• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

30. března 2017 
Ahoj holky snaživé IUI v žádném případě nebolí je to nepříjemné jedině v tom, když tam máte nějaké mediky co vám tam koukají :slight_smile: já jich tam měla 6 kousků, ale nějak se to naučit musí že? Bez nich by některé z nás neměli děti. A mi to přineslo štěstí napoprvé i když to třeba nakonec moc dobře nedopadlo, ale pro mě to byl důkaz že to jde a to byl začátek.
Po zákroku jsem trochu krvácela, ale to přešlo .
Po IUI má cenu testovat až v termínu MS jindy ne a je to taky zbytečné ještě se to může rozhodnout jinak a je to zbytečné stresování.

@tatamama častější čurání je známka toho že buď dostaneš MS a nebo jsi těhotná :slight_smile: přikláním se k těhotenství já jsem to tak měla držím palce.
@nikolavojtackova Ahoj testuješ moc brzy vydrž ,až do termínu měsíčků, pak to je na jistotu.
26. srp 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolavojtackova Ahoj,tak jak se cítíš, testovala jsi znovu? Mě pobolívá spodek střídavě na levé a pravé straně a příjde mi že mám větší prsa, jinak nic.Já ještě netestovala,mám trochu srach :slight_smile:
28. srp 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Ahojky, zatím jsem znovu netestovala. Chci ještě pár dní vydržet. Cítím se úplně normálně, jen mi přijde, že mam pnutí v prsou a citlivější, ale uvidíme. :slight_smile:
29. srp 2014 v 19:52  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Ahojky :slight_smile: Tak co, je u Tebe něco nového ? :slight_smile:
31. srp 2014 v 17:15  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolavojtackova Ahojky, ještě jsem netestovala, zkusím to v týdnu asi ve středu, ale myslím že to brzo dostanu :slight_smile: A jak je tobě?
31. srp 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No těžko říct, bolí mě dost břicho, citlivá prsa a je mi po kazdem jidle zle..jsem z toho zmatena. Musim jeste vydrzet do čtvrtka, testnout a uvidí se... :slight_smile:
31. srp 2014 v 19:42  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolavojtackova Určitě ti to dobře dopadne :slight_smile:
31. srp 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Ahojky, tak co testovala jsi ? :slight_smile:
3. zář 2014 v 09:54  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolavojtackova Ahoj, tak jsem testovala, a nic, takže hurá do dalšího boje :slight_smile:
4. zář 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Tak to na tom budeme asi dost podobne ...bohuzel. Jak dlouho už se o mimi snažíte ?
4. zář 2014 v 16:12  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolavojtackova Snažíme se asi 3 roky,ale do Gennetu chodíme od loňského září. Tak to mě mrzí,že ti to nevyšlo, ale neklesej na mysli příště to vyjde :slight_smile::grinning: Jak dlouho se snažíte vy?
5. zář 2014 ve 03:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara 3 roky, ju? :confused: My se snažíme 2 roky a přijde mi to nekonečné :unamused: Do CARu jezdíme asi od března :slight_smile:
5. zář 2014 ve 13:23  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolavojtackova První rok po vysazení antikoncepce jsem tomu nechala volný průběh, druhý rok jsme se snažili víc, a když se i tak nic nedělo tak jsem si řekla svému gyn. o doporučenku do Gennetu :slight_smile:
5. zář 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nenapadlo mě jiné místo, kde se zeptat emoticon
Prosím Vás, snažíme se o miminko a jsem v pracovní neschopnosti, protože mám rizikové pracoviště. Teď nás čeká druhá inseminace a říkali jsme si, že bychom vypadli někam na prodloužený víkend, abychom změnili prostředí, přišli na jiné myšlenky. Myslíte, že je možné se domluvit s doktorkou na nějaké vyjímce? Mám vycházky od 13 do 19 hod. Nebo ještě jdou dát neomezené vycházky? Slyšela jsem, že se to zrušilo.. Díky za info. emoticon
12. zář 2014 v 10:00  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolavojtackova ahoj, pokud vim, tak je to jak pises. neomezene vychazky uz nejsou...
12. zář 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je hezký, ale co s tím? Má někdo zkušenost?
12. zář 2014 v 10:05  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolavojtackova já se s tím nesetkala, ale kolegyně co se mnou chodila do školy, říkala že se na to ptala své doktorky a ta jí to vysvětlila, že to jde a tak jeli na prodloužený víkend
13. zář 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vazne? :slight_smile: No tak alespon malinka nadeje, zeptam se take své doktorky a uvidíme :slight_smile:
13. zář 2014 v 17:55  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik lidicky,rada bych se pridala do teto diskuze, jsem druhy den po IUI a neni mi teda nejlip,myslim ze asi naka chripka :(
14. zář 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na to bych se raději zeptala doktora, ale myslím, že by to nemělo mít souvislost přímo s IUI :slight_smile:
14. zář 2014 ve 23:53  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja mam trochu asi blbou otazku mam syndrom pco a za 14dni jdu do CAR..chtela jsem se zeptat, jestli vam musi vyvolat MS, nebot u me k MS nedochazi a nebo rovnou zacnou hormonalni lecbu respektive stimulaci?? Dekuji za odpoved :slight_smile:
16. zář 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megara Ahojky, tak co je nového? Já v pondělí byla na druhé inseminaci, tak zase čekat a doufat :slight_smile: Jak jsi na tom ty ? :slight_smile:
24. zář 2014 v 18:14  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolavojtackova Ahoj, já byla v pátek na nové IUI, a taky musím čekat :grinning: Doktor mi zase napsal clostík dopředu kdyby to nevyšlo, ale já doufám že to tentokrát vyjde :slight_smile:
24. zář 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolavojtackova Ahoj, jak ti je? mě od dnešního rána pobolívá břicho, jako na MS, tak snad je to pozitivní pobolívání :grinning:
26. zář 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ja uz jsem podstoupila 3 IUI a zatím nic 22.9 . jsem byla zase zatím zadne pocity :frowning2:
26. zář 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatamama Ahoj, já byla 19.9. a pobolívání mám až dneska. Je to moje 2 IUI, mám za sebou 2 nevydařená IVF, z druhého IVF mám ještě 2 sněhulky, ale ty chceme použít až po novém roce, když nevyjdou IUI.
26. zář 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já byla v pondělí na 2 IUI, včera mě trochu pobolívalo bříško a bylo mi trochu nevolno. Musím říct, že mě šíleně bolí prsa, ale to jsem měla i poprvé, to spíš připisuji tomu pregnylu. No tak uvidíme. 6.10. jdu k doktorce, tak se uvidí :slight_smile:
27. zář 2014 v 18:40  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tatamama ty jsi byla také v pondělí? :slight_smile: a kam chodíte? :slight_smile:
28. zář 2014 v 09:07  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (37. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky do pronatalu do teplic a ty
28. zář 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže to mame stejne taky cekas do 6. 10 :confused:
28. zář 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek