Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
5. kvě 2010

kive: no ono pokud mas nejakou tu mutaci tak telo si ze zeleniny tolik te listovky neumi vzit resp ji spatne nebo vubec nezpracuje proto se basti "umela" listovka 😉

kive76
5. kvě 2010

aha...jasně no radši si jí taky dám...koupím...tím nic nezkazím..

pet.s
5. kvě 2010

Ahojky berunky, já dnes byla pilná holčička. Ráno každoranní úklid, pak žehlení, pak vaření oběda. Už jsme s Barulí po obědě(jde na odpolední praxi). Mám připravený oběd i pro kluky. Jeden má plněné br.knedlíky se špenátkem a druhý jahodové knedlíky. 😀
Nany teeeda ty se máš, ty už jdeš do finále. Hele na lietraturu se vykašli. Myslím,že to máme zakodované v sobě. Nejlepší rádce je srdíčko.
Přesně jak říká anlek. Já k Báře přišla jak slepý k houslím a bez příprav a 9 měsíců těhotenství a taky jsem hned toho vpadla.

Děvčátka k vaší diskuzi o MTFR. Tu listovku je potřeba brát i když jíš hodně zeleniny. Tělo si ji právě z toho neumí vzít. Mně na to přišli až když jsem byla poprvé těhu a mimi dopadlo špatně. Nechci říkat, že přímo vlivem nedostatku té listovky,ale listovka až na 75%chrání před VVV. Od té doby ji beru velké dávky a tohle mimi je v pořádku.

Jen ji asi mršku mrňavou kousknu do zadku až se narodí. Holky ta mě trápí chutěma. Ráno jsem měla chut na knedlíky, tak se s nimi patlám a když jsem si nandala na talíř, tak se mi obrátil žaludek a snědla jsem jen jeden. 😀

pet.s
5. kvě 2010

kive na tu koupenou kašli...té je málo..nech si napsat tu silnou. Napíše ti ji i obvodák i gyndař.

pet.s
5. kvě 2010

petap já tvoje plašení chápu 😀

vveru
5. kvě 2010

Inza napsala mi ji 3x1.

Pet.s a kolik jí jíš Ty??? Co je to VVV?

vveru
5. kvě 2010

Taky bych řekla, že je leopší tu doplňkovou jím už hrozně dlouho a ta sestřička z tý genetiky také řikala ať si ji nechám napsat u obvoďáka.

kive76
5. kvě 2010

a berete takový ty calibrum, nebo ještě jiný jak se mají brát před otěhotněním, nebo i při těhotenství?

kive76
5. kvě 2010

to jsem nevěděla, že mi to může napsat obvodák... a má to jakej název?

evak99
5. kvě 2010

petap1: všechno bude. musíš však dát bobískovi šanci, aby si hezký srdíčko "vyrobilo" 😉 ale chápu, že jsi nervozní...kdy jdeš ke své mudře?

nanny: tak to jsem to teda popletla 😀 hele, já taky žádnou knížku nemám a přemýšlím, že bych si měla něco koupit...hlavně, abych věděla, když by beruška byla nemocná nebo tak něco...takže jsem pověřila manžu, aby se kouknul v knihkupectví, tak kdyby splnil úkol brzy, tak ti napíšu... 😉 jo a já taky od začátku těhu toužila a toužím po hovězím a čekáme holku 🙂

anlek: to je fajn, že jste se rozkojili. 🙂 mám z toho taky trochu strach, ale věřím, že když budu "urputná", tak se to povede 😉

inza: gratuluju k mršce 😉

pet.s
5. kvě 2010

vveru já 2x1,myslím desítku. VVV je vývojová vada miminka. Náš Matyášek měl rozštěp lebky a vyhřezlý mozek. K prevenci pomáhá právě ta listovka. Od té doby ji beu pořád a Terinka je zatím v pořádku. 😉 klep, klep na dřevo. 😀 krive mně ještě doporučili B12 a B6. B12 mi máma píchala,ale bacha děsně se po ní tloustne. Přibrala jsem tebn měsíc 3 kg. pak mi ještě můj gyndař doporučil nějaké těhu vitamíny. Ale já jsem proti vám stará bába.Takže moje tělo už má něco za sebou 😀

ta listovka se jmenuje Acidum folikum.

pet.s
5. kvě 2010

hele těhule a maminy, taky jste někdy měly takové záchvaty lásky k tomu mimískovi? Já mám někdy pocit, že to jde celé nějak mimo mě a jindy zase, že bych si tu prdolku k sobě přimáčkla a umačkala samou láskou. Jéééééééééé mně ale hrabe, co? 😀 😀

petap1
5. kvě 2010

Inza: Nejsem nespokojená, jsem šťastná jak blecha..jen má člověk strach ať je to OK 😀

Pet.s: Tedy ty aktivní..kolik těch obědů děláš ? 😀 taky to tak mám ..říkám si, že mám na něco chuť a než si to připravím a dám na talíř, už ji zase nemám 😀 A díky za pochopení 😀

petap1
5. kvě 2010

pet.s: Ale moooc hezky ti hrabe 😀

petap1
5. kvě 2010

Jjím Listovku 2x1...dle mé kamarádky co ji brala jsem si koupila Kyselinu listovou - Forte . Tak snad ji jím dost 😀

vveru
5. kvě 2010

Pet.s, nehrabe Ti, seš těhotná a hormony si s Tebou hrajou 😅

kive76
5. kvě 2010

no to mě někdy hrabe...i když nejsem těhotná 🙂

inza
5. kvě 2010

ja jim llistovku 1*1 tu od zentivy (co ma byt jenom na predpis 😉 )

vveru
5. kvě 2010

Inza, tak to jíš tu správnou 😉

inza
5. kvě 2010

evak99: jj. tak snad posledni pokus pristi mesic. Uvidime. Ji nak mojziska dava zabrat. Uz je toho cviceni nejak moc. Den po navsteve gennetu mam jit na tu mobilizaci 😝

jinak zitra jdu pro vysledky na immunologii

inza
5. kvě 2010

vveru: jj ja vim. To me pripomina ze si ji mam dojit vzit 😉 A houkaj sireny tak to zachvili zacne houkat i nase psisko 😀 se mam na co tesit 🙂

pet.s
5. kvě 2010

a ještě jednu otázku, odkdy jste začali kupovat výbavičku? Já začala včera tím, že jsme pozvala truhláře a objednala, co všechno má ještě vyrobit. Aby se trochu hnulo s byty. nebo budeme s Terinkou spát v předsíni. 😀

pet.s
5. kvě 2010

tady tak sirénují 😀 😀

pet.s
5. kvě 2010

TOTO JE ZKOUŠKA SIRÉN, TOTO JE ZKOUŠKA SIRÉN.

inza
5. kvě 2010

jj zkouska, ale jen co dohouka tak nas pes zacne je napodobovat. Nejak se mu ten zvuk asi libi a uz je v napodobeni hodne dobrej

nannynka
5. kvě 2010

Ja mela Calibrum+ listovku a pak mi s ohledem na velikost mladete doporucili jen listovku a jod. Listovku beru 800 jednou denne a jodu 150. Holky tak dneska se naposledy (a poprve za cele tehotenstvi) vydam do kina, musim prijit na jine myslenky 😀 .
pet.s - nesibes...taky tu laskou nekdy slzim a rikam si ze to neni mozny....a pak zas plasim aby bylo vsechno v poradku. JJ hormoniky jsou svinuchy, ale aspon uz nervu u reklamy na hajzlpapir (ta s tim pejskem) to byl muz dycky uplne mrtvej smichy 😉

evak99
5. kvě 2010

pet.s: my začali nakupovat někdy po vánocích, tj. cca koncem 4 měsíce, takže tak nějak...a všichni říkali, že je to brzy a řeknu ti, že teda nebylo. stále ještě nemáme doma ani vše hotovo ani vše nakoupeno, takže jestli nejsi nějaká rychlice, tak si to hezky pomaloučku polehoučku můžeš nakupovat 😉

inza: já vím, dává to zabrat. ale když vydržíš, tak určo sklidíš nejsladší plody snažení 🙂 já měla mobilizaci těsně před otěhotněním 😉

inza
5. kvě 2010

evak99: tak to bych se taky nezlobila kdyby to tak vyslo 😉 . Jako reknu ze 6 cviku po 30 je docela zahul 😝

pet.s
5. kvě 2010

nanny tak s tím pejskem jsi dostala i mě 😀 😀 😀

pet.s
5. kvě 2010

evak a čím jsi začala?