• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@raducha tak to je dobrej, Milan se bál, že by mi to třeba zapíchl moc...a mně i přišlo lepší si to píchat sama, že přesně čekáš, kdy to zapíchneš a jak hluboko :slight_smile: To zmákneš :wink:
6. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova já tomovi řekla že v tom jedeme oba že se taky musí zapojit. :wink: jak toho devátého kde se sejdem?
6. kvě 2011 ve 14:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na 8.00 do Gennetu na krev a pak prodlouzit neschopenku, inza podle me pocita kolem 8:30 na chlebickach :grinning: ...tak se klidne muzeme sejit tam :wink:
6. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova:ja počkám pred gennetem.kousek odtud neco musim donest.ta pul 9 myslim dobra mela bych to stihnout:slight_smile:
6. kvě 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Všem, tak mi napadlo poprosit o radu a zkušenest tu. je tomu už 4,5 roku co jsem přestala chodit do pronatalu na umělé oplodnění ..... ted novej život a pokus o miminko ... poradí mi prosím někdo kde to je dobré na umělé oplodnění ???? protože v Pronatalu se mi to vubec nezamlouvalo...... díky Janča
7. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joha79 ahoj tady máme nejlepší zkušenosti s gennetem. tedy aspon já.proto tam chodim. :grinning:
7. kvě 2011 v 16:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: uz aby bylo zitra a mela jsem po odberu :grinning: Jsem nervozni,kolik prcku mame. Vcera mi bylo cely den na zvraceni a moc prijemne to nebylo,snad to nebude porad :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
@lenkakubickova budou dva. a nejlépe kluk a holka. zítra se ti ozvu a uvidíme se.
8. kvě 2011 ve 14:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha tak špatný by to nebylo :wink: :grinning: :grinning: ...určitě se zítra uvidíme, dej pak vědět, že jsi hotová a já dám vědět, kde jsme :slight_smile:
@inza jasně, tak až budu se vším v Gennetu hotová, půjdu před Gennet, snad se poznáme :grinning:
8. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tu pres vikend nebyla a docitat vas asi nebudu, neco co bych mela vedet?
8. kvě 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch on tu nikdo nebyl, takže klid :wink: :grinning: :grinning: ...víkend byl úúúúžasnej!!! V sobotu jsme si ugrilovali masíčko a opekli buřtíky, počasí naprosto úžasný, se mi ani nechtělo domů do paneláku :grinning: :grinning: :grinning: A co ty a víkend?
8. kvě 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova stalo to za to :grinning: jsem v patek byla parit, v sobotu vyborny obed s kamaradkou a vecer jsme sli zase parit...
8. kvě 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch no tak to jsi si krásně užívala :grinning: :grinning: :grinning: ...tak to má být! To je správné :slight_smile:
8. kvě 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: poslu sms co budu mit na sobe :slight_smile:
8. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě poznáš jednoduše, mám vlasy dočervena, ačkoliv od této fotky už mi vlasy o dost povyrostly a červená se trochu vymyla :sweat_smile: ...ale porad jsem si podobná :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: ok, ja mam zase svetle kratke a tak jak to uschne..., asi budu mit 3/4 :grinning:
8. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jasně, tak to se poznáme :wink: :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem
@lenkakubickova to vážně vypadá na dvojky když ti je na zvracení tak brzy :wink: koukej nám dát tak vědět jak jsi dopadla
8. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka holka to nevím, jestli je tohle znamení dvojek :confused: :grinning: ....včera i dnes mám stavy jak po opici :grinning: :grinning: :grinning: Zítra toho asi moc nesdělím, jdu na krev hned ráno, ale výsledek bude až v úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jen doufám, že se mi povede ukecat sestřičku na utz na příští týden, pro klid na duši, že je vše na správném místě, ikdyby to byl jen váček :sweat_smile:
8. kvě 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: vysledky budes mit jeste dneska
9. kvě 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova myslím že na utz bude ještě brzy ale držím palečky at te objedá :wink:
9. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Krev by měla být až zítra, ale zkusím tam okolo 16:00 zavolat a dám vědět :wink: Jinak mě na utz dřív neobjednali, ale psala jsem si sms s Dr.Vykysalou a ta mi napsala, že se mám na utz objednat 2-3 týdny po OPU a 3 týdny po OPU budu teď ve Čt, tak až tam budu volat, tak se rovnou objednám buď na tento Čt nebo na příští týden s tím, že jsem s Dr.Vykysalou domluvená a bude to :wink: :dizzy_face: . A aspoň mi trochu upravili vycházky od 13-18:00 hod. tak je to lepší :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova tak to se más s tema vycházkama aspon nemusís sedet doma když je tak nádherne :wink:
9. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka právě, je to super aspoň takto, tak mám radost a když mi nebude moc špatně, tak aspoň se sousedkou s dětma můžu chodit na prochajdy :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Juuu, ze by dneska jeste byly vysaeldky krve. :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek uvidíme Leni, chci to zkusit :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: zkus to...:slight_smile:
9. kvě 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjoooo, už 12 minut visím na telefonu a čekám, až "dohovoří s klientem, který se dovolal přede mnou" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova a už dohovořil???? :slight_smile: čekáme na info :wink:
9. kvě 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vally11 teď jsem se dovolala a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prý "snad" zítra kolem 9.00-10.00 hodiny :frowning2: To je děsný čekání,chjoooo :cry:
9. kvě 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek