• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

22. října 2017 
@valeri10 protoze v hodně carech je to tak že hned udělají iui, po dvou a více nezdarech teprve začnou zjišťovat příčiny někdy ani to ne a hned doporučí ivf.
13. črc 2016 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blauen Tak jasně. Udělat iui je méně náročné (i finančně) než dělat x vyšetření. Pro mě je to taky nejméně náročné to iui než lítat po vyšetřeních. A jak jsem psala po té konizaci jsem měla opravdu dost doktorů. Být mladší tak bych asi na laparoskopii šla, ale v tomhle věku ne.
13. črc 2016 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 Tak držím palce, aby to teď po laparce šlo jako po másle :slight_smile:.
13. črc 2016 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2016 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 no to moc nevím, genetika z manželem stala 60.000,- to šlo na pojišťovnu, iui stalo 3.000,- to jsme platili pak jsme museli 450km do Prahy na genetiku docela jsme si politali po dr. přesně jak píšeš, ale radši jsme si počkali a lítali protože jsme byli rozhodnuti za každou cenu že do IVF nechceme jít.
13. črc 2016 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som sa len opýtala lebo na slovensku mi žiaden lekár nepovedal o vyšetrení priechodnosti mám 26 rokov po dvoch tehu prvé som zamlkle druhé mimodelozne a 4 roky nic takže by som chcela vedieť príčinu prečo sa tak dlho nedarí ja to skúsim navrhnúť lekárovi ak druhé IUI nevynde
13. črc 2016 ve 14:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xeruska3 Tak pokud jsi byla těhotná tak tam neprůchodnost nejspíš nebyla (ale mohla by nyní být). Já mít za sebou to co ty tak právě do těch všech možných i nemožných vyšetřeních jdu. (já nikdy nebyla těhotná,ani potrat ani mimoděložní prostě nic takže nebyl důvod k vyšetřením). Jsi ještě mladá takže je čas s tím něco udělat a nakonec se dočkat přirozeného početí a zdravého miminka. Zkus jiného lékaře.
13. črc 2016 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 určite s tým niečo urobím som odhodlaná a teraz sa uz nevzdá m pôjdem si za svojim samozrejme ďakujem za podporu a tebe držím palce :slight_smile:
13. črc 2016 ve 14:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xeruska3 Taky držím palce. Ať narazíš na dobrého doktora a brzy se zjistí, kde je zakopaný pes a máš brzy miminko :slight_smile:
13. črc 2016 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valeri10 no too by som bola najšťastnejší na svete asi v kútiku duše dúfam že teraz podarí som pozitívne naladená :slight_smile:
13. črc 2016 ve 14:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xeruska3 Přeji moc štěstí při dalším pokusu, ať vám to vyjde!!! :wink:
13. črc 2016 v 15:44  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enneh ahooooj ďakujem co ty ? Ako si dopadla ?
13. črc 2016 v 15:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xeruska3 bohužel se nepovedlo :frowning2: obrečela jsem to strašným způsobem, strašně moc jsem v to věřila :frowning2: měla jsem jít příští týden na další pokus, ale odjíždíme na dovolenou, tak další pokus až v srpnu...aspon se konečně pořádně uzdravím a zrelaxuju...ale tobě Xerusko držím moooooc palce, ať příští týden najdeš // :slight_smile:
13. črc 2016 v 15:55  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enneh too ma mrzí ja som tiež plakala a ty pekne relaxuj na dovolenke .....dúfam že too vydržím a nebudem tak brzo testovať sme silné neboj podarí sa verim v to
13. črc 2016 v 16:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xeruska3 taky věřím, že se nám to podaří! I na dovolené budu čekat na tvou zprávu, jestli jsi objevila // :wink:
13. črc 2016 v 16:08  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haaaaa určite sa ozvem nech to dopadne akokoľvek :slight_smile:
13. črc 2016 v 16:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xeruska3 Držím pěsti! :wink:
13. črc 2016 v 17:39  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zienky tak este týždeň do MS som neskutočne zvedavá či sa podarilo :slight_smile:
23. črc 2016 v 08:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xeruska3 Strašně držím pěsti! Já už taky čekám na MS abych si mohla zavolat do CARu na další pokus...
23. črc 2016 v 11:47  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enneh ahojky hmmm mám 5 dní pred MS Teraz večer som zbadala biely výtok na nohavickach nevieš čo to môže byť predtým som to nejakk nezbadala ale teraz slledujem všetko
25. črc 2016 ve 22:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu za Vámi mě teda iui teprve čeká buď tento týden nebo příští bude záležet na ko utz ve čt :slight_smile:
26. črc 2016 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@linusha ahoj držím palce :slight_smile:
26. črc 2016 ve 22:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xeruska3 ahojky, promin, byla jsem na dovolené a mimo signál netu :frowning2: Bílý výtok je většinou po ovulaci před MS...hutší a bílý...ale není to pravidlem...a nešpiníš? Kdy budeš vědět výsledek?
27. črc 2016 v 19:45  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linusha hodně štěstí...první pokus?
27. črc 2016 v 19:46  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enneh aká bola dovolenka ? Dúfam že si pozitívne naladená :slight_smile: no zatiaľ som netestovala čakám ci príde mrcha a tá by mala za dva dni tak uvidíme ehm ale nič ma nebolí ani brucho ani prsa sem tam ma na chvíľočku zaboli a hneď to prejde som uz nedockava ale este počkám
27. črc 2016 ve 20:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xeruska3 moc děkuji :slight_smile:
@enneh ano první pokus a moc bych si přála aby byl úspěšný :slight_smile:
27. črc 2016 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linusha samozrejme ti to prajem ale nebuď plná očakávania ja som tiež bola A potom sklamana aj ti robili nejaké vysetrenia ?
28. črc 2016 v 06:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nita1984 Ahoj tak jak to s tebou vypadá?
28. črc 2016 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xeruska3 Dovolená na začátku hrozná- začala hroznou hádkou s manželem kvůli miminku, manžel pak odjel na nějaký festival na moravu...odloučení a přemýšlení o budoucnosti nám ale pomohlo a pak už společná dovolená byla v pohodě, všechno jsme si vyříkali, ujasnili a jsme zase připraveni bojovat...už se těšíme na další pokus :slight_smile: Já si myslím, že to, že nemáš příznaky nemusí znamenat, že nejsi těhotná :wink: strašně moc držím pěsti at MS nepřijde!!!
28. črc 2016 v 10:40  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enneh dakujem tak ale hlavné je ze uz ste v pohode uz máš termín do Caru?
28. črc 2016 ve 12:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek