• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@cibka už mi volali :grinning:
10. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova vellllllllllllllliiikaaaaaaaaaaanská gratulace
10. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle ted uz to konecne musi vyjit,prece nas v tom nenechas :wink:
10. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle teď jsem ti a Rádě posílala sms :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle to teda nenechám!!! A mám dojem, že to podle tohodle výsledku bude dvojnásobný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova ja vim pisu ti stereo :grinning:
10. kvě 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova to nas jako chces jeste trumfnout :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle si piš, že chci!!!! :grinning: :grinning: A konečně vám musím dodat ty nevěsty a ty jsou potřeba dvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , pro tebe a pro Ráďu :slight_smile:
10. kvě 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova Leni,mam z tebe velikou radost a strasne ti drzim pesti
10. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle díky beruško :zipper_mouth: :wink: Jsem moc šťastná, takové krásné číslo mluví za vše, je to vpořádku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: A příští Čt se rozlouskne, kolik jich u sebe mám :slight_smile:
10. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova kočko děláš mi radost. jste šikovní.
:grinning:
10. kvě 2011 v 09:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova to je fakt to cislo je velke,joko ty jsi velka bojovnice,musi to byt v poradku,jste silni,pozdravuj Milana a i jemu posilame velkou gratulaci a zase se nenajim ,budu drzet palce a pesti a vse co mam do ctvrtka
10. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: no vcera to bylo jasny pri chlebickovani kdyz byl pansky a damsky :grinning: :grinning: :grinning:. Velka gratulace :sunglasses: :wink: a ticha zavist :grinning: :sunglasses:
10. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha neboooj, tebe to za chvíli čeká taky :wink: Ještě pár včeliček a budeš tu taky hlásit HCG :wink: :grinning:
@gabulle pozdrav vyrizen a i tebe zdravi :slight_smile: Dekuju zlaticko, mam strasnou radost a uz se nemuzu dockat pristiho ctvrtka :grinning:
10. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza děkuji Ivo, jsi hodná :slight_smile: A mooooc bych ti taky takovou radost přála taky!!!! Ono to jednou přijde,když to budete nejmíň čekat :wink:
10. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova: jj....hele ted budes muset cele tehu chlebickovat pansky a damsky, kdyz jsi vcera tak krasne zacala...... :grinning: :grinning: :sunglasses:
10. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza v tom ma Lenka pravdu,prijde to kdyz to budes nejmin cekat a kdyz to uplne vzdas,mozna ti o me Lenka vypravela :slight_smile: ,ver zazraky se deji a s medicinou to nema nic spolecnyho
10. kvě 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza kééééž by, teď jsem ve stavu, kdy si dvojčátka přeju :slight_smile: A jak píše gabulle, podle ní vím, že zázraky se dějí!!!! Díky jsem se nakopala do zadku a začala bojovat dál a zatím to krásně zvládáme :wink: :slight_smile:
10. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova no paráda uplne mám husí kůži to jsou dvojky jak vystřižený ješte by to mohl být páreček a bylo by to zavádeli ti 2 po 5 denní kultivaci vid a meli jste icsi? moc ti to přeju a nestresuj se vypada to fakt skvele
10. kvě 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte děvčátka, jen jsem Vás přišla pozdravit, dnes jsem 14.den po ET a jsou tam //. Moje první v životě. :dizzy_face:
Tak snad změna CARu zabrala.
10. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre paráda gratulace teda holky tady se to pěkně rozjíždí jen tak dál, kdopak je zde na řadě? :wink: ke komu chodíš?
10. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka já jsem přestala chodit do Gennetu a zkusila změnu v Reprofitu v Brně.
10. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre velka gratulace,ja to sice vzdala ale jsem 22 tydnu tehotna,ale to by bylo na dlouhe povidani
10. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle takže nakonec přirozeně?
10. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre @lenkakubickova Gratuluju!!!!! To jsem ani netusila, ze tohle budu moct psat hend dvakrat naraz. :dizzy_face:

Leni kolikaty den jsi od OPU? Me se to nechce pocitat. :wink:
10. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju. Já mám i tak strach, aby bylo vše jak má, vždyť to znáte. Mám už 4 dni teplotu kolem 37°C a včera v noci mě bolel podbřišek docela dost.
10. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek od OPU jsem dnes 19.den včera při odběru HCG jsem byla 18.den od OPU :slight_smile:
10. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre Jéééé, Andrejko moooooc gratuluju!!!!!! Je to určitě znamení, že se tu opět po 2 letech potkáváme a obě máme //, teď nám to oběma prostě vyjde, neboooooj :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: A byla už jsi na krvi, nebo teprve jdeš na HCG?
10. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova To to teda spis vypada na dvojky. :dizzy_face: To je fajn, aspon nebudu sama na tahani obrrr kocaru, az pujdem nekdy na prichazku. :dizzy_face:
10. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt by jsme si dvojky přáli :dizzy_face: :dizzy_face: ...a páreček? Byl by ideááááální!! Ale uvidíme, třeba je to jen jedno silné miminko :wink: Já jsem teď po tom výsledku naprosto v klidu a tak šťastnáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Neměli jsme ICSI, oplodnili se nám sami a kultivace byla 5 dní, paráda!!!!! Další na řadě je Raducha a pak hold třeba ty :wink: :grinning:
10. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek