Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
15. srp 2010

@petrita83 jsem ti uplne zapomnela pogratulovat tak vsechno nejslepsi k svtaku, narozeninam a zasnoubeni 😉

svetluska74
16. srp 2010

@petrita83 tak bohužel, mrcha se rozjela docela fest a mám pocit že silněji než standardně. Testovat budu zítra a ve středu na krev, teď už je to asi stejně jedno. Takže jestli u nás tento rok ještě něco bude, tak možná někdy před vánoci KET a to se říká kdoví jestli. ☹

betox
16. srp 2010

Dobré ránko,

@svetluska74 tak to mě moc mrzí ☹ To smolné období tady snad neskončí ☹

svetluska74
16. srp 2010

@betox co naděláš. Celou dobu stimulace jsem byla psychicky až nebývale v pohodě, nenervovalal jsem se, neplašila, prostě jsem to brala tak, že dopadne dopadne, nedopadne, jede se dál. Ono stejně nic jiného nezbývá. Máme zamraženo na 3 KETy,tak třeba něco z toho vyjde. Jinak - asi narozdíl od vás ostatních - máme již rok zažádáno o adopci, takže když nic jiného, tak bychom se tak cca do 2 let mohli dočkat nějakého díťátka.
Sice je fajn, že vím, že po KET mohu otěhotnět, ale co je mi to platné, když ze sedmi transferů se to podařilo-nepodařilo jednou.

petap1
16. srp 2010

Dobré ranko,

tak jsem zpět z dovči...nestíhám dočítat...zatím co jsem viděla není moc povzbudivé ☹

Dark...moc mě to mrzí ..
světluška...tak to je moc hezké, že máte rozjetou i adopci ... držím palce ať se děťátka dočkáte co nejdříve 🙂

Jinak my jsme zahájili snažení, tak uvidíme jak to půjde 🙂

betox
16. srp 2010

@svetluska74 máš pravdu. Já se taky snažím vnutit si racionální přístup, nicméně ne vždycky se mi to daří... 😒 Zrovna včera jsme se s manželem o adopci bavili, tak uvidíme....Kromě toho jsme se včera dozvěděla, že další 2 známé jsou těhotné, přičemž jedna rodila loni v listopadu....

@petap1 ahojky, tak jak bylo na dovče? Držím palečky, ať snažení korunujete úspěchem 😉

janinac
16. srp 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že se k Vám takhle lezu, ale zanedlouho nás bude čekat v Gennetu PGD (preimplantační genetická diagnostika) nebyla jste taky některá na stejný metodě?? Nevím co mám čekat a na co se mám připravit.

petap1
16. srp 2010

betox: Dovolená byla moc hezká..sice jsme se nedostali do Alp kvůli počasí, ala za to jsme se podívali po ČR 🙂 Uvidíme uvidíme..jsme s Daňkem domluveni, že to zkusíme do října a v Listopadu by jsme když tak šli na IVF..no uvidíme 🙂 Moc ti přeju, aby se i vám konečně zadařilo...jak to teď vlastně máte naplánované ?

betox
16. srp 2010

@petap1 tak to je fajn, u nás je taky moc hezky 😉 No, já jsem teď po IUI, ale mám neblahý pocit, že opět nic. Mám stejné příznaky jako před mrchou a včera na testu ani ťuk. Ve středu musím do Prahy , tak pokud nedorazí mrcha, tak si skočím na krev, ale myslím, že na to ani nedojde.... 😒 Jinak začátkem září jedeme na dovču, takže pak IVF...

petap1
16. srp 2010

betox: JJ tady je taky moc hezky 🙂 Uvidíš, když tak se po dovolence celý odpočatí pustíte do IVF a to by bylo aby nebylo 🙂

betox
16. srp 2010

@petap1 😉 , jasně 🙂

inza
16. srp 2010

petap: vitej zpet z dovci. Co pekne odpocinuta zrelaxovana..... 😀
svetluska: podle me by jsi mela na krev uz dneska ci nejpozdeji zitra

petap1
16. srp 2010

inza: JJ vcelku odpočatá jsem 🙂..je tu ale tolik práce, že už zase nevím, že jsem měla dovču 😝
A co ty...jsi v Praze ??

svetluska74
16. srp 2010

@inza proč myslíš? Je to klasická MS, tak už je asi jedno, zda půjdu zítra nebo ve středu (mimochodem, ve středu do bude 14 dnů od ET)

inza
16. srp 2010

petap:jo to je vvzdy po dovce. Ze te pak zahrnou praci a ze jsi mela dovcu pak ani nevis. Ne ja vcera odjela z Phy asi na 14 dni resp do pristi nedele. Ted jsem na Vysocine a pristi vikend se presunu do Jizerek kde bude i manza. Ja 30 musim byt v Pze protoze jdeme na konzultaci co bude dale. Jinak probiha domaci snazenicko 😉

svetluska: prijde me lepsi jit napocatku mrchy nez pozdeji. Ale je to jenom muj nazor

petap1
16. srp 2010

inza: Jj jako by si tu práci pro mě schovávali 🙄 Tak to se máš, hned bych taky zase někam vyjela 🙂 To jsme na tom teď stejně...domácí snaženíčko to jistí 🙂 Jsem moc zvědavá co Dr. vymyslí....musí něco vymyslet...musí to nějak jít !
Jinak prý existuje Jonášova metoda...na jiné diskusi to řešily...prý podle data narození a tak, nějaký astrolog určí, kdy je nejlépe počít...kamarádka mi to poslala..tak jsme to zkusili..ale to bylo jen určené na netu...no uvidíme 😀 ..prý se tam posílá nějaká přihláška a oni ti to postaví na míru 🙂 Tak nevím....proč to nezkusit, že 🙂 🙂

betox
16. srp 2010

@petap1 já jsem si nechala poslat výpočet od Jonáše před x lety. Byl to výpočet na rok, ale bohužel u nás to nefungovalo ☹ Nicméně jsem na něj nezanevřela a stále si myslím, že pokud není někde nějaký problém, tak to funguje 😉

inza
16. srp 2010

petap:tu mam uz doma. Jo posles jim prihlasku a penizky a oni to polsou zpatky. ja to posilala pres net vsechno. Prihlasku naskenovanou atd....Ja to posilala primo do toho centra na Slovensko resp jssem komunikovala s dcerou pana Jonase a myslim ze vypocet delal on

petap1
16. srp 2010

betox, Inza: tedy to jste napřed..já teprve zjistila, že to existuje...koketuju s tím, že to taky pošlu 🙂

mandre
16. srp 2010

Petrita: my měli taky oslavu 😀 , manža 35 a jeho babička 83 😀 , objednala jsem nádherný dort s lesním ovocem...mňam...a byli jsme se podívat na bratránkovo týdenního chlapečka, no krásnej, takový miniaturní nožičky s ponoštičkama, tiše jsem zaviděla, zase ze mě od té doby stříkaj mateřský hormony, nebo co to je...to je hrozný, když si vzpomenu před cca 5 lety, jsem byla absolutně v klidu, co se týká dětí, nic to se mnou nedělalo 😒
Ach jooo... 😖 😵

darkwitch
16. srp 2010

dobre poledne 🙂

darkwitch
16. srp 2010

tak dneska jsem se rozloucila s intimkama, vratila jsem se k vlozkam... uz me to toci, doufam, ze hcg bude dole, zacinam se toho obavat...

inza
16. srp 2010

@petap1: pokud chcces mam kontakt primo na to centrum a mam i tu prihlasku muzu preposlat celej mail. Pokud chces kdyztak pisni do IP mailovou adresu a preposlu

dark: neboj bude

no myted taky snazenicko nemame nebot ja jsme mimo domov a manza je teda slameny vdovec 😉

darkwitch
16. srp 2010

@inza uvidim za dve hodiny, jestli teda budou mit vysledky, doufam, ze jo, urcite to zas obrecim a zitra uz budu v praci a tam teda brecet nechci...

petap1
16. srp 2010

inza: JJ napíšu email...moc děkuju 🙂 Uvidíme jestli mi na to manža když tak přistoupí 🙂 Teď jsme to udělali a říkal, že je to naposledy, že nebudee jak cvičené opice na povel...tak uvidím, ale určo si o to napíšu 😀 A jak dlouho to podle toho zkoušíte ?

dark: Určo bude nula, uvidíš. A ty jsi tedy byla těhu, ale pustilo se ? Promiň, že se ptám, ale nestíhám dočítat ☹

pet.s
16. srp 2010

@svetluska74 a zjistili příčinu proč se to nedaří, tak alespon, že máš nějakou naději v podobě adopce.Ale čekat 3 roky na dítě, to je síla. My čekali u Báry 10 měsíců od podání žádosti na OPD a u Daníka jsme žádost ani podanou neměli. Prostě si na nás vzpomněli, že už máme kubánskou holčičku, tak jestli bychom nechtěli ještě kubánského kluka. 😀

darkwitch
16. srp 2010

petap jo, jsem si pripadala jak na houpacce, v patek prisla ms tak jsem to orvala, v pondeli mi rekli gratulujeme jste tehotna kontrola ve stredu a ve ctvrtek mi volali no, tak potracite...

petap1
16. srp 2010

dark: tak to mě moc mrzí..a to ve středu na kontrole viděli, že je něco špatně ? A proč ti volali až ve čtvrtek ?

darkwitch
16. srp 2010

no ja jsem jim rikala, ze mam ms a v tu stredu to byla krev, ale vysledek meli az ve ctvrtek

darkwitch
16. srp 2010

a ve ctvrtek mi volali, ze doktorka chtela kontrolni krev v pondeli (dneska) a tak jsem rikala, ze jsem byla ve stredu a ona aha tak uz tu mam vysledek potracite...