Čerstvě po IUI. Jaké máte pocity?

kaluka
25. bře 2011

Ahoj. Jsem třetí den po IUI . Jaké máte pocity, na co myslíte, bolí vás něco ? Pojďte si o tom promluvit,.... Já jsem z Jižních čech... 🙂

snazilkasara
6. dub 2011

@kaluka Ahoj já zatím také čekám,zítra jdu na krev menzec zatím nikde.Byla jsem docela v pohodě ale ted´už moc nejsem.Snažím se na to nemyslet ale nedaří se. 😒

ludinka
6. dub 2011

@kaluka dnes som bola na hormonalny profil na 3 DC potom idem este na 14 a 21 DC
normalne sa to ma absolvovat este pred prvym IUI ale u mna je to trochu naopak 😒
no ale nevadi

domca1221
6. dub 2011

Ahoj holky, tak krevní test negativní, jak jinak po příchodu MS ☹ , další kontrola 19.4. a s další MS stimulace, pak hned druhé IUI, tak se to snad povede, byl by to hezký dárek k narozeninám 🙂

sem
6. dub 2011

Ahojky jsem druhý den po 3 IUI, měla jsem dva folikuly jeden 19,5 mm a druhý 20,5 mm při posledním UTZ.

domca1221
6. dub 2011

@sem ahojky, tak budu držet palce ať to dobře dopaden, folíky jsi měla super 🙂

kaluka
autor
6. dub 2011

@barabasek Kdepak.... Už mě to teda napadlo, ale zas jsem si to rozmluvila...... 😀 Ale když nedorazí ani v sobotu, tak pak už asi testnu....... Ale je teprve středa.............. Nějak to teď neutíká..........

domca1221
6. dub 2011

@kaluka přeju hodně štěstí ať to vydrží a jsou na testíku //, moc ti to přeju 🙂

kaluka
autor
6. dub 2011

@snazilkasara Jak to, že nejsi v tabulce čéče ? 😀 Čekáš ? A jak se cítíš - nějaký příznaky ? Já se držim s testem, to jsem se fakt zabejčila, ale příznaky mám - to si nějak neumim zakázat......... 😀 Jenže to tady bylo tolikrát.................. Já na krev nejdu - mě nepozvali........ ☹ Ale já na tom byla až 23.3............. A ty ?

kaluka
autor
6. dub 2011

@ludinka To jsem snad taky nebyla..............Mně brali krev během MS, asi 2 krát... Ale jinak ne........ Hormonální profil mi dělala gyndomudra, ale už asi v lednu..............To jsem blázen.......... No, asi ví co dělají, musíme jim věřit...... 🙂 Neboj, bude to dobrý. Příště to určo vyjde ! 🙂

kaluka
autor
6. dub 2011

@domca1221 Domi nesmutni, příště to určo vyjde ! 🙂 Moc ti držim palce ! 🙂 A stimulovat budeš clostíkem ? Je dobrý, že se hned jde na další pokus, že nejsou prodlevy...........

kaluka
autor
6. dub 2011

@sem Ahojky. To jsi měla krásný folíky......... Držim palce, aby to vyšlo ! Dám tě do tabulky, jo ?

domca1221
6. dub 2011

@kaluka děkuji moc za podporu, hodně mi v tomhle pomohl přítel. Nee já stimuluju puregonem, tak uvidíme 🙂 , teď se budeme snažit přirozeně a počítám že kolem toho 15.5 snad bude 2. pokus. Ale u tebe to vypadá moc dobře 🙂 , strašně ti to přeju, jako každé co je tady, už to tu někdo musí prolomit 🙂 , ty jsi 5 dní později po IUI jak já, tak se budu moc těšit až napíšeš po testíku

kaluka
autor
6. dub 2011

Kaluka - 23.3. (1 IUI )
Barabášek - 18.3. ( 5 IUI ) - nevyšlo
Domča1221 - 18.3 ( 1 IUI ) - testovat 1.4 - nevyšlo
Valuse - 19.3 - testovat 5.4
Dvojčata2 - 21.3 ET
Haaninaa - 18.3 (6.IUI) - nevyšlo
Ludinka-18.3.(1. IUI) - nevyšlo
Snazilkasara - 25.3. (2.IUI ) - 7.4.krev
Sem - 5.4. ( 3. IUI )

kaluka
autor
6. dub 2011

@domca1221 Jsi moc hodná, děkuju.........🙂 No, uvidíme....... Já si právě vsugeruju úplně všechno - takže sice něco na sobě pozoruju, ale to tady bylo mockrát.................. To víš že jo, jen zkoušejte - ono je to stejně příjemnější, že ? 🙂 Taky to všem moc přeju a věřim, že to postupně vyjde všem ! 🙂 Nějak mi nejdou psát smajlíky.............. ☹

kaluka
autor
6. dub 2011

Ha - jsou tam............... No, tak to jsem opět za trubku.............................

domca1221
6. dub 2011

@kaluka děkujeme!!! 🙂 , tak se budu těšit až budeš vědět víc 🙂

snazilkasara
6. dub 2011

@kaluka Ahojky já mám taky nějaké příznaky ale vážně nevím myslím ze si je spíš vsugerovávám...znáš to 😉 Menzec stále nikde takže je ještě naděje no a zítra ta krev, jsem docela mimo je to děsný hlavně at´už vím víc. Tak dej vědět jak to stebou vypadá 🙂 všem tady strašně fandim určitě se to všem povede jenom to bude chtít víc času,hlavně se nevzdávat 🙂

kaluka
autor
6. dub 2011

@snazilkasara Tak to ti moooooc držim palce na zítra !!!! 🙂 A to ti hned řeknou výsledek ? Určo dej vědět jak jsi dopadla.... Už by to chtělo nějaký úspěch do tabulky.......... 🙂

snazilkasara
6. dub 2011

@kaluka Výsledky mi zavolají během dne, hned napíšu. Jaké příznaky maš ty ? Já chodím pořád čůrat asi každou pulhodinu 😀 mám žravou ale takovou nemívám a občas mám závrat´. O náladách ani nemluvě,dneska na nákupu jsem začala prolejzat oblečky pro mrńata a normálně mě to dostalo,brečela sem jak malá 😀 taková vážně nejsem,ale nevím nervy pracujou. Taky bych ráda aby to někomu vyšlo abych víc věřila.

kaluka
autor
6. dub 2011

@snazilkasara Já nečurám, ale bolí mě dost prsa a břicho mám neskutečný - ne že bych jinak měla plochý, to fakt nee... 🙂) A taky se mi zvedá kufr k večeru - to jsem mívala v těhotenství...... O náladách ani nemluvim - buď bulim, nebo křičim......... Ale to je normální - při PMS jsem jak z učebnice na zabití.......... 🙂) Jenže jak řikám - už jsem si tolikrát byla jistá !!!!! fakt jistá, jen ten test mi to vždycky zkazil........ ☹( To jsi dobrá,že lezeš do oblečků - to bych nedala.......... ☹ Super že ti to řeknou takhle brzo... 🙂 Ty brďo, to musíš být nervozní............. Budu na tebe moc myslet a držet palce všechny co mám.... 🙂 Hned napiš a věřim, že to bude dobrá zpráva ! 🙂

snazilkasara
6. dub 2011

@kaluka Moc ti děkuju, dám hned vědět.Nervozní jsem jako nikdy myslím že ani neusnu pořád se bojím že to dostanu 😒

barabasek
7. dub 2011

@snazilkasara držím palečky ať HCG z krve je co nejvyšší 😉

kaluka
autor
7. dub 2011

@snazilkasara Tak co ??????? Já jsem nalomená, že si ho snad udělám taky.................... No, třeba mě to přejde... 😀

kaluka
autor
7. dub 2011

Tak jsem si ho koupila a udělala... Sice ne z ranní moči, ale neni tam ani náznak - bílo totálně................Jsem blbá, měla jsem si dát pokoj.........

hanysek.hanysek
7. dub 2011

Holky prosím vás, prosím o radu. 22.3. mi začala menzes, trvala cca 4dny, potom sme vlítli na sexík :o), takže cca 12 dní sem bez menstruace. Už 4dny mě bolí podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. A je mi sem tam špatně od žaludku. Nemohlo bý to být třeba uchycování miminka? Já vím, že je asi brzo, ale nebylo by vidět už na testu, kdyby to bylo miminko? Těhu by bylo max. 12 dní staré. Myslíte si, že je to tak bolestivá a dlouhá ovulace, nebo mi to mohlo být miminko? Test mi asi nic neukáže, že? Do další menstruace mám 14dní. Co mám dělat?

kaluka
autor
7. dub 2011

@hanysek.hanysek Já myslim, že by to mohla být spíš ovulace........ Ta umí bolet jako čert.. Podle mě ti test zatim nic neukáže, musíš počkat.. 🙂 Každopádně držim palce, aby to vyšlo........ 🙂

snazilkasara
7. dub 2011

@kaluka A třeba to ještě nic neznamená ,za to můžu já vid´je mi to líto ☹ No já pořád nevím, v noci jsem nemohla spat a rano mi bylo zle po odběrech taky 😖 Mají mi volat výsledky bud´ještě dneska mebo zítra prej to posílají do Prahy záleží jak rychle to stihnou. Tohle čekání je děsný,pořád mám strach že to dostanu ☹ Ženy díky za podporu 🙂

kaluka
autor
7. dub 2011

@snazilkasara Jéje, vůbec se neomlouvej - ty jdeš na krev a já holt už musela taky něco vědět - zvědavost zvítězila... 🙂 Ovšem pozor - změna : vyndala jsem test z koše po něvim jak dlouhý době - 45 min ? a je tam duch......... A te´d co si mám myslet ? nebylo tam vůbec nic - ani flek a teď je tam duch... No - MS zatim nedorazila, tak si dělám opět naděje.... Je to ten dražší test - clear blue za 80 kč ...Jsem chtěla nějakej lepší......... Ale hned mám zas náladu ... 🙂 Teda oni tě navnadí na dnešek a možná tě budu napínat až do zítřka ? Se ti vůbec nedivim, že máš nervy na pochodu....... ☹ Ale zase - ty to budeš vědět jistě... Žádný zkoumání testu pod lupou... 🙂 Moc moc moc ti držim palce, aby to bylo ono !!!! 🙂 Jináč - ty pocity, že už jsem to určo dostala, tak ty mám taky.. Ale to je v pohodě, to zkraje bývá a já to měla taky v těhotenství a šíleně jsem se bála, že určo potratim... To je jak se rozpíná děloha prý......... No teda, tak to jsme napnutý, co ? Já dneska měla tolik plánů,co všechno stihnu a zatim jsem nervní jak sáňky na podzim a nic mi nejde od ruky........ Tak se drž, já musim trochu poklidit, nebo tady shnijem................ 😀

snazilkasara
7. dub 2011

@kaluka Tak to jsem na tom stejně já se taky dala do uklízení protože se snažím nějak zabavit nebo mi praskne hlava jak na to pořád myslim 🙄 Pořád kontroluju mobil,no vážně jak cvok 😀 Snad to stihnou ještě dnes.Mám schovanou malinkatou růžovou čepičku koupila jsem jí když jsme se začali s manželem snažit jako že mu jí dám až to vyjde no a už je tam dva roky , moc bych si jí přála vytáhnout 😀 No a co budeš dělat ? Neobědnáš se taky na krev ? at´máš jistotu,když tam byl ten duch a M nikde ?

kaluka
autor
7. dub 2011

@snazilkasara Jé, to je hezký s tou čepičkou.......... 🙂 Moc ti přeju, abys jí dneska - nejpozději zítra manžovi dala.......... 🙂 Jo, já taky - peru už třetí pračku, ale vesměs jsem toho moc neudělala - pořád čumim do blba........ 😀 Ty jo a neřekli ti aspoň přibližnou hodinu ? Jako abys věděla, že když nezavolají plácnu do 15h, tak že až zítra....To čekání musí být hrozný..............Já čekám - páč jak jsem psala, mám teď cykly - 27 -32, no 32 už jsem dlouho neměla, to je fakt... Nějak mi to poslední dobou hapruje. Ale koukala jsem a od ledna to mám - 30,29,27...... Takže s krví plašit nebudu, eventuelně si koupim test a testla bych o víkendu......... Ale už jsem hoooodně nalomená.... Snad ta bestie nedorazí, to by dorazilo mně......... Hele a růžovou jo ? Chtěla bys radši holčičku ? My jsme prdlý - ještě nic nevíme a už si vybíráme pohlaví............ 😀 No - já bych radši holku, ale kvůli manžovi kluka...... 🙂