Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

pudlyna
26. srp 2014

Ahoj holky snaživé IUI v žádném případě nebolí je to nepříjemné jedině v tom, když tam máte nějaké mediky co vám tam koukají 🙂 já jich tam měla 6 kousků, ale nějak se to naučit musí že? Bez nich by některé z nás neměli děti. A mi to přineslo štěstí napoprvé i když to třeba nakonec moc dobře nedopadlo, ale pro mě to byl důkaz že to jde a to byl začátek.
Po zákroku jsem trochu krvácela, ale to přešlo .
Po IUI má cenu testovat až v termínu MS jindy ne a je to taky zbytečné ještě se to může rozhodnout jinak a je to zbytečné stresování.

@tatamama častější čurání je známka toho že buď dostaneš MS a nebo jsi těhotná 🙂 přikláním se k těhotenství já jsem to tak měla držím palce.
@nikolavojtackova Ahoj testuješ moc brzy vydrž ,až do termínu měsíčků, pak to je na jistotu.

megara
28. srp 2014

@nikolavojtackova Ahoj,tak jak se cítíš, testovala jsi znovu? Mě pobolívá spodek střídavě na levé a pravé straně a příjde mi že mám větší prsa, jinak nic.Já ještě netestovala,mám trochu srach 🙂

nikolavojtackova
29. srp 2014

@megara Ahojky, zatím jsem znovu netestovala. Chci ještě pár dní vydržet. Cítím se úplně normálně, jen mi přijde, že mam pnutí v prsou a citlivější, ale uvidíme. 🙂

nikolavojtackova
31. srp 2014

@megara Ahojky 🙂 Tak co, je u Tebe něco nového ? 🙂

megara
31. srp 2014

@nikolavojtackova Ahojky, ještě jsem netestovala, zkusím to v týdnu asi ve středu, ale myslím že to brzo dostanu 🙂 A jak je tobě?

nikolavojtackova
31. srp 2014

No těžko říct, bolí mě dost břicho, citlivá prsa a je mi po kazdem jidle zle..jsem z toho zmatena. Musim jeste vydrzet do čtvrtka, testnout a uvidí se... 🙂

megara
31. srp 2014

@nikolavojtackova Určitě ti to dobře dopadne 🙂

nikolavojtackova
3. zář 2014

@megara Ahojky, tak co testovala jsi ? 🙂

megara
4. zář 2014

@nikolavojtackova Ahoj, tak jsem testovala, a nic, takže hurá do dalšího boje 🙂

nikolavojtackova
4. zář 2014

@megara Tak to na tom budeme asi dost podobne ...bohuzel. Jak dlouho už se o mimi snažíte ?

megara
5. zář 2014

@nikolavojtackova Snažíme se asi 3 roky,ale do Gennetu chodíme od loňského září. Tak to mě mrzí,že ti to nevyšlo, ale neklesej na mysli příště to vyjde 🙂😀 Jak dlouho se snažíte vy?

nikolavojtackova
5. zář 2014

@megara 3 roky, ju? 😕 My se snažíme 2 roky a přijde mi to nekonečné 😒 Do CARu jezdíme asi od března 🙂

megara
5. zář 2014

@nikolavojtackova První rok po vysazení antikoncepce jsem tomu nechala volný průběh, druhý rok jsme se snažili víc, a když se i tak nic nedělo tak jsem si řekla svému gyn. o doporučenku do Gennetu 🙂

nikolavojtackova
12. zář 2014

Ahojky, nenapadlo mě jiné místo, kde se zeptat emoticon
Prosím Vás, snažíme se o miminko a jsem v pracovní neschopnosti, protože mám rizikové pracoviště. Teď nás čeká druhá inseminace a říkali jsme si, že bychom vypadli někam na prodloužený víkend, abychom změnili prostředí, přišli na jiné myšlenky. Myslíte, že je možné se domluvit s doktorkou na nějaké vyjímce? Mám vycházky od 13 do 19 hod. Nebo ještě jdou dát neomezené vycházky? Slyšela jsem, že se to zrušilo.. Díky za info. emoticon

sasanka033
12. zář 2014

@nikolavojtackova ahoj, pokud vim, tak je to jak pises. neomezene vychazky uz nejsou...

nikolavojtackova
12. zář 2014

No to je hezký, ale co s tím? Má někdo zkušenost?

megara
13. zář 2014

@nikolavojtackova já se s tím nesetkala, ale kolegyně co se mnou chodila do školy, říkala že se na to ptala své doktorky a ta jí to vysvětlila, že to jde a tak jeli na prodloužený víkend

nikolavojtackova
13. zář 2014

Vazne? 🙂 No tak alespon malinka nadeje, zeptam se take své doktorky a uvidíme 🙂

snik
14. zář 2014

ahojik lidicky,rada bych se pridala do teto diskuze, jsem druhy den po IUI a neni mi teda nejlip,myslim ze asi naka chripka :(

nikolavojtackova
14. zář 2014

Tak na to bych se raději zeptala doktora, ale myslím, že by to nemělo mít souvislost přímo s IUI 🙂

enne
16. zář 2014

ahoj holky, ja mam trochu asi blbou otazku mam syndrom pco a za 14dni jdu do CAR..chtela jsem se zeptat, jestli vam musi vyvolat MS, nebot u me k MS nedochazi a nebo rovnou zacnou hormonalni lecbu respektive stimulaci?? Dekuji za odpoved 🙂

nikolavojtackova
24. zář 2014

@megara Ahojky, tak co je nového? Já v pondělí byla na druhé inseminaci, tak zase čekat a doufat 🙂 Jak jsi na tom ty ? 🙂

megara
24. zář 2014

@nikolavojtackova Ahoj, já byla v pátek na nové IUI, a taky musím čekat 😀 Doktor mi zase napsal clostík dopředu kdyby to nevyšlo, ale já doufám že to tentokrát vyjde 🙂

megara
26. zář 2014

@nikolavojtackova Ahoj, jak ti je? mě od dnešního rána pobolívá břicho, jako na MS, tak snad je to pozitivní pobolívání 😀

tatamama
26. zář 2014

ahojky ja uz jsem podstoupila 3 IUI a zatím nic 22.9 . jsem byla zase zatím zadne pocity ☹

megara
26. zář 2014

@tatamama Ahoj, já byla 19.9. a pobolívání mám až dneska. Je to moje 2 IUI, mám za sebou 2 nevydařená IVF, z druhého IVF mám ještě 2 sněhulky, ale ty chceme použít až po novém roce, když nevyjdou IUI.

nikolavojtackova
27. zář 2014

Ahoj holky, já byla v pondělí na 2 IUI, včera mě trochu pobolívalo bříško a bylo mi trochu nevolno. Musím říct, že mě šíleně bolí prsa, ale to jsem měla i poprvé, to spíš připisuji tomu pregnylu. No tak uvidíme. 6.10. jdu k doktorce, tak se uvidí 🙂

nikolavojtackova
28. zář 2014

@tatamama ty jsi byla také v pondělí? 🙂 a kam chodíte? 🙂

tatamama
28. zář 2014

ahojky do pronatalu do teplic a ty

tatamama
28. zář 2014

takže to mame stejne taky cekas do 6. 10 😕