• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@darkwitch tak tak, ať se to tu konečně rozjede :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
@inza jojo,bude chlebickova :slight_smile: V kolik mas byt v Gennetu? Mne maji mezi 8-9.00 volat v kolik mam vubec dorazit na ET :sweat_smile:
chjooo, zitra to budou nervy, nez zavolaji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. dub 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Leni žádné nervy,udělej si radost a.... se mi radí co :grinning: :grinning: :grinning: ,na ET se myslím chodí až kolem 13.00,že jo?
25. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn já vůbec nevím, ale mám dojem, že posledně jsem šla kolem 11:00 :confused: Ráno budu vědět :wink: Už mám doma manžela, tak jsem klidnější a moc na to nemyslím, však ono to nějak dopadne :wink: :slight_smile:
25. dub 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova tak to jo :wink: ,já posledně šla až po 13.00,super,že už máš doma druhou polovičku :wink:
25. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holciny,..tak mne ceka zitra imuno,pristi tyden genetika do toho jedna IUI,..no a pak 2.Ivf,..jeste musim na endokro.,a ke svemu gyneg...tak do toho cerva -cervence kdy mne ceka 2.IVF to podle mne rychle utece,....tak Leni at to vyjde drzim palecky a ostatnim take .-))))
25. dub 2011 ve 13:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova:nekdy do deviti.klidne pak počkám.ja byla na ET snad uz po desate hod.zalezi na tom jaký mají naval
25. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andru01 ty to mas teda nabity :grinning: :grinning: ...budu drzet palce, aby vyslo IUI a nemuseli jste na zadne IVF :wink: A jak rikas, ono ti to utece jako voda!
@inza telefon na tebe mam, takze ti rano, az zavolaji pisnu sms, nebo zavolam a domluvime se :wink: Bylo by fajn jit treba hned na desatou! A kde bydlis? V Praze?
@monnn to vis, hned je to tu veselejsi :slight_smile: A manzel privez mandlovou medovinu, tak jsem si troch dala, mnam, mnam :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jinak jsem koukala, ze chlebicky uz maji otevreno od 8.00 :slight_smile: Ale potvrdime si to, jak jsem psala operativne, dle ranniho telefonatu :wink:
http://www.lahudky-letna.cz/
25. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova jj,..to musi utect:slight_smile:)a chlebicky holky tam jsou vytecne mela jsem odtamtud na svatbu mnam mnam:slight_smile:)a dobra je tanm take ta pekarna nahore naproti DM .-))
25. dub 2011 ve 14:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andru01 ta pekarna je SUPER! Kupoval jsem si tam nekolikrat kolace, mnam, mnam :slight_smile:
25. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova:jasne dame si vedet.ja se pohybuju mezi Prg,Jizerkama a občas Vysocinou.zítra jsem ale v Pze takze pohoda.
25. dub 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. dub 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova ahojky, jj, to určitě :slight_smile:, jo tešíme se moc, už at je po dovče a pak na to vlítnem :slight_smile:)))
25. dub 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Drzim palecky na dnesek, at se embryjko/a pekne zakousnou. :dizzy_face:
26. dub 2011 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: tak co uz volali?
26. dub 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji všem hezké ráno a úspěšný týden, už by to tu někdo mohl odstartovat, viď Leni :wink:
26. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás holky, to zas byl nervák :grinning: :grinning: :grinning: Prý máme krásná 2 embryjka, na ty 3 jsem se ani nezeptala, jsem od rána nějak mimo :grinning: Jen mi řekli, že máme přinést 2.500 na kultivaci a o mražení nic, takže myslím, že fakt máme jen ty 2 bobánky :sweat_smile: Ale jsou to siláci!!!! Takže se pak poradíme, jestli zavedeme jedno a druhé zmrazíme, nebo zavedeme obě :slight_smile:

@inza kočko, asi chlebíčkování nebude :frowning2: Já mám vycházky 8-10.00 a jdeme tam až na 12.30, to mě mrzí :frowning2: Ale myslím, že ještě bude dost příležitostí :wink: :slight_smile:
@vally11 díky, kéž by to ta bylo!!! :wink:
26. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek díky Leni :slight_smile:
26. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras třeba se vám zadaří na dovče :wink: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Tak hlavně ať jsou ty 2 pořádní bojovníci :wink: ve 12.30 na Tebe tady budeme všechny myslet. :wink:
26. dub 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova:dejte obě,vis jak by bylo tomu jednomu smutno někde ve tme a zime:slight_smile: ,jasné chlebani budou jindy:slight_smile:
26. dub 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza diky :slight_smile: Mne jen embryolog tvrdil i o jednom, kdyby byli hodne kvalitni, uvidime :wink: Az dorazm domu, pisnu, kolik jich mam u sebe a 14 dni budu mit nervy na dranc :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: no jasne ze nam musis dat vedet... :sunglasses:..jasne ze jde zmrazit i jedno, ale bue tamsmutne a nemas nikde úal jistotu ze prezije rozmrazeni... :sunglasses:
26. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova kočko hodně štěstí. myslim na tebe

26. dub 2011 v 10:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ja vim, ze nemusi mrazeni prezit :frowning2: ....nechame to na odbornicich :slight_smile:
@raducha diky, jsi hodna, dam pak odpoeldne vedet :wink:
26. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: jasne od toho tam jsou :grinning:
26. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jak se tady někdo ptal na MUDr. Jarošovou - tak dneska jsem ji v Gennetu potkala - sloužila s méďou. Vypadá sympaticky a mluvila rozumně.
26. dub 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Leni, tak jsem přišla nahlédnout, v jaké jsi fázi a nahlížím právě včas :slight_smile: Moc držím palce!
26. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem tu :slight_smile: Mam u sebe 2 mrnousky a dnes se jen tak povaluju, aby se jim dobre darilo. Z Gennetu jsem sla az po druhe, bylo to dlouhe cekani :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale stalo to za to, jen to ted bude dlouhyyyych 14 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zbyla nam fakt jen ta dve lepsi embryjka, zbytek uz se nevyvijel. Mysleli jsme, ze jedno zmrazime a jedno zavedeme,ale tyto dve nebyla vhodna na mrazeni, pry jsou pekna, ale ne na mrazeni, prd tomu rozumim :grinning: A tak mame dve a snad se jedno zakousne, verim tomu :wink: :dizzy_face:
26. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo díky Mončo, tentokrát to vyjde, musí! Věřím tomu :grinning:
26. dub 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek