Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

ludinka
1. dub 2011

ahojte holky 😉
tak co je tu nejaka z 18.3 ktorej to vyslo??
ja som dnes uz vysadila utrogestan a cakam na mrchu dufam ze pride cim skor 🙄

kaluka
autor
1. dub 2011

@domca1221 Jo jo, přirozeně.... 🙂 Dneska mám nějaký bolení, jako na MS.... Zatim mám ale Duphaston, ještě do zítřka... ☹
@ludinka To jo, když má přijít, tak ať přijde včas..... Ale třeba to vyšlo........

ludinka
1. dub 2011

@kaluka silne o tom pochybujem robila som aj dnes test a nic 🙄

snazilkasara
1. dub 2011

Ahoj u mě taky nic,ráno jsem si dělala test a vůbec nic, ani náznak ☹ Na testu není napsáno jakou má citlivost ale prý 7-10 od poč. no já mám dnes 8 takze si myslim že by tam něco bylo 🙄

kaluka
autor
1. dub 2011

Ženy nevěšte hlavu, dokud nedorazí MS, ještě bych to nebalila....

domca1221
1. dub 2011

Tak mi dneska dorazila MS, obrečela jsem to, ale život jde dál. Musím doufat v 2. IUI ☹

kaluka
autor
1. dub 2011

@domca1221 Domi to je mi moc líto.......... ☹ Nebuď smutná, snad to vyjde příště...

snazilkasara
1. dub 2011

@kaluka Souhlasím musíme dál doufat a nevzdávat se, přeju to moc nám všem,taky mám stejný názor na to jak je to nespravidelné ale s tím nic neuděláme ☹ A IVF no taky hrají roly ty peníze když nemáme jistotu že to výjde ale nejhorší je že třeba pro mě je to asi až moc náročný a nevím jestli na to psychycky mám ,mnohé z vás toho mají za sebou mnohem víc já vím,asi jsem prostě slabá. Pořád chci věřit tomu že když něco opravdu chceš určitě se to někdy povede 😉 Musim myslet na jednu co jsem jí poznala v čekárně v centru, byla strašně fajn, měla opačný problém byla až moc plodná tak se dala na dárcovství vajíček i když ona to dělala hlavně pro peníze stejně je to od ní hezké když pomůže jiným ale stejně je to ironie 😕

kaluka
autor
1. dub 2011

@snazilkasara No jo, já si taky řikala, máme jedno - druhý je jen otázka času... A vidíš, neni. Mám problém, potřebuju doktora... S IVF mám dva problémy - psychickej i finanční........ Neni to prča... Ale já mám tu výhodu, že už teda jedno dítě mám - nemít děti, to si neumim představit... Doktoři prý umí pomoct skoro každýmu páru - je hrozně malý procento těch, kterým nepomůžou... Jenže kdo to má vydržet ? Fyzicky, psychicky i finančně................. ☹ Jenže co,budeš bez dětí ? ☹ Darovat vajíčka......... Jak na to koukáš ? Já nevim........ Jednou stranu klobouk dolu, pomůže někomu jinýmu... Druhou stranou - mně to přijde trošku jako darování dítěte..............Je to blbost, já vim... Ale asi bych s tim měla psychickej problém............ ☹

toma75
2. dub 2011

Nazdarek,holky!
Je tu nekdo,kdo otehotněl po IUI?
Ja jsem měla 2xIUI a 1IVF pred rokem.Tlačej nas do 2IVF,ale bohužel nemame na to(finance).Tak chceme zkusim ještě IUI.

snazilkasara
2. dub 2011

@kaluka Přesně tak já taky darování moc nefandim vlastně jo ale já bych na to nešla pořád si říkám že bud´budu mít dítě já se svým manželem a neho ho hold mít nebudu,není to přece jako darování krve .Ale nevím jak budu mluvit trřeba za deset let když to pořád nepůjde třeba budu ještě někomu za darování vděčná. Já vím o dvou co se jim to povedlo poIUI jedné hned po prvním a jedné na druhý pokus. Třeba moje sestra to řešila asi před 12 lety a byla asi třikrát na umělém a ani jednou se to nepovedlo i když nikdo jim nedokázal říct proč, byla totalně na dně a vzdala to no a rok na to otěhotněla ted´má dvě zdravé a krásné dědi 😅 takže zázraky se dějí 🙂

haaninaa
2. dub 2011

Ahojky holky, i u mě dneska dorazila mrška, takže také nic.... A to jsem té šesté IUI tak věřila.... Tak jsem to obrečela.. 😢 😢 😢 😢 😢 😢

domca1221
2. dub 2011

@haaninaa je mi to moc líto, ale vím jak se cítíš ☹ já si tím prošla v pátek. Ale musíme doufat, že to vyjde příště

barabasek
4. dub 2011

Ahoj holky tak u mě IUI také nevyšlo chceme jít hned do dalšíhu IUI a pak do IVF

kaluka
autor
4. dub 2011

Kaluka - 23.3. (1 IUI )
Barabášek - 18.3. ( 5 IUI ) - nevyšlo
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - testovat 1.4 - nevyšlo
Valuse - 19.3 - testovat 5.4
Dvojčata2 - 21.3 ET
Haaninaa - 18.3 (6.IUI) - nevyšlo

kaluka
autor
4. dub 2011

@haaninaa Hani, to je mi líto......... ☹ To bude dobrý, uvidíš. Jednou se dočkáš.... 🙂

kaluka
autor
4. dub 2011

@barabasek Mrzí mě to............ ☹ Tak sebrat síly na další pokus.............. Máš ještě sílu ?

kaluka
autor
4. dub 2011

Holky já zatim nevim......... Včera jsem si myslela, že možná jo - bylo mi blivno, ale dneska spíš čekám MS.No - má čas do soboty... Kdo ještě čeká - moc držim palce ! Musí se to aspoň někomu povést ! 🙂

snazilkasara
4. dub 2011

@kaluka Ahoj já nejspíš taky ne podle testu ale na krev jdu až ve čtvrtek ale myslím že by to test ukázal.Je mi ted´pár dní zle každé ráno ale to jsou asi spíš nervy. Jinak si dám ted´nějakou dobu odklad než nabeu sílu na další snažení.

kaluka
autor
4. dub 2011

@snazilkasara Tak to já netestuju a na krev mě nikdo nezval... Ale nemívám s MS problémy, tak jen počkám.... No právě - taky si myslim, že si to prostě jen vsugerovávám - jako vždycky... ☹ Zatim ale nesmutni, ještě máme naději....... 🙂

snazilkasara
4. dub 2011

@kaluka Naděje je vždycky ale ta síla už není...to jsi dobrá že to vydržíš se netestovat já jsem vždycky jak praštěná. Ted´mi příjde že snad všichni v okolí jsou bud´těhotné nebo mají kočár ne že bych to někomu nepřála ale je mi to líto když to vidim.Na krev si mě objednali v centru hned po IUI. Takže ty jí čekaš v sobotu,já už ve čtvrtek tak uvidíme 🙂

barabasek
4. dub 2011

@kaluka síla už moc není, ale touha tu je 😉 už mám léky na další IUI bude hned v tomto cyklu nemá smysl čekat celý měsíc.

domca1221
4. dub 2011

Ahoj hoky, všem, kterým pokus nevyšel držím moc palce do dalšího pokusu, těm které čekají na výsledek - doufám, že se zadaří, aspoň někdo to tu musí prolomit 🙂 . Já jsem dneska volala dr. a přesto musím zítra na krev a až podle vysledku mi řekne kdy mam přijít, tak se nám nejspíš prodlouží o měsíc 2. pokus, jelikož jsem MS dostala už v pátek, tak mi pomalu končí.

kaluka
autor
4. dub 2011

@barabasek Moc tě obdivuju......... Že se nekácíš, žádný smutnění - prostě jedeš dál.... To je dobře. 🙂 Já jsem z každý MS pár dní špatná.......... Držim palce, ať to vyjde ! 🙂 Takže jsi vyfásla clostík ? To víš že jo, nemá cenu čekat, když jsi psychicky připravená. 🙂 Vůbec nevim, co budu dělat já, až dorazí MS.. Jestli na to taky hned vlítnu, nebo počkám, nebo se na to vybodnu úplně............ Jsi statečná...... 🙂

barabasek
4. dub 2011

@kaluka určitě jdi dál pokud nechceš jít do IVF tak IUI je takový lepší sex 😀 ovulku ohlídají a silné bojovníky vyberou a pošlou je k vajíčku 🙂

ludinka
5. dub 2011

ahojte dovolim sa doplnit
Kaluka - 23.3. (1 IUI )
Barabášek - 18.3. ( 5 IUI ) - nevyšlo
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - testovat 1.4 - nevyšlo
Valuse - 19.3 - testovat 5.4
Dvojčata2 - 21.3 ET
Haaninaa - 18.3 (6.IUI) - nevyšlo
Ludinka-18.3.(1. IUI) - nevyšlo

ludinka
5. dub 2011

@kaluka presne tak niekomu to musi vyjst !! drzim vam vsetkym palce
ja tento cyklus vynechavam idem na nejake krvne testy takze dalsie IUI az potom o mesiac 😉

kaluka
autor
5. dub 2011

@ludinka Na jaký jdeš testy ? To víš že jo, někdo to tady musí prolomit..... A tobě se to povede určo příště ! 🙂 Moc ti držim palce !

kaluka
autor
5. dub 2011

Ženy kde jste všechny ? Nikdo nic zatim ? Já stále čekám, ještě nevim... Jak bude něco novýho, tak šup sem, ať jsme v obraze..... 🙂

barabasek
6. dub 2011

@kaluka Ahoj nezkoušela jsi testík? Už by tam mohlo být něco vidět. Já už dnes začínám zobat prášky na další IUI 🙂