Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

aptacek
18. srp 2017

@piduch tak to mně udělal i mamatest ☹
Já už na duchy nevěřím,buď jsem měla párkrát biochemické, nebo to byly falešně pozitivní testy.
A ty máš utrogestan?
Já ho ve středu večer vysadila a ve čtvrtek večer přišla MS.
Držím palce, třeba to vyjde, ale 16dpo už by to mělo být asi víc vidět ☹ ale každá to má jinak ❤ kdyby ty testy aspoň jasně ukazovaly a ne žádné duchy 🙂

piduch
18. srp 2017

@aptacek nic neberu a ms mam normalne jako hodinky. Ale taky by to mohla byt cysta🤔 No nejak to dopadne😊 jen me ty falesny testy motaj hlavu😏
Každopádně děkuju za podporu❤

cambra
18. srp 2017

Ahoj.. .tak po chvilkové pauze zdravím...test negativni..cekame mě 3.IUI ...MS přišla o 2 dny dříve.. takže se clostilbegyt nestihl.. .ve středu jdu na kontrolu..kdyz budete vše ok í bez stimulace..pujdeme do 3.pokusu...s tím že mi udělají kontrolu zda folikuly praskl....tak kam chodím standardně 2 iui za cyklus nedělají.. .ale prý po té kontrole prasknutí uvidime...
Akorát mě štve že ve čtvrtek jedu na soud...jako poškozená a svedek..bude to sileny....a ten stres..ale doktorka si myslí že to nevadí.. .3.IUI by pravděpodobně proběhlo v patek či v sobotu....
Zahlédla jsem tu nějaké nezdary...drzim pěsti do dalších pokusů 😗

aptacek
18. srp 2017

@piduch třeba to fakt dopadne. kdyztak zaběhni na krev 😉

aptacek
18. srp 2017

@cambra a no joooo no, tento měsíc nikdo 👎
Třetí je prý nejúspěšnější, takže držím pěsti 🙂

cambra
18. srp 2017

@aptacek chjo.....at už to začne být uspesnejsi..ze....
Jen mě mrzí že se nestihla ta stimulace...sance by se zvýšila...no uvidíme co mi řeknou ve středu.. .

janca84
18. srp 2017

Holky ja jsem dnes 14 dpo byla jsem dle pravidel caru na krev a nic jak jsem cekala. Takze pristi cyklus HyCoSy a pak dalsi iui.

janca84
18. srp 2017

@cambra drzim palce do treti iui

aptacek
18. srp 2017

@cambra
@janca84

Příští měsíc bude určitě lepší 🙂🙏
U nás teda asi ne, máme pauzu bez iui, manžel začne brát vitamíny na podporu a já teprve začnu po MS pit čaje čínské medicíny. Takže výsledky chvíli potrvají 😝

sukiv
18. srp 2017

@aptacek piju odvary čínské medicíny už třetí měsíc a za mě super výsledek. Vždy jsem měla cykly delší, ovulaci až někdy 18-24den. Předposlední cyklus 28dní a nyní jsem na iui byla už 12dc... spoustě lidem TČM pomohla

volfici
18. srp 2017

@cambra potřetí to klapne, uvidíš 😉🍀

cambra
18. srp 2017

@volfici Tobě též držím palce ať vše vyjde 😊 a dekuji...
Co si myslíte o tom stresu jako je soud....muze to něco ovlivnit....hodne se bojim...ale zároveň si říkám že ten soud.. i kdyz je to stres...tak je to pro mě v dobrem....teda...pokud dotyčná dostane svůj trest...

volfici
18. srp 2017

@cambra děkuji 😘
Ohledně toho soudu si myslím, že před IUI to bude v pohodě... Kdybys tam šla třeba dva dny po IUI nebo tak, asi by se mohlo říct, že ti ten stres nepomůže, ale takhle myslím že to bude OK. Ale určitě se zkus nestresovat 🙂

aptacek
18. srp 2017

@sukiv to zní super 🙂 mě ,, diagnostikovali,, chlad v děloze a oslabené ledviny - což je asi nejčastější problém 🙂 fakt věřím, že nám to pomůže.

sukiv
18. srp 2017

@aptacek měla jsem stejnou diagnózu, navíc teda ještě záněty v těle, což se u mě projevovalo jako mykózy a výtoky. teď mám už klid..
celkově je mi po těch odvarech lépe a shodila jsem i pět kilo, které jsem nabrala při prvním nevydařeném těhotenství a od té doby se jich tělo nechtělo vzdát 🙂 teď to šlo samo

sukiv
18. srp 2017

@cambra taky si myslím, že před iui to nebude mít na případné otěhotnění vliv... akorát co vím, tak stres může posunout ovulaci, případně nemusí být vůbec...

