Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

juliia
19. zář 2017

@pajavaldol
Drzim palec🍀
A ty ted neberes utrogestan?

@janca84
A nemohla se ti po hycosy opozdit ovulace? Mne se to po laparce stalo.

pajavaldol
19. zář 2017

@juliia brala jsem od 17 dc do 25 dc a vzdy dorazila paty den po ukonceni uzivani a ted je to uz sedm dni a nic zatim

juliia
19. zář 2017

@hanimili
@aptacek
@fialka77
A dalsi kdo cekate na vysledek dalsiho pokusu nebo se chystate do něj jit....tak preju hodně štěstí 🍀🍀
Uz by to tu chtelo nejaky pozitivní test co myslite?😎

juliia
19. zář 2017

@pajavaldol
Tak sup pro test! 😍

janca84
19. zář 2017

@juliia vubec nevim jak jsem mela ovulaci, tak je to mozne, jeste budu cekat...mivam jeste problem se spinenim tak tyden pred ms a ted prave 30 dc a vubec nic. No uvidim.

aptacek
19. zář 2017

@juliia jop, to by teda chtělo 🙂 na povzbuzení trošku 🙂

volfici
19. zář 2017

@pajavaldol testík 😉🍀

pajavaldol
20. zář 2017

@volfici
@juliia
@aptacek tak devcata pokud dnes ta mrska nedorazi tak zitra rano udelam test

aptacek
20. zář 2017

@pajavaldol tos měla už dnes 😝 stejně už by s ti čárka dávno ukázala 🙂

marryline
20. zář 2017

@pajavaldol držím palce ať máš //🙏😍

marryline
20. zář 2017

@cambra já měla v červenci folikulu i cystu a iui se zrušilo. Dr. Říkala že s cystu se iui nedělá, ale záleží jak velkou ji máš. Já měla 5cm a tlačila na folikulu který předčasně prasknul. Držím palce ať 4 iui vyjde🙏

cambra
20. zář 2017

@marryline No jsem zvědavá jak to dopadne...zitra mě to ceka...snad to tentokrát vyjde....😊

horvi02
20. zář 2017

@marryline
@volfici Holky! Tak máme 3-4 embryjka - doktor říkal, že 3 určo a to 4. se uvidí, jestli se dovyvine. V pondělí budu mít přesné info o zamraženém počtu. Tak doufám!!!! že alespoň jeden bojovník do dalšího cyklu vydrží!!!

marryline
20. zář 2017

@horvi02 ty vogo👏 gratulujiiiii. Jsi na tom stejně jako jaaaa😍 taky jsem měla 3 a uvidíš že vydrží 5 denní kultivaci a budou to pořádne kvality👍 čím min vajíček, tím jsou kvalitnější 😘 jupiii mám za tebe takovou radost ❤

fialka77
20. zář 2017

@cambra a @horvi02 Holky přeji hodně štěstíčka a držím palečky 😉

marryline
20. zář 2017

@horvi02 už brzy budeš mezi námi 🤰😘

marryline
20. zář 2017

@fialka77 ahoooj, jak to vypadá s tebou? Už jsi testovala po 4 iui? Držím palceeee🙏

fialka77
20. zář 2017

@marryline Jsem teprve 7. den po. Takže je ještě čas. Nejdříve budu testovat příští středu 😉 Děkuji 🙂 A co tobě sílí testík? Kdy máš jít na krev v pondělí?

marryline
20. zář 2017

@fialka77 jooooo, tak to je ještě brzy. To aspoň do toho 10-11dne vydrz 🙂. Dnes jsem 9 den a testik sílí. Sice ještě neni čárka úplně silná jak kontrolní, ale snad bude. V pátek si udělám další test a srovnám to s těma předchozíma. Ano, na krev v pondělí 🙂 dej pak vědět jak jsi dopadla🙂

fialka77
20. zář 2017

@marryline To máš ještě brzy, aby byly obě čárky stejné, to bývá až dýl 😉 Přeji dobré výsledky z krve 😉 Potom napíši, jak to dopadlo 😉

volfici
20. zář 2017

@horvi02 supeeeeer 👏😍 to bude parádní mražení 😄

pajavaldol
21. zář 2017

Tak dnes rano udelan TT a bohuzel negativni tak nevim co se deje 😠

fialka77
21. zář 2017

@pajavaldol To je mi líto ☹

aptacek
21. zář 2017

@pajavaldol achjooo a já doufala, že už.. občas si to tělo dělá co chce 😠

pajavaldol
21. zář 2017

@fialka77
@fialka77 jen nechapu proc potom utrogestanu nedorazila

fialka77
21. zář 2017

@pajavaldol Třeba je to jenom nějaké běžné zpoždění, které může být z různých důvodů. Já být tebou, tak bych počkala jestli dorazí do pondělí. Když ne, tak bych se domluvila v CAR, co dál.

hanimili
21. zář 2017

@pajavaldol
Jo to ja znám bud mě přijde o 2 dny dřív a nebo o 2 později 😕
Člověka to jen rozhodi.
Mě čeká zítra 4 IUI a už poslední v říjnu půjdeme na IVF.

pajavaldol
21. zář 2017

@hanimili my ted cekame na druhe iui,ale jak si se te mrsce nechce aby uz dorazila

pajavaldol
21. zář 2017

@fialka77 jj pockam,do pondelka,zitra jdu na kontrolu k prak.lekari tak asi jeste pozadam o krevni test na hcg

hanimili
21. zář 2017

@pajavaldol
Po 1 IUI to jsem pichala pregnyl jsem měla zpoždění 4 dny.
Teď mi dávají Ovitrell a mám to o 2 dny dřív.
Ono každý to má jinak 😉