• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@ga já mám teď bohužel dny, kdy mi jídlo moc nejede :frowning2: Při pohledu na jídlo je mi zle a nic mi moc nechutná :sweat_smile: Takže jím listovku 1 tabletku ve vitamínech + vitamíny pro těhotné, tak snad to stačí :slight_smile: ....to je celkem rozumný přístup, co se má stát se stane...ale já ti moc držím palce, ať jsou ve správný čas na testu // a přidáš se ke mně :slight_smile: :wink:
15. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ga uz je to docela dobre, takze doufam, ze me budou chtit :grinning:
15. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pentagras Dekuju ti moc za informace. Ja jsem spis vystresovana, co vse se za komplikace muzou vyskytnout i kdyz ma clovek pocit, ze je uplne zdrav. No asi plasim zbytecne a az se ten kolotoc rozjede, tak se teprv uvidi...Tak ti drzim palce a dekuju.
15. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle jsem jak na trní!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už ti volali, nebo tě napínají jako mě? :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle : Gábi, já si tě s pletla s Rduchou :grinning: :grinning: ...už bych tě hnala na OPU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Promin!!!!
@raducha jsem jak na trní!!!! :grinning: :grinning: Už ti volali, nebo tě napínají jako mě? :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha já jsem si tě tu přejmenovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jak se mi pletou přezdívky, psala jsem ti tady na jméno"gabulle" :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka ty jsi se koukám k mojí kravině přidala :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Já si spletla přezdívku a místo Raducha jsem napsala Gabulle a ty jsi se chytla taky :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova :grinning: :grinning: :grinning: kočko z toho si nic nedělej. to ty hormony a nervozita.
16. kvě 2011 v 09:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj genneťačky :slight_smile:
16. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova ahoj mamino, jak je?
16. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Ahoj :slight_smile: Ja mi moc dobře, krom občasných nevolností a nechuti k jídlu mě nic netrápí, tak z toho mám příjemný pocit :slight_smile: Už aby byl čtvrtek a viděla jsem mrňouse na utz, taaak se mi uleví :slight_smile:
16. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte děvčátka, tak u nás špatné. Radost se proměnila ve smutek. Po špinění přišlo včera krvácení, tak jsem si udělala ještě ten reprofiťáckej test, co mi zbyl...a tam už jen duch. :frowning2:
Takže naše miminko to po týdnu vzdalo. :cry: :cry:
16. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre beruško to mě mrzí.... :frowning2: ...nevím, co na to říct, vím jak moc tě to bolí :pensive: Ale na druhou stranu je super, že to jde!!! A to je taky důležitý!!! Vyšlo to teď, vyjde to příště,neboj :wink: ...drž se holka!!
16. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre to je me lito,tolik jsem ti drzela palce
@lenkakubickova Leni ty divosko ,ja uz na opu nechci aspon ne ted ,ale vis co se rika nikdy nerikej nikdy
@raducha nic proti opu mam jich taky par za sebou a tobe drzim pesti at to vyjde
16. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulle :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ...jsem popleta,no :grinning:
16. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre to mě mrzí, chce to čas, ale určo to klapne.
16. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre To je mi lito. Ale i tak je to nejdal, co jsi se dostala, ne? To budou v Brne sikovni a priste to dotahnete do uspesneho konce. :dizzy_face:
16. kvě 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre to je mi líto
16. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maarina ahoj, tak taky držím palec a neboj :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova ahoj Leni, neboj uvidíš :slight_smile:to je jasný :slight_smile:ještě k té listovce, to se dá koupit volně??
16. kvě 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vally11 ahojky, jak se máme, já tady na tebe nikdy netrefím :slight_smile:
16. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras no, už aby ten čtvrtek byl za mnou :grinning: ...jasně, kyselina listová se dá normálně koupit v lékárně, je tam 60 tablet a stojí kolem 36,- Kč :slight_smile: ...ona pak existuje nějaká silnější nebo nějak lepší, ale ta je na předpis, ale tahle stačí :slight_smile:
16. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkakubickova ještě je kyselina listová forte to je silnější a dá se koupit bez předpisu.myslim že stojí i stejně. :wink:
16. kvě 2011 v 15:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:
@pentagras u mě nic nového :unamused: uvidíme co řekne Mudr. ve středu
@mandre to mě mrzí, že to nedopadlo, přeju hodně sil do dalšího pokusu.
@raducha a co ty kočando, jak jste na tom?
16. kvě 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch
taky doufám, že tě tam budou chtít :grinning: Už to máš za pár, myslím na tebe ať to dobře dopadne :wink:
16. kvě 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vally11 nedočkavě čekám kolik my zůstane silných embrií. nák nám to klesá. včera jich bylo ještě pět a dnes jsou jen tři. tak uvidíme zítra až nám zavolají :confounded:
16. kvě 2011 v 16:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha tak na tebe myslím a přeju Ti, aby ty tři byli pořádní bojovníci. :dizzy_face:
A kdy by Ti je měli zavádět?
16. kvě 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2011 v 17:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha tak si říkám, co je to tu za novou tvář :confused:
16. kvě 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek