Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

malina2
10. říj 2011

@rychetkami Vidím, že vyznáváme podobnou životní filozofii - já taky nemám nic zadarmo, všechno vydřený... Zajímavý je, že přesně tyhle myšlenky mě celou dobu nezdaru napadaly.

sipkova1
10. říj 2011

@darkwitch Ty se ještě dostaneš do učebnic

zvalentova
10. říj 2011

@malina2 vůbec, všechny jsou hnusné 😀
Ve hře mám velkou trojku - Motol, Podolí, Apolinář.

malina2
10. říj 2011

@zvalentova Uvažuju podobně, ještě možná Neratovice - kdybych to neměla přes celou Prahu, tak jedu tam. Apolinář a Podolí jsou vyhlášený, ale jen pokud zaplatíš nebo jsi celebrita - já bohužel nejsem 😎 Kolegyně teď rodila v Podolí, od začátku bylo jasné, že má malou pánev, přesto ji nechali 23 hodin trápit v šílených bolestech. Až když začala ztrácet vědomí, udělali jí akutního císaře. Dítě navíc mělo omotanou šňůru kolem krku, to je síla, že to z utz nepoznali! Takže do Podolí rozhodně nejdu...

petrita83
10. říj 2011

@malina2 , @zvalentova - já bych to Podolí holky taky vynechala..před pár dny tam rodila kamarádka a děs..nakonec z toho byl císař..a pak jim neřekli ani jestli je prcek ok..a i ty návštěvy od 36tt byly děs..nechtěli jim říct třeba kolik prcek váží, měří..prý na to nemaj čas s každym se takhle vykecávat.. 😕

cibka
10. říj 2011

@zvalentova ahojky děti- tak to netuším ale chodím na procházky 🙂 snad se zavrtávají ani nevím kolikátý den se zavrtají když se zavrtají

malina2
10. říj 2011

@petrita83 Přesně jak říkám, Podolí a Apolinář jsou bezpochyby nejlepší porodnice v Praze, ale ne pro běžnou rodičku. Nejraději bych šla do těch Neratovic... Teď tady čtu ale docela dobrý ohlasy na Motol:
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree...

petrita83
10. říj 2011

@malina2 Neratovice mají supr pověst a Motol taky navíc se ani v jedné z nich nemusíš registrovat přesně ve 14+0..protože u Apolináře i v Podolí musíš přijít joo včas aby pro tebe vůbec měli místo.Já vybírám mezi Neratovicema a Ml.Boles., Prahu asi vynechám...

malina2
10. říj 2011

@petrita83 To je fajn s tou registrací, navíc můj gynekolog je prim. z těch Neratovic, to je pro mě další plus. Ještě prolítnu internet a uvidíme!

sipkova1
10. říj 2011

@petrita83 no v Motole sice můžeš přijít až po 14+0, ale zas už pak nemívaj místo...
Ty jsi z Prahy?

petrita83
10. říj 2011

@malina2 to dělám taky 🙂 .., ale všude najdeš někoho nespokojenýho 😖 Neratovice jsou určo dobrá volba, kdybych je měla bllíž dala bych je na 1.místo, zatim z důvodu vzdálenosti to vypadá spíš na Ml.Bol.

petrita83
10. říj 2011

@sipkova1 jo joo jsem..ale Motol mám daleko..volala jsem tam min.týden a s místem to bylo ok..ale dneska mi doktorka doporučovala tu Ml.Bolku nebo Neratovice, vzhledem k našim komplokacím...a je mi symapatické že nemusim tak brzo někde lítat, stát fronty.. 🙂

sipkova1
10. říj 2011

@petrita83 no taky jsem teď slyšela docela chválu na menší porodnice, nejsou to takový továrny
A jak to tam vlastně je s tou registrací?, kdy se registruje?

petrita83
10. říj 2011

@sipkova1 nemají registraci, jen kolem 36týdne k nim musíš začít chodit do poradny, objednat se do ní máš cca 3týdny před tím.tak že mám ještě dlouho pohodu.a kam pak jdeš rodit ty?máš to už zachvilku 😉

sipkova1
10. říj 2011

@petrita83 Do Podolí 😀

sipkova1
10. říj 2011

@petrita83 Jo a tam se chodí až od 37., prý tam jsou na poradnu hrozný fronty, tak uvidím, pak si poreferujem
😅

petrita83
11. říj 2011

@sipkova1 tak budu držet palce, třeba chytneš lepší doktorku než ta moje kamarádka ..té doktorce prý bylo snad 100 tak až jí uvidíš nohy na ramena 😀

zvalentova
11. říj 2011

@petrita83 @malina2 Neratovice absolutně nepřicházejí v úvahu, to můžu do Hořovic a bude to blíž 😉
Zároveň se dvěma potřebuji trošku jiné fungování, bohužel nejsme klasická matka.

