsobí čerstvej vzduch a bude...,co na mojžíšku pořád chodíš?

inza
15. dub 2011

@majcam: no jenom postupne a svepomoci...takze to je tak na 3 mesice ci vice.....Mysli ze na nas nezapusobi nic...ja uz v teto oblasti nerhodlam nic podnikat a pokud bude manza neco chtit at se snazi....ted mame trosku dusno doma 😉

majcam
15. dub 2011

@inza ajajajaj...se nedivim tomu dusnu...,tohle všechno podstupovat a výsledky žádný.. 😠 ,a taky jsem realista a na zázraky moc nevěřím,ale nikdo mi prostě nevysvětlí,že je zdravej pár a nejde to...,tohle prostě nechápu a nikdy nepochopím....

inza
15. dub 2011

@majcam: no pochopit to nemusis, ale je to tak.....dneska to jeste vyvrcholilo manza dostal pokutu parkoval kde nemel.....to zas bude den.....nastetsi jede na barak na skutru tak bude v aute se psem a v druhem aute jede kamarad...se tam zlejm driv nez manza dorazi...pak ho budem odsekavta sekyrkou.... 😀 😀

inza
15. dub 2011

@lenkakubickova,@monnn: tak jak jste holky dopadly? a co byly chlebicky a kavicka 😀 😀

vally11
15. dub 2011

Ahoj holky,
taky čekám na zprávičky z Gennetu. Myslím, že ještě cibka psala, že jde dnes, že?
@inza jestli nám ještě nechlebíčkujou 😀 nebo se nepřesunuly do nějakého baru 😉

vally11
15. dub 2011

@raducha tak to je dobře, že jste se rozhodli, že to zkusíte. Takže do toho jdete hned další měsíc? Tak hezky odpočívej ať máš co nejvíc sil 😉

inza
15. dub 2011

@vally11: jasne zdrezly se na chlebickach a nam neprinesou...... 😀 😀 😀

vally11
15. dub 2011

@inza budeme muset na ně tedy taky někdy vyrazit 😉 nebo na tu zmiňovanou pizzu 😝

zvalentova
15. dub 2011

co takhle udělat nějaký společný sraz. Já sice zrovna nevím kam dřív, ale určo by termín našel.

lenkakubickova
15. dub 2011

Ahoj holky 🙂
Jsem dnes v jednom kole! Ještě teď musím letět honem na poštu 😝 Tak jen hlásím, jak jsme dopadli:
JÁ: mám krásných 12 + 8 folíků 😵 a v Po jdu v 8.00 na kontrolu, tak snad bych už mohla mít předtsavu o OPU 🙂
MONN: Monča jde 28.4. na hysterku a stejně ten den jde i na imuno 🙂 V neděli sem prý nakoukne, tak vám dyžtak písne víc 😀

lenkakubickova
15. dub 2011

@inza: jinak chlebíčky výýýýýýýýýbornýýýýýýý, doporučuju!!! 😀 😀 😀 😀 😀
@kive76: děkuju 🙂

nakouknu až k večeru, musím letět!

cibka
15. dub 2011

@vally11 ahojky tak u mě nic moc iui by stejne nebylo opět se mi udělala cysta36 mm takže máme zkusit domácí snažení folik tam je 18 mm ale když jsou cysty tak to stejne nedelají. takže bez léků teda krome utroše od uterý a 12 - 12 den opět kontrola zda vyroste nejaký folik bez léků

lenkakubickova
15. dub 2011

@cibka: cysta jedna... 😝 ...držím moc palce na domácí snažení!!! 😉

petaloudi
15. dub 2011

@majcam jéé, tak to vím, kde bydlíte 🙂 To je tam nedávno postavený, zrekonstruovaný ze starýho statku viď? Občas jezdím okolo, když jedu z Čerňáku do Újezda k tchánovcům...

darkwitch
15. dub 2011

ahoj holky vy jste povidalky... jsem byla vcera v divadle na Mikve bylo to fajn 🙂
No a dostala jsem kase, asi me trefi... doufam, ze pres vikend zmizi a v patek me budou chtit uspat, jinak nevim 😝

vally11
15. dub 2011

@zvalentova sraz u pizzy, to by bylo ok 😉

@darkwitch no já zase ráno asi 10x kýchala a cítím se trochu unavená. No snad to přejde. Já už jsem pomalu začala dělat kopičku, zítra nejsem celý den doma, tak abych to v neděli naházela do tašky. No raději bych se balila někam na dovolenou 😉

@lenkakubickova tak gratuluji ke krásným folíkům 😵

@cibka takže ty jsi dneska byla 12 DC? Ta cysta by měla nebo mohla odejít s ms, ne? A v květnu znovu kontrola folíku?

lenkakubickova
15. dub 2011

tak tu pizzu musime nejak vymyslet? Horsi je to, jestli tu je nekdo mimo Prahu, tak aby jsme se nejak sesli 😅 😅

@darkwitch : neboj, kasel prejde a brzy to budes mit za sebou 😉

cibka
15. dub 2011

@vally11 jo jo dnes 12 den dr rikal ze ma takový tvar že by mela zmizet udelala se mi po tom clostilbegytu píšou že se muže vyskytnout no po nem sem jí ještě nemela proste musim mít každej prd 😉 takže ted to zkusíme bez léků a uvidime zda nějaký folik vyroste ale moc tomu neverim pokud nemam léky tak proste nerostou mam anovulační cykly takže kontrola v květnu zase na 11-12 den