babeta1
18. srp 2017

Test bych po limitu rovnou vyhodila, na kazdem testu je napsane, ze co je po limitu se nepocita takze je hloupost se tim stresovat. Ja mela take mama test i benu test (i dalsi jako clearblue, rossmann atd) a vzdy ukazal jak mel;) Negativne i pozitivne.
Jinak si myslim, ze stres pripadne nic neovlivni, naopak rikaji, ze nema smysl "lezet s nohama nahore".. Verim, ze to ale brzy nekdo prolomi, tipuji hned po lete a dovolenych🙂

aptacek
18. srp 2017

@sukiv no jsem hodně zvědavá, co to semnou provede 🙂 a kolik si platila? Mně to řeknou až na místě až je vyzvednu.

sukiv
18. srp 2017

@aptacek platila jsem 800 za vstupní vyšetření a první měsíc byla cena odvaru necelé 3tis.ty druhé dva měsíce asi 1500 na měsíc...
Není to nic levneho. Ale po dvou letech už bych udělala cokoliv

misko5
18. srp 2017

ahoj holky 😉 .. hlásím výsledek dnešní konzultace v car..imunologie př.týden út., hysocy kontrola vejcovodů po ms,pokud dorazí..třeba už taky nedorazí..zkusíme ted ještě 4.iui, dnes na utz.12 dc. dva folíky 14 a 16mm, sliznice 8mm(a to jsem vůbec nepila kontryhel) 😉 ..no a právě, že dr.nedokázala říct jistě,jesli to druhý není cysta..tak se @marryline ted divím, jak to ten dr.pozná před tou stimulací. norm.člověk do toho nevidí, noo.
Takže zítra ovitrele, v pondělí 4.iui, když nic, tak průchodnost a asi ivf minimálka..pááá a hezký začátek víkendu všem..dejte si vínko a relax :-*

piduch
18. srp 2017

Tak ja už si dám vinko taky. 1DC a ma to teda grady 😟
Ale uz se trochu rovna psychika. Tesim se na cyklus bez ničeho...cely ho procvicim😁
Tak doufam, že si zde přečtu brzy nějaké dobré zpravy 🍀

volfici
18. srp 2017

@piduch na zdraví 🍷, červené je dobré na sliznici 😉dáváš si tento cyklus pauzu?

sheronek90
18. srp 2017

@fazole1989 Díííky za nadějnou zprávu 🙂 každopádně to tak určo nevidím, já raději ani netestuji, zbytečně bych byla napnutá atd., takže si počkám na MS, stejně dorazí 100%. Aktuálně jsem celkem nafouklá, což mívám den před začátkem. Ale i tak moc děkuji 🙂

sheronek90
18. srp 2017

@piduch Děkkuji 🙂

juliia
19. srp 2017

@volfici
Preju at ten 4.pokus vyjde a pruchodnost neni ani treba. 👍
Ja cekam na výsledek PGD 2 embryi 🙏...takze KET zatim vubec nevim...

Vsem posílám hodne sily do dalších pokusů a hlavne pozizivni energii bez ktere to nejde!!!💃

juliia
19. srp 2017

@misko5
Preju at ten 4.pokus vyjde a pruchodnost neni ani treba. 
Ja cekam na výsledek PGD 2 embryi ...takze KET zatim vubec nevim...

@volfici
Samozrejme preklep...to bylo pro Misko😘😀

marryline
19. srp 2017

@misko5 pozna to tak, protoze cysta roste rychleji jak folikul. Kdyz dojdu na utz 2DC a bude tam uz centimetrovy vacek tak to folikul nebude ale je to cysta. Navic cysta je kulata a folikul sisaty nebo naopak, ted presne nevim. Drzim palce at 4 iui vyjde 🙂

janca84
19. srp 2017

@marryline prosim te kolikaty den cyklu jsi byla na HyCoSy hned po ms?

marryline
19. srp 2017

@janca84 ahojky, byla jsem 11DC( 4 dny po MS) jdes taky? Pokud je budes mit pruchozi, tak se nemas ceho bat. Nic jsem necitila 🙂

janca84
19. srp 2017

@marryline jak mi zacne MS tak se mam objednat, snad to budu mit taky ok 🙂