Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
2. kvě 2011

@lenkakubickova stejně to nevydržíš, hned zítra děláš další pro porovnání, vid? 😉 To bude ale čekání!!!
JJ, jak to to jedna zlomí, tak už to půjde nám všm 😉 🙂

lenkakubickova
2. kvě 2011

@vally11 musí se vám to teď povést holky!!! Přeci mě v tom nenecháte?? 😉 🙂 Další asi ob den, říká se, že HCG roste ob den. Otázka je, jestli to já ob den vydržím 😀 😀 😀 Teď se nejvíc bojím utz, aby fakt bylo vše o.k. 😕 Ale já věřím, že tentokrát už bude!!! 😵

vally11
2. kvě 2011

@lenkakubickova nenecháme, neboj! 😉 🙂 Jinak teď se budeš bát už pořád - teď dalšího testu, pak utz, pak utz na srdíčko, no a takhle to bude až do konce těhu, ....ale pak to začne nanovo....!
Myslím, že čím jsme starší (a hlavně to nejde otěhotnět hned), tak řešíme všechno víc.
Ale to tu nechci rozebírat, každý to má jinak, já jsem hold takový plašan.
Musíme se tu naladit jen na pozitivní zprávy. 🙂 A ty budou 🙂 🙂 🙂

inza
2. kvě 2011

@lenkakubickova: no pekny zacatek tydne...jen co je pravda 😀 😀 😀

jinak vsem pekne rano

lenkakubickova
2. kvě 2011

@vally11 jako by jsi mi mluvila z duše 😉 Kor po tolika pozitivních testech a u utz to vždy skončilo 😢 ...tak je těžké ten strach nemít, ikdyž převažuje zase ta radost, že to vyšlo 😅 ...přesně, teď už budou jen pozitivní zprávy a od vás všech!!! Já mažu do práce, dneska tam musím něco vyřešit.

lenkakubickova
2. kvě 2011

@inza to aby jste se všechny nakazily!!!!! 😀 😀 😀

vally11
2. kvě 2011

@lenkakubickova Tak, ale rychle zpět do pohodlí domova, ať Tě tam dlouho nezatěžují.

vally11
2. kvě 2011

@inza A jak vy jste dopaldi v Gennetu? Řešili jste co dál?

lenkakubickova
2. kvě 2011

@vally11 neboj, jen tu řeším nějaké záležitosti ohledně docházky za mïnulý měsíc a půjdu s holkama na oběd a pak tradá domůůůů a pečovat o prcka/ky 😉
@inza díky, kéž bych mohla nakazit i tebe!!!!!! 😉

kive76
2. kvě 2011

@lenkakubickova jéééé to jsou pěkný čárky 🙂

kive76
2. kvě 2011

@lenkakubickova já chci taky nakazit

lenkakubickova
2. kvě 2011

@kive76 díky 😉 A posílám ti hromadu těhubacilůůůůůů!!!! 🙂

vally11
2. kvě 2011

Holky nemáte některé zkušenost s ovulačním testem DONNA nebo jak se jmenuje (jak se testuje ze slin a je na víc použití)? Myslela jsem si, že bych ho zkusila.

inza
2. kvě 2011

@lenkakubickova: no snad nakaza zabere..i na me. Tak si dej dobry obidek a pka pekne prochazku a domu
@vally11: nedopadli jsme nijak a neresili nic a asi uz nebudem.......

pentagras
2. kvě 2011

Ahojky holky, tak jak se máte? Už jsou nějaký pozitivní zprávy?Tak jsme se doma dohodli že v červenci až to dostanu zažádáme a půjdem do toho 😉

pentagras
2. kvě 2011

@lenkakubickova Leni, tak doufám že to vyšlo, nějak to už nechytám, jak tu tak často nejsem 😎

cibka
2. kvě 2011

@lenkakubickova to je parada to by mohlo vypadat i na dvojky 😉
@vally11 jo jo dnes jsem volala do genentu jdu za týden ve čtvrtek méda tam není tak me dali k tý jarošový tak uvidíme

cibka
2. kvě 2011

@vally11 já ti neporadím ja si tenkrát kupovala ovulační testy takový jako jsou tehotenský ale ani ta techto jsem neviděla // ja je nevidela ješte nikdy ☹

lenkakubickova
2. kvě 2011

@pentagras dnes jsem měla pozitivní test, tak věřím, že bude vše vpořádku, musí!!! Měla jsem testovat až příští pondělí 😅 😅 ...ale nějak mi to nedalo 😀 A to je super, že do toho v létě jdete!!!! 😵 😵
@cibka já ti dám dvojky!!! 😀 😀 ...ikdyž s tím začínám být pomalu smířená, ale budu šťastná za jedno zdravé miminko!!
@vally11 já znám jen ty čůrací ovutesty, jak píše cibka a mně fakt fungovali 🙂

raducha
2. kvě 2011

ahoj holky tak jsem dorazila z gennetu a už čekám jen na ms tím se to rozjede.skočím si pro injekce menopur a začnem píchat. šestý a devátý den na ultrazvuk a jedenáctý den na odebrání vajíček. 😅 jsem z toho celá nervozní a mám obavy.

inza
2. kvě 2011

@lenkakubickova:jo to vypada pekne na dvojky...tak se s tim uz smir...to budou pristi pondeli dva chlebicky jako kazdemu jeden 😀 😀
@vally11: ja znam taky jenom ty obyc...curaci... 😀
@raducha: tak at to pekne vyjde

raducha
2. kvě 2011

@lenkakubickova jo a leni taky si nechávám zavést dvě vajíčka. 😅

raducha
2. kvě 2011

@inza moc ti děkuji.to je snad poprvé co se těšim až mi dorazí ms. 😀

inza
2. kvě 2011

@raducha: a doufej ze na nejakou dobu naposled

lenkakubickova
2. kvě 2011

@raducha no supeeeeer!!!! Tak to je za chviličku 😵 😵 Jen dej dvě, já váhala a teď nelituju ať to dopadne jakkoliv 🙂
@inza no jistěěěěě, dáme dva chlebíčky 😀 😀

zabka77
2. kvě 2011

@lenkakubickova No to je supr moc držím palečky 😉 😉 To budou dvojčátka 😎 🙂

inza
2. kvě 2011

@lenkakubickova: hele vypada to ze v po jsme v PRG...muze byt chlebickova

lenkakubickova
2. kvě 2011

@inza supeeeeer!! A v kolik se ti to hodí, kolem 8.30 viď? 🙂 Já bych šla na 8.00 na krev a ještě mi budou prodlužovat neschopenku, takže kdyby to tam trvalo, tak ať mám náskok 😉
@zabka77 díky 🙂

inza
2. kvě 2011

@lenkakubickova: jj presne ta 8:30 bude dobra...🙂

lenkakubickova
2. kvě 2011

@inza fajn, tak se mnou počítej, budu se těšit 🙂 🙂 Pak se jen domluvime, kde se sejdeme.