• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@darkwitch to jsou, všem pro štěstí :wink:
24. dub 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova dekujeme, urcite budou fungovat :wink: a nejdriv ti nadeli mimiska do briska, aby se pocvicili :wink:
24. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova:tak to ti prinesou pěkne mimo...
jinak tez vsem pěkne Velikonoce .....
24. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky preju vsem krasne velikonoce :slight_smile:
24. dub 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky, jste zlaticka :wink: ...stejne tak moc preju miminka i vam :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,..krasne velikonoce a bohatou pomlazku ,....a at mame vsichni brzy miminka :slight_smile:
24. dub 2011 v 19:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Tak uz jsem zas nedockava s tebou. Snad ti zavolaji driv nez pujdeme k nasim. :dizzy_face:
25. dub 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek Ahoj Leni, to vis, ja mam taky nervy na pochodu :sweat_smile: ....od pul sedmy uz nespim, nejak to nejde :confused: :grinning: Uvidime, kdy zavolaji, poprve volali v 8.30 a po druhe az v 9.40 ....to je nervaaak!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@andru01 diky, i tobe krasne velikonoce a at se taky brzy dockas miminka :wink:
25. dub 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Jen pockej, zitra ten enrvak budes prozivat zas. :grinning: A skoncite na chlebicku s Inzou a manzelem a budes muset hlidat, aby Inza nepokousala manzela. :grinning:
25. dub 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. dub 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek:ja nekousu jsem mirumilovna:slight_smile:
@lenkakubickova: uz volali?:slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ahoj, ty jsi se zblaznila?? :wink: :grinning: :grinning: ...mam obavy, ze si jeste dlouho pockam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova nakukuji,nakukuji a nic :astonished: ,jo a holčiny musím se zastat :wink: -inza opravdu nekouše,aspon nás nepokousala,sice jsme nebyli na chlebíčkách a mojeho manžu viděla jen dvě vteřiny,ale nekouše :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn: tak to jsi mě uklidnila :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ...no jo,no, stale nic :astonished: :astonished:
25. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova:si davaj na cas:slight_smile: nam volali docela brzo po ránu
monn:diky:slight_smile:
25. dub 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza : tak to mě si vychutnávají :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova:asi tam pro ne ted maj pomlazku..:slight_smile: aby neuschli:slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: :grinning: :grinning: ...sakra, to je nervak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova :grinning: To teda je. :grinning: Za chvili musim odejit a nic nevim. :grinning:
25. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek to ja taky ne :cry:
25. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Lumpove takhle stresovat, jako kdyby nevedeli, ze vsichni cekaji na telefon netrpelive.
25. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak teď mi volali, máme 2 kvalitní embryjka, tak snad nám do zítra ty mrňousci vydrží!!! :dizzy_face:
25. dub 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova A ty tri jsou horsi kvality? Treba se jeste vylepsi ... :dizzy_face:
25. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek : říkali mi, že ty 3 tam jsou,ale moc se nevyvíjí :confused: ...takže prý asi mrazáčci nebudou :pensive: ...hlavně ať ti dva bobánci do zítra vydrží!!!!
25. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Duleziti jsou ti dva ... Me u Robina rikali jeden den, ze mame kvalitnich nejaky pocet a abytek, ze je horsi a dalsi den tech kvalitnich bylo vic. Nektere to jeste dohnaly. :dizzy_face: Zas takhle dlouhou PK je super, ze budes mit vybrane ty nejlepsi. :dizzy_face:
25. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek taky mám Leni velkou radost, že jsme tu PK zvládli!!! Moooc tomu věřím, že se tak vyberou fakt ti správni bobci a při tom mém slabém hyperstimuláku se prostě zakousne aspoň jeden :wink: :slight_smile:
25. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova tak super, ze se drzi, to se urcite zakousnou a budou mimisci :grinning:
25. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch přesně tak, prostě to musí vyjít a pak se přidáte jedna podruhé ke mně :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova jasne pak se budeme pridavat... uz se na to tesime :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
25. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova:tak super dva nejnej kousky,ale treba ty zbyli to jeste dozenou
jupi bude chlebickova:slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek