Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

nell85
8. pro 2017

@weny1506 No to tedy, tak se přiznám, že jsem to vzdala ☹. Myslím si, že to bohužel nevyšlo. Žádná bolest v podbřišku, úplnej klídek takže asi nic.
Jen mám teď docela nervy z práce, jelikož od ledna zrušili místo, kde dělám a chtějí mě hodit na ještě horší práci ☹ a to asi nedám, áchjo, proč musím mít takovou smůlu. Ještě ke všemu mění i směny, takže je budu mít úplně jinak než chlap a to jsme vždycky na kliniku jezdili spolu, jelikož já neřídím a spoje tam jsou od nás na houby. Jak já bych tu práci ráda změnila, ale mám tam na neurčito a nerada bych šla někam, kde mi budou smlouvu dávat třeba po pár měsících. Achjo, doktorka mi říkala, že neschopenku by mi klidně pak na IVF napsala, ale dřív nevím no. No od ledna to bude zajímavé.

tammm
8. pro 2017

Já 10 dc uzv,13 dc rano inj Ovitrele a 14 dc ve 13.00 iui....výsledek bude 21.12. 🙂 ale pálí mě spodek,tak moc šanci nedávam ☹ to je to moje ranní venčení v pyžamu bez kalhotek.

weny1506
8. pro 2017

@nell85 ještě je moc brzy na nějaké příznaky. Kamarádka zjistila, že je tehotna až v 16. týdnu. Nic nevzdávej a hlavně se nestresuj. S tou praci mě to mrzí.. ale nezoufej, je spousta míst, kde dávají smlouvu na neurčito téměř hned 😊. Nebo bez na pracak, přihlas se na nějakou rekvalifikaci a budeš mít aspoň 60% platu. A hlavně, když ruší Tvou pozici, tak Ty to místo nemusíš přijmout i když Ti nechají třeba stejné peníze. Je to normalne v zákoníku práce. Pokud odmitnes, musí Ti dát odstupné, které se odvíjí od odpracovanych let 😉. Hlavně se nenech odbýt. Jestli to pravé není kvůli tomu, že ví, že se snažíš otěhotnět.

weny1506
8. pro 2017

@tammm držím palce, ať máte hezké Vánoce. Dobre se oblékat je základ, po zamlklem tehu mi dr říkala, ať hlavně nenosím sukně. Ze se mám dobře oblékat a to byl začátek rijna. Takže s tímto bych si asi nezahravala 🙄

nell85
8. pro 2017

@weny1506 No právě mě jde o to, abych pak měla nárok na mateřskou, nemíním mít odpracovaných 5 let a pak nedostat ani mateřskou. A to kdybych šla na pracák, tak by to tak určitě dopadlo... No je to pěkně blbá situace. No ona je to jiná práce, ale smlouvu mi tenkrát nijak neměnili, takže ji měnit ani teď nebudou. Takže jediné co mě napadá, že bych zkusila doktorku poprosit, jestli by mi neschopenku nenapsala už teď, no uvidím, stejně těch pokusá IUI moc nechci, tak 3 - 4 max a pak IVF. Tak o ty 2 měsíce by ji to snad vadit nemuselo, jinak fakt nevím, jak to s manželem časově skloubíme. Mám kamarádku, která byla na neschopence rok, celou dobu chodila na IUI a až po roce zkusili IVF a teď v únoru čeká. Ta to měla taky pěkně blbý, že během marodění ji vypršela smlouva a teď nemá nárok na mateřskou, i když před tím dlouho makala, to mi přijde pěkně nespravedlivý.

weny1506
8. pro 2017

@nell85 je to nedomyslene a vůči ženám sproste. Ale mateřská je jen pár týdnů. Rodicak můžou posoudit i podle manželovi platu 😉

nell85
8. pro 2017

@weny1506 Jj to je pravda 🙂

nadrinka
8. pro 2017

@nell85 mám to právě stejně jako ty a dost mě to děsí, říkám si jestli to není ten důvod neúspěchu :( kam chodíš jestli se můžu zeptat?

nell85
8. pro 2017

@nadrinka já jezdím do IVFClinic Olomouc, a ty? 😉

weny1506
8. pro 2017

Holky! V Dr. Max mají akci na TT 😂😂😂 Když koupíte 2 krabičky, dají 3 zdarma 😁😁 3 krabicky po 2 testech za 90 Kč

nadrinka
8. pro 2017

@nell85 taky, to hodně vysvětluje

nell85
8. pro 2017

Tak to je pak jasný, ale na netu co sem četla hodně diskuzi, tak píší ty aplikace různe .. jednou tak pak zas tak... Ale tak pro příště si to pichnu když tak o dost dřív 🙂

weny1506
8. pro 2017

A Vám nerikali, že se máte ještě snažit doma? Možná by to i pomohlo, když jste si ovitrelle pichaly tak pozde 😉 Mne doktor rikali, ať to ještě ten den a na druhý den zkusíme

tammm
8. pro 2017

Taky sme to měli tři dny ještě jistit,ale bylo to jen v den iui...druhý den už jsem měla čípek stejně tvrdý a zavřený.

weny1506
8. pro 2017

Teď tak přemýšlím, jestli to IUI není zbytečné... IVF je veti jistota, ale zase vyšší cena... Ach jo, když se kolikrát rozhlížím kolem sebe a vidím, jakým lidem, se daří mít děti pomalu každý rok a s cigaretou v puse v 8. měsíci, je mi z toho smutno.. 😔

nadrinka
8. pro 2017

@weny1506 moje slova 😔

My to doma jistliti 5 dní v kuse po iui a nic:/

nell85
8. pro 2017

@weny1506 nn nic nám neříkali, ale co si pamatuji tak hned po jsme na to vlitli a nejspíš i druhý den, ale pak byla nějaká pauza 😅, ale u nás je problém ve špatném spermiogramu, takže nevím, jestli to mělo nějaký vyznam.. jinak taky sem chtěla jít rovnou do IVF, ale doktorka mě přesvědčila, že ne že IUI má taky úspěch... No nevím no, podle toho co všechno čtu na netu, tak se mi zdá, že spíš ne... Jo přesně, když vidím děti, které vznikly za našeho snažení, tak je mi děsně uzko... Dnes sem pozorovala z okna malou od sousedů, jak začíná chodit a strašně se mi chtělo brečet.. však jak to dostanu to zase budou hormony 😢

nell85
8. pro 2017

@weny1506 a co zvracení? Bylo i dnes ? 😉

weny1506
8. pro 2017

@nell85
@nadrinka My to taky pojistili, i když se 4% pohyblivých to asi bylo zbytečné 😔.

Dneska mi bylo docela fajn, jen když jsem vešla do koupelny za mojím, kde měl saunu, tak se mi udělalo hodne zle a musela jsem odejít. Porad mě poboliva břicho a je mi divně. Ráno jsem to nevydržela a udělala si test, jen abych spis zjistila, jestli už je ovitrelle pryč. A bylo bílo. Takže zkusíme další dny. Bud to bude pořád bílé, nebo se tam něco objeví a aspoň nebudu přemýšlet, jestli je to ovitrelle nebo mimi 🙂

nell85
8. pro 2017

@weny1506 To jo 🙂, tak to máš super příznaky, já vůbec nic, až na občasné bodnutí nebo tlak vlevo, ale to spíš přisuzují tomu, jak se moc hlídám. Vidíš to, to je dobrý nápad, aspoň příště budeš vědět 😉, já to chci opravdu nechat až na toho 14. asi i spíš z důvodu, že do té doby si myslím, že to dostanu ☹. Jinak ještě tak 2 dny zpátky sem měla pořád pocit plného podbřišku (to vždycky mám před MS) a teď nic úplně jako bych to ani neměla dostat, jako bych měla po MS 😀 zajímavé.

weny1506
9. pro 2017

@nell85 nesmíme se tak moc hlídat 😅😅

nell85
9. pro 2017

@weny1506 přesně, vždycky si říkám, stejně to neovlivnim 😅

pajavaldol
11. pro 2017

Ahoj,tak 1.12. probehla ovulka,i kdyz mi doktor rekl ze tam ty vajicka nevidi co tam byli pred ctyrmi dny na utz,dnes jsem 10DPO dnes mela dorazit MS zatim zadny naznak ze by mela dorazit i kdyz je fakt ze ovulka byla az 21DC tak uvidime co se s toho vyklube 🙏

tammm
11. pro 2017

@pajavaldol na ms brzo 10 dpo ne?

weny1506
12. pro 2017

@nell85 ahojky, tak jak jsi na tom? Sleduješ na sobě něco nového? 😊 Já mám dneska na TT úplně slaboulinkou carecku, tak nevím, jestli se něco klube, nebo ji vidím jen já 😅 Zeptám se manžela až dojde z práce, jestli ji vidí taky 👀

nell85
12. pro 2017

@weny1506 ahoj, u mě nic nového, jako bych to neměla ani dostat, ale začaly mě dosti bolet prsa a to je příznak MS, takže je to nejspíš jasný , bohužel.. jestli to do toho 14. Nedostanu, tak se mi ani nebude chtít testovat ☹, já nechci vidět zase jen jednu. Tyjo že by? Tak pokud něco vidíš, tak tam určitě bude, já měla vždycky jasnej test, nikdy nevrhal žádného ducha, používám jen ty od Dr. Maxe. Tak dej pak vědět,co říkal a nechceš to sem vyfotit? 😉

nell85
12. pro 2017

A máš nějaké příznaky? 😉

weny1506
12. pro 2017

@nell85 je mi porad zle, bolí mě prsa a kamarádka mi říkala, že jsem se změnila v obličeji, ale nevím, jestli to není tím, že jsem si nechala dat řasy a přestala se malovat 😂. A celé čelo mám ohazene akné, což nemívám ani před MS..

weny1506
12. pro 2017

@nell85 vyfotit to pravé moc nejde 😏 A Tebe neobjednali na krev? Já na ni jdu ve čtvrtek

nell85
12. pro 2017

@weny1506 Tak to máš super, takových příznaků 😀, tak to by bylo aby nebylo.. já nic, takze je to jasny. Nn nejsem objednána na nic.. čekám jen na nás a pak se znovu objednám, dnes jsem už 37 DC to je strašný ☹