Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
27. črc 2010

@darkwitch my už jsme ho dali hajat do šuplíku ☹ 😉 ☹ 😉

darkwitch
27. črc 2010

majcam ☹ ☹ 😠

inza
27. črc 2010

dark:my mame pepany zatim jeste v supliku schovane.pokud to vyjde tak tu fotku teprve vyndame

darkwitch
27. črc 2010

inza me manza taky prekvapil, ze ji dal na lednicku 😉

betox
27. črc 2010

majcam: to je právě ono, ta nejistota a šílená bezmoc. Člověku zbývá jen a jen věřit 😉
petap: já myslím, že u vás byla brzda jen ta ovulka, takže to bude rychlost přímo kosmická

majcam
27. črc 2010

@inza vyjde to,to dáš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majcam
27. črc 2010

pardon,jak se mi to zase napsalo? 😉 jo když se se.. ,tak se se.. .

darkwitch
27. črc 2010

majcam to je tim, ze mas moc dlouhe slovo 😉

majcam
27. črc 2010

@inza a co to je za tu aloe vera,to jsou tablety nebo to pitíčko s kouskama čehosi... 😉

darkwitch
27. črc 2010

jeste jsem se chtela na co je prednison? protoze ja mam ve zprave z ET ze mam pokracovat v brani prednisonu, ale ja ho vubec nemam...

majcam
27. črc 2010

@darkwitch to je prý na udržení mimouše,aby ho tělo nevypudilo,ale já to už brala s ultrošem po OPU...

darkwitch
27. črc 2010

ja prednison vubec nedostala... prave v te zprave je, ze mam pokracovat v prednisonu a ja ho vubec nemam... tak snad se mimous udrzi i bez nej

majcam
27. črc 2010

@darkwitch zavolej si zítra radši do gennetu...ten prednison je na předpis z lékárny....

darkwitch
27. črc 2010

a to jsem si myslela, ze ted uz budu vklidu, ze ja tu zpravu cetla...

majcam
27. črc 2010

@darkwitch nenervuj se!!!!!!Mě nepomohl!!!!!!

majcam
27. črc 2010

@darkwitch neni u vás nějaká pohotovost,kde by ti ho předepsali?

darkwitch
27. črc 2010

jasne nebudu se nervovat, zkusim si tam zitra zavolat, ale zase jestli jste to brali od OPU, tak to mozna uz nema smysl, jeste pockam az zitra prijdou holky, jestli ho mely vsechny...

majcam
27. črc 2010

@darkwitch neboj!!!!tvůj boban žádnej prednison nepotřebuje,je to silák!!!!

darkwitch
27. črc 2010

jasne pepa se za nej zarucil 😀

nannynka
27. črc 2010

dark: Neplas, ja prednison odmitla, protoze vim ze je to pekny svinstvo a vidis Vojtan se chytil i bez nej 😉 V nekterych centrech ho ani nedavaji. Ale klidne si tam zavolej 😉

pet.s
27. črc 2010

Hooolky tak žádný fňukance, že to dlouho trvá a koukat se snažit. Myslím, že jsem odstrašující případ, já čekala na mímo 20 let. A už jsem ani nedoufala.A koukejte na mě. 😀 😀
Nany jak je Vojtíkovi? A jak tobě? 😉

darkwitch
27. črc 2010

nanny tak ted jsi me uklidnila 🙂 tak to nebudu resit, jsem rikala, ze pockam s cim prijdou ostatni nez budu volat 🙂
pet ale ty si zvlast odolny exemplar 😀

inza
28. črc 2010

pekne rano.
dark: langerova kdyz nemusi tak ho vetsinou nepise. Ja hoo predtim taky nemela a ted ho mam ale napsali me ho na immunologii

darkwitch
28. črc 2010

inza aha dekuju 🙂 tak to jsem vklidu a nebudu to resit... ja si jen vsimla, ze se o nem zminujete a ze mam ve zprave napsano at v nem pokracuju, ale jestli ho langerova normalne nepise tak si s tim hlavu lamat nebudu

inza
28. črc 2010

dark: oni maji dr zpravu jednu a meni v ni akorat osobni udaje a pocty vajuch...

inza
28. črc 2010

jinak u nas to zacina vypadat spatne...pepani se spise nechytli

darkwitch
28. črc 2010

ja si myslim, ze maji nejaky mustr...

petrita83
28. črc 2010

@darkwitch já bych tam radši zavolala jestli na něj jen nezapoměli..když ho máš ve zprávě..ale je fakt že to mustr bude..u každýho to píšou jinak...a jak se cítíš? 😀
@inza - žádnou paniku, pokud nedorazila mrcha tak si tam pepani pěkně hověj 😀 😀 držim palce.

darkwitch
28. črc 2010

petrita tak jestli to langerova nepise tak si myslim, ze je to vporadku... jinak se citim dobre, vyhlidka ctrnacti dnu neschopenky me celkem tesi 😀 uz me prestalo bolet brisko po vcerejsku tak to snad bude dobre... dneska jsem dostala sms od tchyne, ze na me mysli a bude tyden doma tak jestli se nema zastavit, ze si udelame hezky den...

petap1
28. črc 2010

inaz: co se děje..proč si to myslíš ?? Přeci MS není...tak se uhnízdili..určo 🙂