Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

volfici
22. črc 2017

@brussali jak píše jullia, MS přijde po vysazení Utrogestanu. Mě teda až za šest dní, takže mě se cyklus naopak prodloužil. Tak uvidíš za týden jak bude vypadat testík

klara2509
22. črc 2017

@marryline příznaky ani ne, jen mě pořád pobolívá podbřišek a asi 4 dny zpátky mě zabylo špatně, jako kdybych měla dostat MS, ale zatím naštěstí nepřišla. Poslední jsem měla 22.6., ale mívám dlouhé cykly

babeta1
23. črc 2017

@sofinka84 ahoj, tak jak to s vámi vypadá? Doufám, že vše v pořádku🙂

marryline
23. črc 2017

@klara2509 a mela jsi nidacni krvaceni?

klara2509
23. črc 2017

@marryline nene vůbec nic 😊. Dnešní test už byl jasnější, snad se můžeme začít radovat 😊 přeju hodně štěstí!!!

brussali
23. črc 2017

@klara2509 paani, gratulace!!! Ať to pořád sili..👍

babeta1
23. črc 2017

@klara2509 super, at je vse ok🙂

marryline
24. črc 2017

@klara2509 supeer, drzim moc palce at je vse ok 🙂 ja uz ztracim nadeji :( v patek by mela prijit ms a ja dnes citim bedra a podbrisek, urcite blizici se ms :(

brussali
24. črc 2017

@marryline myslíš, že ti přijde přesně 14 dnů po iui? Ty neberes utros nebo duphaston? Tady holky říkaly, že to dycky 3 dny trvá po vysazení..
Já Ja mam navíc předepsano brát duph. do 30., coz je neděle, 15dnu po iui. Tak to bude sakra dlouhe cekani😢

marryline
24. črc 2017

@brussali kdyz jsem byla na prvnim iui tak mi ms dorazila na druhy den po vysazeni. Ted v patek budu 28DC takze tak mi i ms chodi. A jak se jinak citis? Ja mam mensi depku co dal ...:(

marryline
24. črc 2017

@brussali jinak beru utroš.

brussali
24. črc 2017

@marryline tak ja mam ten duphaston a teprve první zkušenost, takže nevím, jak to bude.
Popravdě, vše nasvědčuje tomu, že se nic síť nebude. Ovu jsem necítila, žádné příznaky nemám, a nidace taky nic, to by asi bylo do 8dpo, že.. A to bylo včera.
Začínám z toho být zklamaná i naštvaná. Taky proto, že příští měsíc budem pryc, když by mělo být zhruba 2.iui. to by musela ms přijít hodně pozdě, abych to stihala.
Jsme na tom dost podobne od začátku ze..

marryline
24. črc 2017

@brussali jj.nidacni krvacení je vetsinou od 5 do 8 dne, ale nemají ho vsechny holky, takze tehu muzes byt... ja taky necitila ovu, od včerejšího večera me boli krize a mezi lopatkama, urcite se ozyva prichazejici MS. Ja vubec nevim, zda jit v srpnu na tretí iui nebo jit na tu pruchodnost, ale jelikoz jedeme taky na dovolenou, tak na tu pruchodnost pujdu asi az v zari, protoze by nemohl byt sex. Takze asi pujdu do tretiho IUI, ale jak jsem psala, zacinam mit depku. Uz ted se bojim, ze dalsi iui nevyjde a co potom... ach jo... potrebovala bych nejakou vzpruhu.

brussali
24. črc 2017

@marryline ty jsi po druhém ze..a Máš taky pcos? Půjdete do 3.?

marryline
24. črc 2017

@brussali nn. pcos nemam.. u nas je problem asi u pritele. Ma pomajsi spermie. Norma je 32% rychlych spermii a my mame od 8% do 21% hodne se to meni. Pri prvnim IUI mel 13% ted pri druhem 14% a kdyz nebylo iui, tak mel i 21% coz uz bylo celkem ok.

marryline
24. črc 2017

@brussali jinak vubec neverim vitaminum. Pritel bere vitaminy uz 8.mesicu a kdyz bral zrovna ty nejvic top, tak mel i jednou spermiogram 0%, ale to rikala dr,ze bud byla nejaka chyba nebo byl nemocny a v ten mesic mel zrovna zimnici, tak si rikam, ze to mohlo byt i tim,ale i tak po vitaminech zadna velka zmena... Kdyz jsem se ptala zda mam jit na IVF rekla mi, ze se 14% je to i na otehotnení doma, ale nevim, moc tomu neverim. Ale zatim do IVF nechci jit, bojim se toho ze by IVF nevyslo a ja byla psychicky uplne v haji a taky co to vse obnasi... aspon do zimy o IVF premyslet nebudu .

babeta1
24. črc 2017

@brussali Bud v klidu, neznam nikoho, kdo nidacni krvaceni mel, je to spis vyjimecne..ani ja a otehotnela jsem dvakrat. Podruhe jsem taky ovu necitila a stejne to nakonec vyslo. Tak hlavu vzhuru🙂

brussali
24. črc 2017

@babeta1 vážně? To nam trochu zvedas naladu🙂 tak aspoň naděje umírá poslední...
Tvůj příběh s dvojcatky jsem četla, držím pěsti, ať je vše Ok! Já mela teď před iui dva folikuly, tak me taky hned napadaly pěkné představy, ale spíš bude zázrak, pokud by aspoň v jednom bylo kvalitní vajíčko. S kvalitní amh zásobou to prý nemám nijak extra dobré..

brussali
24. črc 2017

@marryline jo, to jsem vlastně od tebe četla. No tak u nás zase manžel ok (i když toho měl méně a husté, ale to nějak poresili) a u me horší.. do ivf zatím nechci vůbec, ani na moment jsem neuvazovala. U iui se mi líbí že je to celkem neinvazivni, a stačí uz ty menší dávky hormonů, co beru teď. Ivf budu uvažovat, až budeme fakt zoufalí. Beze bych uz si to dlouho nepřála. Ale pořád věřím, že nemáme vyčerpaný všechny přirozenější cesty..

babeta1
24. črc 2017

@brussali vazne🙂 drzim vam moc palce a pokud vas netlaci vek a nebo nejake zavazne duvody tak ja bych zkusila aspon tech 6 pokusu! Ja mam 32 a ani ted si neumim predstavit jit hned do IVF. Taky nekdy pomuze zmena CARu..
moc dekuji, take verim, ze ted uz to dopadne i kdyz se dvema to asi bude mazec 😀

brussali
24. črc 2017

@babeta1 taky je mi 32. A s carem resime teprv od května, a zatím jsem spokojená, tak se uvidí. Ivf si necháme jako poslední možnost..

marryline
24. črc 2017

@brussali jj.taky tomu dam s ivf cas. Je mi jen 26 let a prijde mi, ze je to brzo. Chci vyuzit vsech 6 pokusu, a pak se uvidi 🙂

babeta1
24. črc 2017

@brussali Tak to mas jeste cas🙂 A jestli jsi v CARu teprve od kvetna tak tim spis🙂 Drzim moc palce!

volfici
24. črc 2017

@brussali
@marryline
Holky, hlavu vzhůru, ještě není vše ztraceno.... Třeba to vyšlo 😉✊

marryline
24. črc 2017

@volfici dekuji :* ty jsi na tom jak?🙂

sheronek90
24. črc 2017

Ahoj holky, hodně tu píšete, že dostáváte nějaké prášky (hormony) a na udržení, atd. To Vám dávají automaticky či na základě nějakého vyšetření? Byla jsem již na druhém IUI a nic mi nikdy nebylo ani nabídnuto, tak nevím, zda je to správně či naopak.

Díííky za info 🙂

brussali
24. črc 2017

@marryline joo určitě je v 26 na ivf moc brzo. Vsadím se, že v mem věku budeš mít uz vysneny počet dětí i bez ivf🙂 ale je jasny, že jakmile člověk ty děti začne chtít, uz je prostě chce hned. Bez ohledu na věk. Já vždycky zurim, když mi někdo naznačuje, že už bych měla mít, ale pravdou je, že ano, do 35 jsem chtěla mit dvě.. Ale nenechám si do toho mluvit od jinych😀 i tak jsem do car sla pozjistovat, co je případně špatně, když to dva roky nejde, a s představou o iui, ale jest dne ivf... teď s těmi iui je to hlavně o trpělivosti, zjišťuju, ze😝

brussali
24. črc 2017

@sheronek90 ahoj, zatím jsem laik největší, ale spíš myslím, že je to určitě dobre! Pokud uz už to tedy dělali hormonální profil z krve aspoň.. mně právě z něj plus z opakovaných utz zjistili, že nějakou vzpruhu potřebuju moje vajecniky na začátku cyklu a ke konci zas naopak nějaké hormony, které u me prostě nejsou v optimální výši..

uzivatelkapetra
24. črc 2017

@brussali ani mi nemluv o nátlaku okolí, já už déle než rok poslouchám od všech kolegů jak bych už měla mít jiné ambice než pracovní a že bych měla vybírat kočárek místo traktoru a že už nemáme na co čekat, že síly ubývají... No a vzhledem k tomu, že pracuju v dost velké firmě, poslouchám to nonstop😒
Ještě teď se bereme,tak to bude kydů jednou tolik

uzivatelkapetra
24. črc 2017

@sheronek90 určitě ti při iui zkontrolujou sliznici a pokud je ready, tak není důvod k lékům takže to máš asi v pořádku