Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
11. říj 2010

@petrita83 ..jj takže letos to vyhrála snad jen Vveru a Petap(a ta ještě přirozeně)

dennisa
11. říj 2010

To jo holky, nějak se nám tu ta těhotenská vlna vyhýbá 😠

betox
11. říj 2010

@dennisa Nevzdávej to. Stačí přece jen jeden prďola 😉 ,
@inza hlavně, že se ta borelka podchytla takhle na začátku. Určitě to brzy odezní

cibka
11. říj 2010

holky jen by me zajímalo kdy prijde rada taky na nás ☹

majcam
11. říj 2010

@dennisa ty jo,ještě tě takhle strašej...to se divim,že mě s těma třema drželi na PK a nic neřikali..

majcam
11. říj 2010

@cibka to teda nevím,a ztrácim chuť jít zase do těch nervů a do celého IVF...Prostě si to budem muset upéct přirozeně, spolehnout se na sebe... 😲

betox
11. říj 2010

@majcam jojo, letos je to fakt nějak na h....Ona asi měla Denni při OPU hodně vajíček, tak si jí chtějí radši zkontrolovat

dennisa
11. říj 2010

@betox já jsem strašnej nervák, věkem se to ještě zhoršuje 😅
Fakt bych byla šťastná, kdyby byl zítra klidně jen jeden, hlavně, ať je ET.

dennisa
11. říj 2010

@betox 15 vajíček jsem měla. Ale nic mi není, pro mě docela zbytečná cesta do Prahy, manžel v práci a autobusem to mám na půl dne kvůli krvi. Tak fakt nevím, jestli nezavolat, že nepřijedu. Aby mě zas nevynadali 😀

cibka
11. říj 2010

@majcam samotný prubeh ivf mi nevadí sla bych klidne znovu ale kdo mi zaručí ten výsledek kdyby si mohlajít kolikrát chces tak mi to je jedno ale takhle

majcam
11. říj 2010

@dennisa a to ti jí nemůžou vzít zítra,když to budeš mít při jednom...? Zavolej si,jestli to nemůže být zítra..

dennisa
11. říj 2010

@cibka když se vyplácaj všechny pokusy, jde ještě zkoušet nativ nebo minimálky, to není tak drahý....samozřejmě to asi nebude mít takovou úspěšnost jako celý IVF, ale šance to eventuálně je!

inza
11. říj 2010

@betox: ja ted u zstreva docela v norme. Stejne jsem zase co me pustili nemohla moc jist takze nemelo me tolik co honit. Po tom co me dali v nemocnici by clovek stejne honku nemel 🙂
@petrita83: docela ten klystyr sel vydrzet. Proste jenom apliovali dozadnice dve llahvvicky a tot vse. Pak uz jenom sedis 😀 😀. Jo povzbudila.....Jinak dneska jsem byla u obvodni na krvy na to kliste a nafasovala dalsi antibiotika zase na tri dny. Ve stredu jdu pro vysledky.....ale co dr rikal v nemocnici nez me pustil tak to je ukazkovej priklad borelky, ale uvidime.....kupodivu se tam clovek dozvedel i zajimave veci....

holky testerky jeste neni nic ztraceno, proste sup na krev
@cibka: bud pozitovni, jeste mas stale jeden pokus 😀 . Co mam pak rikat ja? My uz v pr 3.....

jinak pekne dopolko, clovek chvili venku a nestiha cist. Jeste ze manza nenni doma a nenuti me lezet a muzu sedet u PC

majcam
11. říj 2010

@cibka no právě ten strašák,že můžeš jít jen třikrát... 😒

majcam
11. říj 2010

@dennisa a ten nativ dělaj v Gennetu?

cibka
11. říj 2010

@inza a kdyz mate 3 pokusy pryc co mate v planu dal

cibka
11. říj 2010

@dennisa a jde to udelat i ted mezi tím čekáním nebo se musí čekat

cibka
11. říj 2010

to by me taky zajímalo jestli delají nativ v gennetu

inza
11. říj 2010

@cibka: takto to mame my take. Dr rikala ze pravdepod je neco zakopane v ocaskach, ale nevi co. Ze to je u nas asi neco co soucastna medina neumi. Co maji nastarosti vajucha u nas dobry a pak kdyz jdou ocasku do boje tak to jde do pr.....Teda toto dr pry vyvodili kdyz nas pripad vsichni tam konzultovali......proste neco mezi nebem a zemi
@dennisa: neboj vydrzi a zitra pujdou do domecku...pripravuj pro ne bytovy dekret 😀

Taky me ted prijde ze se jim moc nedari, ale treba je to i v jinych centrech.....taky me prijde ze maji docela v podsledni dobe vysoky odpady po opu...ze jim zbyva malo emrousu....

majcam
11. říj 2010

@inza a genetiku má manža v pohodě? DNA atd..

dennisa
11. říj 2010

Holky, tak to netuším, jestli v Gennetu dělají i nativ, vím, že to nedělají ve všech centrech. Ale určitě to jde třeba zkusit i před vypotřebením posledního pokusu, nemusí to být nutně, až nezbyde pokus žádnej.

petrita83
11. říj 2010

@majcam to joo.ale 2 za rok... 😒

cibka
11. říj 2010

tak sem volala ke svýmu dr na gyndu a kdyz byl dnes test negativní tak mam přijít na krev až ve čtvrtek ☹ a vysledek bude v patek ach jo ☹

inza
11. říj 2010

@cibka: nativ delaj v gennetu. Dr nam o nem rikala, ale taky rikala ze ma malou uspesnost a taky nikdo nic nezaruci. No ted se nam vse jeste zkomplikovalo asi tou borelkou. Jinak asi zkusime 4 pokus za svoje. Teda tak jsme predbezne domluveny s dr, tak uvidime. Proste budeme muset nekde na to sehnat penize coz pujde tezko kdyz ja porad bez prace a hypoteka na krku, ale proste to nejak jit bude muset.

kdo ma treba zbytky gonalu a chtel by je vratit do gennetu jak se hlasim jako odkladiste 😀 😀

dennisa
11. říj 2010

@cibka teda takový čekání jo 😖

inza
11. říj 2010

@majcam: manza gennetika i imuno OK, jenom ja mam neco najite....MTFHR a NK bunky jiank nic, HSK, LSK, 4D UTZ vse OK nic nenasli. Dr ted na Homolce prisel po operaci resp az vecer a pry vyborna zprava ze nic nenasli ze vse je jak ma byt a na spravnych mistech

petrita83
11. říj 2010

@inza tak že kocour neni doma a myška má pré 😀 ale jak přijde tak honem do hajan 😝 ..já jak slyšim klystýr tak vidim Švejka 😖
a za jak dlouho se ta Borélka vyléčí?

dennisa
11. říj 2010

@inza já už Ti psala, že jsem bohužel ten Gonal vypotřebovala do mrtě 😒
No ty peníze, to je síla....taky máme hypotéku a teď jsme se tímhle pokusem docela vyšťavili a to máme na pojišťovnu....

inza
11. říj 2010

jinak nativ v gennetu cca 10000 tis

petrita83
11. říj 2010

@inza výborná zpráva to je..ikdyž tady v tom případě jste zase zpátky na začátku 😖 ale třeba se to tim nějak prošťouchlo a teď to půjde.. 😀

petrita83
11. říj 2010

@inza teď jsem počítala ty nuly 😀 tak že by jsi šla do dalšího pokusu v nativu? nebo normal?máme čas to rozmyslet..a třeba do té doby přirozeně..to by byla nádhera!