• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@lenkakubickova: jasne ze se zakousnou..jsem videla jak si v noci brousi na zakousnuti tesaky... :grinning:...jinak ja jdu opet do Gennetu v pondeli mela jsem jit v patek, ale nejsem v Prg tak az v pondeli....
26. dub 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza fakt jsi je videla??? No tak to je super!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No, super, pokud se mi neco nesemele, tak v Po muzeme chlebickovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V kolik tam jdes?
26. dub 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: videla a rikala ze pry se odkousnou az za 9 mesicu :grinning: :grinning: :wink: No asi tak na pul devitku....ja pred tim musim jeste odnest vzorek vody na rozbor a to pedpokladam ze bude rano tak pak...budu vedet zitra v kolik presne budu v Gennetu....jo ale chlebana dat klidne muzem :grinning:
26. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zustal me nejaky Puregon pokud ma nekdo zajem...
26. dub 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova tak hodně štěstí. co když se zakousnou obě? co takhle dvojčátka? :grinning: ty to máš zdárně za sebou a mě to teprve čeká.
26. dub 2011 v 15:51  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza : tak jo, urcite se muzeme jen tak na chvilku srazit na chlebicek nebo kolacek v pekarne :slight_smile: ...sakra ja tu lezim, polstar pod zadkem a couram po netu a bojim se vstat, aby mi prckove neutekli :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha : bojim se dvojcat :frowning2: ....ale nechame to osudu :wink: :slight_smile: ...nemelo smysl to druhe vajucho marzit a jen tak bych ho tam nenechala!!! :wink:
26. dub 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova to jsi dostala nařízený že máš ležet nebo ne?
26. dub 2011 v 15:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha no, dostala od Pet.s :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....nikdo mi to nenaridil, rikaji, ze staci tu pul hodku po ET a pak uz je to jen na prckach :wink: :slight_smile:
26. dub 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova mě by nevadilo celých čtrnáct dní polehávat a užívat si jak se o mě všichni starají. :grinning:
26. dub 2011 v 16:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha to jo, to by bylo paradni, ale to by si musel vzit manzel dovolenou :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova gratulace ke 2 mimiskum a at hlásíš za 14 dní // :wink:
26. dub 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka diky, sama jsem zvedava :sweat_smile:
26. dub 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: jo kolacek by taky sel... :grinning:..jeste se domluvime....tak pekne lez....me pak z toho uz boleli zada... :grinning:
26. dub 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova tak to je super, ze ti dali dva mimisky... skoda ze nezustal zadny mrazacek... ale uz je nebudes potrebovat na nejakou dobu :wink:
26. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jasne, domluvime :slight_smile: Uz me to nebavi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jsem v takovem pololehu a hackuju u toho :grinning:
@darkwitch skoda,no, ja verim, ze se zakousne aspon jeden :wink: A kdyz ne, tak si to hold projdu do tretice jeste jednou :wink:
26. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova :wink: no super, tak hlavně ať těch 14 dní rychle uteče a na testíku pak najdeš // :slight_smile:
26. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha a ty teď čekáš na ms a pak už to taky rozjíždíte? :slight_smile:
26. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. dub 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Myslim, ze jste to dobre vyresili. Skoda mrazit jedno, zvlast kdyz o nem rekli, ze neni uplne vhodne na mrazeni. Skoda 3500 Kc + 1000 Kc. Ono se chyti ten spravny pocet. :dizzy_face: Ale jinak lezing nema vliv na chyceni. Ja jsem toho prikladem. Uz tam jsem musela po 10 min na pokoji utikat na zachod, meli zpozdeni a ja preplneny mocak diky tomu. A fakt se to nedalo vydrzet (hlaska Danka na sale, ze mam mocak plny tak, ze uz vypadam tehotne, malem zpusobila, ze byla nehoda na sale :grinning: ). No pak odpoledne jsme sli na prochazku.
26. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza Co podnikate ted v Gennetu?
26. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek ja uz jsem v polosede a hackuju, tak si v klidu odpocivam :slight_smile: No prave, byla by to skoda penez za mrazeni. O mocaku mi povidej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na sale jsem to jeste vydrzela, ale po ET , jsem vydrzela lezet s obtizema 20 minut, pak jsem musela, uz jsem nemohla ani dychat, jak me to tlacilo vsude :grinning: :grinning: :grinning: Ale koukala jsem a v zachode mimisci nebyli :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Leni velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,jsem se konečně dostala k PC a zítra to bude ještě horší,hned po práci na gyn. a pak na rodičák :sweat_smile: a koho jsi měla na sále?????
26. dub 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn díky Mončo :dizzy_face: ...na sále byla Dr. Brnadejská...
26. dub 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci Vas povzbudit.... já na Gennet nedám dopustit, máme od nich 7 měsíční dvojčátka.... ze 4 transféru bylo 3x těhu... jsou tam machři.

Lenka: Jestli Ti dělala tranfér Brandejská, tak jsi těhu.. ona je fakt superrr, nej nej doktorka.... hodně mě psychicky pomohla...! takže držím palce ne ke // ale k hladkému porodu a zdravému miminku :slight_smile:
26. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andru01 ahojy lenii,..tak moc drzim take palecky a hodne moc stesticka :wink:
26. dub 2011 v 19:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 diky, jsi hodna, kez by jsi mela pravdu :wink: Ja k Dr. Brandejske nechodim, tak nemam tu zkusenost,ale kdyz to rikas, tak musim verit uspechu :wink: :slight_smile:
@andru01 diky, vsak tebe tohle cekani taky za chvilicu ceka :wink:
26. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vally11 ahoj kočko. druhého května jdem na konzultaci k dr langerové a ms mám termín kolem osmého května. když jsem volala na gennet minulý týden že chci obědnat tak mi bylo řečeno že to zvládnem ještě v květnu.tak uvidíme.kéžby
26. dub 2011 ve 21:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Mě bolelo po tranféru bříško.. a taky jsem měla trochu bolesti zad... jinak já jsem to poznala hned, že je to ono.. jela jsem z Prahy domu a říkala, že jsem těhotná.. to se mě ještě nestalo, já to prostě tušila hned a co je zajímavé že jsem se nebála testovat, já si říkala, hmm tak to zkusím testnout a vím, že budou // a 7. den po ET byly, ale byly to dvojčátka tak proto už 7.den :slight_smile:
26. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarik1 docela mě děsíte se svými zážitky. :sweat_smile:
26. dub 2011 ve 21:22  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek