• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@monivo ahojky, jj, jsem v poho :slight_smile:
18. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktualizace tabulky
čekatelky na TT
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8, 12.8- 8 embryjek,13.8 -ET 1 embryjko a 1 je sněhuláček
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU z 20 vajíček 7 oplozených, ET 15.8 2 embr

snažilky
cibka - 6.9. utz a ke konci září 3 ivf
kive76 - testík negativní, přecházíme do Motola..první konzultace 7.října
darkwitch - 2IVF, krátký protokol, 19.8. OPU
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zabka77 - 3IVF dlouhý protokol, přelom říjen-listopad
malina2 - 1IVF plán říjen
evcas- 1IVF plán říjen
18. srp 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras tak to je fajn :slight_smile:
Jsem dnes volala do Gennetu, že bychom se rádi objednali na první konzultaci a prý mají do konce října plno a objednávat na listopad začnou příští nebo přespříští týden. To je hrůza, jak je tam stále narváno :confused:
18. srp 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo fakt, na listopad??? To je sakra dlouho ale je fakt že tam mají mega narváno a nestíhají, pi posledních 2 návštěvách se i to potvrdilo
18. srp 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch držím palečky na OPU na zítra at máš pěknou urodičku :slight_smile:
18. srp 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo ahojky, je to všude, já nás objednávala do Motola někdy před týdnem a konzultace 7 . října..a v tom Gennetu ted nějaká dr. půjde na mateřskou..co jsem tady vyčetla, takže možná i proto delší termíny..že její pacientky asi přesouvají k jiným doktorům
18. srp 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 jj, Bukvová jde na mateřskou :slight_smile:
18. srp 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 a cože přestupuješ do motola?
18. srp 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka z důvodu toho,že přítel dřív prodělal žloutenku typu B a C, a i když je dávno vyléčenej, tak to prý zůstává v těle, a kdybychom chtěli jít na to IVFko, což asi půjdem, nebo možná i předtím poslední 3.iuičko...tak z důvodu toho, že prý v Gennetu nemají laboratoře tolik vybavené jako v Motole...že prý tam jsou ty laboratoře specializovanější...na infekčnost...ale nevím..když jsem volala do Motola a vysvětlila jsem, proč k nim přecházíme dr. tvrdil, že laboratoře mají všude stejný...no tak nevím....že prý se ty spermie musej víc upravovat...no tak nevím...
19. srp 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno....jsem zvědavá,kdo mě teda připraví na IVF,když možná Bukvovou nestihnu... :unamused:
19. srp 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 aha no hlavne že vás někde vzali ale ty objednávací termíny jsou teda děsný
19. srp 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 No stejně je to zajímavý, že na IUI to neva a na IVF va :confounded: ... Já si myslela, že po prodělaný žloutence Ti zůstanou v těle jen protilátky a ty má třeba i očkovanej jedinec :grinning: (jako třeba můj manža :slight_smile:)
19. srp 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka
@pentagras holky, aktualizuju se - moje IVF bude asi až v září, neboť na mě budou ještě makat zubaři...objevili mi cystu a musí pryč. - řež bude v září. to bude mazec, ale já to vydržím.

Čekatelkám držím kontinuálně věchny palce, pěsti a tak, i když jsem nepsala...měla bych radost moc mě povzbudí, když se to povede!

ty objednací doby jsou v Gennetu fakt hodně dlouhý, 2.8. jsem žádala termín na konzultaci výsledků všech prováděných testů a dali mi až 22.8. Pokud to půjde tímto tempem, budu mít miminko tak ve 40 letech:slight_smile:

Ale pochybuju, že někde jinde
19. srp 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
...je to lepší
19. srp 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam neboj, oni tě předají jiné doktorce..
19. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 no já to taky nechápu, že prý před tím IVF se ty spermie nějak víc upravujou..to mi tvrdila dr. Brandejská ......
19. srp 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 a bukvová je těhule ju
19. srp 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kive76 to nebudou tuplem stíhat,když si nás ještě rozeberou :confused:
19. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak hlásím, že mám ze 16 folíků 16 vajíček, teď jen aby se hojně oplodnili a přežili :grinning:
@majcam myslím, že už tam mají za bukvovou i náhradu, ne? je tam nějaká nová doktorka...
19. srp 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch tak to je pekná urodička ja jich poprve mela uplne stejne jo je tam ta Jarošová příjemná doktorka jednou jsem u ní byla
19. srp 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch ty jo ty máš úrodičku :wink: kdy plánujete ET? a neboj přežijí a budou i sněhuláčci :slight_smile:
19. srp 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ET pokud půjde všechno dobře tak by mohlo být ET ve středu, ale musí být dost kvalitní embryjek na PK
19. srp 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch neboj vše bude ok a snehuláčky uz nebudes potrebovat :wink:
19. srp 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch:teda ty jsi ale "nosnice" :slight_smile: ...tak at se vsichni pěkně snazi
19. srp 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako slepice jsem se celkem osvědčila :grinning: teď by to chtělo zamakat ještě v těch dalších oblastech :grinning:
19. srp 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch krásná práce, držím palce ať se jich co nejvíce dál vyvíjí :slight_smile:
19. srp 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn achooooooj holka,co je s tebou...?
@inza co to čtu...rozjíždíš pětku?! :frowning2:
@darkwitch držím pěstě holka!!
19. srp 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova doufám,že pevně držíš... :wink:
19. srp 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam to si piš, až mám bílé klouby :grinning: ...
19. srp 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami ahojky, neboj, pak to bude rychlovka, podívej, já už ted čekám jak to semnou dopadne...
19. srp 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek