Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
29. dub 2011

Ahoj holky 🙂
@cibka to me mrzi, ze mas takovyhle starosti, ale tezko rict, cim to je :( ...ja zas mela vecne cykly 30-37 dni 😝 😝 Nekdy prijde MS drive treba kvuli stresu. Nemas nejaky starosti? Ja ani nevim, ze Utros funguje na srovnani MS 😕 😕

kive76
29. dub 2011

@cibka ahojky to nevím jak to u tebe, ale u mě se to vždycky změní ....když začnu chodit do posilky a začnu pravidelně cvičit, tak se mi to někdy posune, nebo to dostanu dřív, jednou jsem pila jeden bylinkovej čaj a taky jsem to dostala o den , či dva dřív..i klidně to může být tím stresem...

raducha
29. dub 2011

tak to se máte já dostávam ms každý měsíc třeba o týden dřív. tak že né moc pravidelná. mám to nějaké rozházené. 😅

cibka
29. dub 2011

@lenkakubickova
@kive76 holky díky ale jsem v poho žádný trable nemam ted pres den jen malý špinení tak trebva se to zíátra rozjede a nebo že by ta cysta no uvidíme

lenkakubickova
29. dub 2011

@cibka treba je to fakt tou cystou... Trapny dotaz...nemohla by jsi byt tehotna?? Treba je to spineni spojene se zahnizdovanim 😕 😅

cibka
29. dub 2011

@lenkakubickova no to nevímmyslím že to bylo špinění jakokdybych to měla dostat fakt se v tom nevyznam uvidime co bude dal

raducha
29. dub 2011

@cibka neboj bude to v pohodě. kamarádka na začátku těhotenství taky špinila a ginekolog jí dal náké prášky a za měsíc má termín. 😅

lenkakubickova
29. dub 2011

@cibka drzim palce, at je to v kazdem pripade v poradku, ale vic bych ti prala, aby to byla znamka tehu 😉

inza
29. dub 2011

@cibka:nebo muzea spinit pred mrchou ktera se tim hlásí.ja to mam obcas taky🙂 .
jinak vsem pekny vikend🙂

cibka
30. dub 2011

@raducha
@lenkakubickova
@inza ahojky všem kdyby to bylo tehu byla by to parada ale spíš myslim že to je to co píše inza akorat že toto jsem nikdy neměla dnes rano špiním jen pidi na papíře je to spíš takový to nahněědlý před mrchou tak uvidíme co se z toho vyklube

taky přeju všem krásný víkend

lenkakubickova
30. dub 2011

Ahoj holky, taky všem přeji krásný víkend 🙂 Zatím to u nás vypadá na slunečný víkend 😵 😵 😵

@cibka já to bohužel taky před MS mívám, ale taky jsem to měla i v těhu 😉

cibka
30. dub 2011

@lenkakubickova a jak se cítíš ty jak ti je?

lenkakubickova
30. dub 2011

@cibka holka, zatím nijak 😅 ...jen mě bolí několik dní prsa, což mívám i týden před MS a dnes mě začalo bolet břicho jako před MS, tak fakt nevím 😝 Ale nějak to dopadne, jsou jen dvě možnosti 😉 🙂 .....už "jen" 9 dní a uvidíme 🙂

raducha
1. kvě 2011

krásný májový den holky dnes jsem se svou drahou polovičkou šest štastných let.ještě chybí malé stvoření do úplného štěstí.

lenkakubickova
1. kvě 2011

@raducha gratuluju k výročí, krásně si to dnes oslavte 😉 A nebooooj, toho malého stvoření se určitě brzy dočkáte 😉 🙂

darkwitch
1. kvě 2011

tak jak jste si uzily carodejnice? u nas byli kamaradi pekli se burtiky, pila medovina, vinecko a pivko a na nejake dalsi veci uz nedoslo, protoze manzel usnul hned jak se dostal do postele... a takhle je to s myma planama vzdycky a to jeste ve stredu rikal, ze carodejnice slavit nechce a ve ctvrtek pozval kamarady... asi se boji byt se mnou sam... doufam, ze me aspon polibi pod nejakym stromem...

darkwitch
1. kvě 2011

a doufam, ze vas neupalili 😀

lenkakubickova
1. kvě 2011

@darkwitch ahoj, tak to jste si to skvele uzili ...az na to manzelovo brzske usnuti 😉 😀 😀 My to nijak neslavili, byli jsme doma a koukali na TV a papali jeleni a srnci klobasky s farmarskych trhu, mnam, mnam 😀 ...snad holky nekde neupalili 😕 😕 ...je tu nejak mrtvo 😀 ...ale zase co by kdo v tomhle pocasi delal u PC,ze? 😅 To jen ja na neschopence, protoze nikam nemuzu ☹ ☹

darkwitch
1. kvě 2011

@lenkakubickova ja jsem taky u pocitace, udelala jsem dobry obed a ted se nemuzu hybat... ale az mi trocu slehne tak chci vytahnout manzela na prochajdu s libackou 🙂
uzili jsme si to fajn, ani nebylo dneska moc uklizeni...

darkwitch
1. kvě 2011

@darkwitch tak manzel se na prochajdu nejak netvari, je po vcerejsku nejaky unaveny a to ani neupalil zadnou carodejnici 😀

lenkakubickova
1. kvě 2011

@darkwitch 😀 😀 😀 ...my taky asi na prochajdu nejdeme, bojim se kontroly 😖 Přitom se teď udělalo tak náááádherně! Copak jste měli dobrého k obědu? Já pekla kuře,ale my ho můžem pořád, máme ho moc rádi 🙂

darkwitch
1. kvě 2011

@lenkakubickova kure taky muzu... ja delala kureci maso se syrovou omackou, jsem dostala od sestry kilo čedaru

cibka
1. kvě 2011

holky my taky nikde nebyli ani včera ani dnes sem nejaká nachcípaná porád smrkam ☹ navíc sem to dneska dostala

lenkakubickova
1. kvě 2011

@cibka to mě mrzí, že MS dorazila, ale aspoň víš na čem jsi. Koukej se rychle vykurýrovat 😉

inza
1. kvě 2011

no my vcera byli v hospudce na hokeji a nejak jsme se pozdrzeli, ale nastesti me neupalili 😀 ..dneska jsme jeli z baraku dom a jsme total mrtvy.....i pes je totalka skoro ani nechodi...jinak libacka pod stromem nebyla u nas na horach nic nekvete...jeste.... 😀

darkwitch
1. kvě 2011

tady uz nic nekvete...

lenkakubickova
2. kvě 2011

Dobré ráno holky 🙂
Možná si někdo budete ťukat na čelo, že jsem blázen, ale nějak mi to nedalo a v So si udělala test, NIC tam nebylo, no a jelikož jsem opravdu blázen, dělala jsem si ho dnes znovu... a??? Oni jsou tam // 😕 😕 😕 Jasně, že není ještě tmavá, ale je vidět dost, fotku přikládám 😅 Tak teď nevím, jestli se můžu radovat...začínám být nervózní 😀 😀

Tak snad jsem vás navnadila k tomu, že to jde (doufám, že je to pozitivní test :D :D ) a budete sem taky takové testy přidávat 😵 😵 😵 😵

@inza to nevadí, že líbačk apod stromem nebyla, já myslím, že jen o tom to není 😉 My jí taky neměli na sídlišti takový strom nikde nebyl 😀 😀 😀 😀

@darkwitch tak to jsi vařila pěknou dobrůtku!!! Mňam, mňam sýrové omáčky, ty můžu!!! 😵 😵

vally11
2. kvě 2011

Ahoj holky, zdravím po víkendu
@lenkakubickova no a že bysme tento týden začaly hned takhle úspěšně 😉 😉 😉
Kdy máš ofiko testovat? Moooooooooooooooooooooc držím palečky, ať čárka jenom sílí 😉

vally11
2. kvě 2011

@cibka já mívám často před ms taky takovou předzvěst, klidně týden před přijde na 1-2 dny špinění, pak třeba 5 dní nic a pak se to rozjede ☹ . Takže teď voláš do Gennetu a 10-12 DC tam jdeš. A když bude folík, tak jdete do IUI?

lenkakubickova
2. kvě 2011

@vally11 děkuju, chtěla jsem vás navnadit 😉 🙂 Snad tentokrát miminko/ka bude tam kde má být!!! Ofiko test??? Hmmm až za týden 9.5. 😅 😀 😀 ...teď to bude teprve děsný čekání 😀