majcam
11. říj 2011

@cibka a ty kdy budeš testit,si se někam zase vytratila a ani nevim jak si na tom byla....
Já mám letos pouhých 5vajíček,je mi o rok víc a zvedla se mi hladina FSH a snížila AMH,to vypovídá o vajíčkách a je to neměnné... 😒 ,tak jsem měla i koňské dávky menopuru 😒 a na OPU jdu dvanáctý den cyklu,
@inza Ivule nezbyl mi pro tebe žádný menopur,tentokrát píchám o den méně a měla jsem 3 balení po deseti ampulích a na včerejšek mi dávali dvě ampule z darů 😒 jediný co mi zbylo jsou dezinfekční polštářky 😠 a co ty jak pokračuješ?
@darkwitch nechala ti nabírat před IVF hormonální profil a AMH?

petrita83
11. říj 2011

@zvalentova to je jasný, každý musí vybírat podle svého bydlšitě a situace..my zas potřebujem někam kde jsou připravený na předčasný porody, císaře a mají dobrou novorozeneckou JIP 😉 není to jednoduché 🙂 🙂 ale to už jsou maličkosti...určitě každá najdem co hledáme 😅

zvalentova
11. říj 2011

@petrita83 přesně, nejpíš nebudu ženská co přijde 40+0, dítě vyprdne a za 3 dny jde dom, musím vybírat specializované pracoviště

petrita83
11. říj 2011

@zvalentova no určitě né dvě 😀 to bys byla dobrej sloník 🙂 já se vždycky pro nějákou rozhodnu a pak zjistim, že tam nemůžem protože..nebo tam nechci kvůli vzdálenosti atd...ale nepanikařim 😉

zvalentova
11. říj 2011

@petrita83 už teď jsem z toho šílená, zvyklá na upnuté pidi oblečení a teď nosím manželovy trika, vytáhla jsem i těhotenské džíny, nic už neobléknu 😀

petrita83
11. říj 2011

@zvalentova fakt jo?no já byla od začátku děsně nafouklá, pak se to ale zastavilo..no a teď to najednou hrozně narostlo 🙂 nosim rozepnuté kalhoty, bundy skoro nezapnu 🙂 pořád vymejšlim řešení jak využít stávající šatník 🙂 to víš ale s dvojčátkama to bude všechno rychlejší 🙂je to ale super! teda snad nezačnu brát taky manželův šatník útokem, má velikost XXL, juj 😀

zvalentova
11. říj 2011

@petrita83 mě totiž břicho po OHSS skoro vůbec nesplasklo, kámoška si dělala srandu když mě viděla na začátku a teď, že předtím to byl luxusní 6. měsíc, teď je to lepší, ale furt vypadám na pěkný 4.měsíc...
Takže ty děsivé hadry jsou dost aktuální 😀

petrita83
11. říj 2011

@zvalentova aspoň víš jak budeš za pár měsíců vypadat, to byla taková rozcvička 😀 jo joo svému šatníku nachvilu zamávej 🙂

zvalentova
11. říj 2011

no nic, jdu si nakreslit nějaký obličej a jedu do Gennetu na krev, mějte se tu krásně 😎

malina2
11. říj 2011

Holky, právě jsem přijela z utz, bohužel se ukázalo, že se jedná o zamlklé těhotenství, bez srdeční akce. Balím a jedu na revizi do Motola. Je mi hrozně...

zvalentova
11. říj 2011

@malina2 Kočko, to mne moc mrzí, drž se ☹

monivo
11. říj 2011

@malina2 nejmenuje se kolegyně Lenka? Moje kamarádka před 4mi týdny také rodila v Podolí a průběh to mělo stejný 🙂 A to měla zaplaceného doktorka a stejně to málem dopadlo špatně. Takže za mě Podolí NE. Už jen ta nehorázná registrace!!!
Já bych volila Motol. Kamarádka taky otěhotněla v Gennetu, dvojčátka a rodila tam. Je tam případně i oddělení pro nedonošené. Mám pocit, že Lenka bude taky rodit v Motole, ne? @aknel1976 ?