Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
26. dub 2011

@raducha tak to v podstatě už příští týden rozjíždíte 🙂
@sarik1 děkujeme ti za podporu a věříme, že nám pomůže a brzy začneme těhulkovat 😉

lenkakubickova
26. dub 2011

@sarik1 nooo, me tak trochu bricho poboliva uz od OPU a dnes taky, ale trochu jinak, mela jsem pri ET pocit, ze tu jehlu citim az buh vi kde 😅 ...necham to osudu, ale prala bych si, aby uz to vyslo a vyslo to na prvnim ET baz prodlouzene kultivace, vyjde to i ted! 😉
@raducha no vubec nevahej, v kvetnu budes stimulovat a sup do toho!!! 😉 😀 😀 A jaky zazitky?? Dyt se tu nic nedeje 😉 🙂

lenkakubickova
26. dub 2011

jooo, dneska jsem sla na ET prvni a po mne jeste dve holciny a ja koukala jako trubka co to maji v ruce, kdyz je vezli ze salu 😕 😕 😕 Jako by meli ultrazvukovou fotku??? Nooo a dneska jsem se dozvedela, ze pry davaji fotku embryjek a ja ji nemam ☹ ...skoda, ale dulezity je, ze tam jsou 🙂 Tak si o ni dyztak klidne reknete!!

pentagras
26. dub 2011

@lenkakubickova ahojky, no nám néééé, já nemám vejcovody :((((

pentagras
26. dub 2011

@lenkakubickova Leni, at to vyjde, držím moc palce, at se kousnou oba 🙂a máš dvojčátka 🙂

sarik1
27. dub 2011

@lenkakubickova Leni já mám také fotku.... myslím, že jí mám ve fotoblogu..... mě dělala tranfér Lovasová a dobrý... šoupla mě tam Adámka s Adélkou a po transféru řekla tak a jste těhotna 🙂 hele to výjde.. jsi chytlavá, jinam bys nebyla vůbec nikdy těhu... takže to je tutovka.. hele já si pouštěla po transféru klasický český pohádky a u toho jsem bulela.. kdyby mě někdo viděl 🙂) manža ze mě nemohl..

sarik1
27. dub 2011

@raducha Já si to užila.. poprvé byl se mnou manžel ale pak kvůli těm 5 minutám co sem tam byla už ne... jako prožlili jsme si dost, měla jsem 2x zamklké těhu ale prostě to mělo tak dopadnout.. a jak řekla Vykysalá, pokud má ženská dělohu tak jde všechno 🙂))) 🙂

sarik1
27. dub 2011

první fotka před a druhá po 🙂 takže máme krásný Genneťátka 🙂

sarik1
27. dub 2011

jen nevím, která bublinka je Adamča a která Adélka 😀 😀

vally11
27. dub 2011

@sarik1 ty jsou úžasní 🙂
Jak dlouho jste se snažili přirozeně než jste šli do Gennetu?

sarik1
27. dub 2011

@vally11 já měla od začátku problém, u nás by to nešlo přirozeně... ale byli jsme v Gennetu od roku 2005 od začátku.. měla jsem tam 4x tranfér.. nepočítám 5x tranfér Sanus a nic .. Gennet skoro pokaždé mě otěhotněl 🙂

vally11
27. dub 2011

@sarik1 jj, tak to jste si prošli dost dlouhou dobu, ale co je to pryč. Hlavní je, že máš zdravé a krásné dětičky 🙂 🙂

lenkakubickova
27. dub 2011

@pentagras ahaaa, no tak prvni IVF musis mit jisty 😉 😀

@sarik1 tyyyyjo, to je krasna fotka!!!! No, tak hlavne, aby nam to vyslo, fotecka je "jen" fotecka 😉 Deticky jsou uuuuzasnyyy 😵 😵 😵 Taky si rikam, ze kdyz bez problemu otehotnim, tak ted je to tutovka 😀 😀 😀 A buleni??? O tom mi nemluv!! Ja ted v nedeli bulelo u filmu "Jak dostat tatinka do polepsovny" nebo jak se to jmenuje 😅 😀 😀 😀 😀 A asi mam porad dost HCG, protoz me uz 4 dny strasne boli prsa 😕 ...tak doufam, ze to miminkum pomuze k zabydleni 😵 😵

raducha
27. dub 2011

@sarik1 tim co píše leni a ty. nevim co mě čeká a asi je to i lepší. je bolestivý ten zákrok? 😅

lenkakubickova
27. dub 2011

@raducha nebooooj holka, nic nebolí 😉 Akorát po OPU jsou citlivé vaječníky, ale to není nic, co by se nedalo vydržet 😉 A ET? To jsem poprvé necítila vůbec a včera jsem měla strašně plný močák, tak třeba to bylo bolavější díky tomu,ale to není zas taková bolest, neboooj 😉

raducha
27. dub 2011

@lenkakubickova ahoj kočko jak je to prosím s penízky? my budem doplácet kolem patnácti tisíc. platí se to hned nebo po náký době.

lenkakubickova
27. dub 2011

@raducha ahoj 🙂 Já nevím, jak je to s placením 😕 😕 My dopláceli za injekce cca 1.600,- a to jsem platila pri vyzvednuti injekci a pak jsme platili vcera pred ET 2.500 za prodlouzenou kultivaci. Takze nevim, jak je to u jinych veci. Jinak tam muzete i platit kartou.

raducha
27. dub 2011

@lenkakubickova moc děkuji my to budeme mít stejný. bude se to platit postupně na místě. jak se cítíš?

lenkakubickova
27. dub 2011

@raducha: já si taky myslím, že se asi vše platí na místě. Cítím se fajn, kéž už bych měla nějaké těhu příznaky 😀 😀 😀 😀 😀

raducha
27. dub 2011

@lenkakubickova moc ti to kočko přeju.

sarik1
27. dub 2011

@raducha Vůbec to nebolelo já to podstoupila dohromady i s KET asi 8x 🙂 nic to není přesně jak píše Lenka

lenkakubickova
27. dub 2011

@raducha děkuju jsi hodná 🙂 Stejně tak to přeju i tobě a ostatním holčinám 😉 🙂

sarik1
27. dub 2011

@lenkakubickova Jak Ti je ještě 12 dní a bude tam ta dálnice 😀

lenkakubickova
27. dub 2011

@sarik1 jen 12 dní 😀 😀 😀 😀

inza
27. dub 2011

@lenkakubickova:dalnice bude za tyden...pry nechteji tak dlouho cekat. chteji bytovy dekret co nejdrive🙂

lenkakubickova
27. dub 2011

@inza dekret,jo? 😀 😀 😀 , ty vzdycky perlis holka 😀 😀 ...za tyden bych se bala testovat, ale nejradsi bych sla na krev uz zitra 😀 😀 😀 😀

sarik1
27. dub 2011

@inza no já bych řekla, že týden je moc brzy, leda tak u dvojčátek...

cibka
27. dub 2011

@sarik1 ahojky ty jsou užasný
tak to sem zvedava na sebe mam za sebou 3 iui a 2 ivf a ještě jsem ani jednou tehotná nebyla ani přirozeně ☹ tak proč to nejde

lenkakubickova
27. dub 2011

@cibka nebooooj, na kazdou z nas to ceka, jen to ma nekdo trochu slozitejsi a vam to ted taky urcite vyjde 😉 🙂

lenkakubickova
27. dub 2011

@sarik1 ze bych po tydnu zkusila, zda tam nejsou dve? 😀 😀 😀 😀 Necham se prekvapit za 14 dni 😉