Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

chiwule
23. bře 2010

tak nám tu od rána sousedi pod námi vrtají sbíječkou a bouchají majzlíkama 😠 , asi rozbíjejí příčku co mají v předsíni, jako jsme dělali kdysi my. Blbý je, že budu potřebovat dát malou spát, tak jestli nepřestanou do 11hod, budu tam muset zajít a požádat je, aby přestali. Chápu, že to musí udělat, ale v tomhle kraválu mi Anet neusne, normálně nám vybrujou podlahy v pokojíčku a v ložnici 😠 😖

meleri
23. bře 2010

já se přiznám že si to už nepamatuju, nějak kolem 30ti, pak jich bylo 10 myslím oplodněných a pak mi dva zavedli, oba se uchytili, bohužel jeden umřel, a druhý je syn. tak jich nám osm nebo devět zbylo..

Chiwule,

zabít málo...

Cepecku,

ty jsi krvácela? ajaj..jak to? no hlavně že je to pryč!

fiallinka
autor
23. bře 2010

holky, díky za statistiky, tak vidím, že jsem tak nějak v normálu 🙂

Jani, já jsem fakt přehlédla, že jsi testovala - no, 11. den bych už taky moc nevěřila ničemu, ale pořád to může být překvápko z krve.

No holky, jsem teda dost napjatá, do zítřka daleko...

Jo, nemáte zkušenosti s botičkama značky Befado?

fiallinka
autor
23. bře 2010

Zkouším hodit k příspěvku fotku, jak to funguje...

fiallinka
autor
23. bře 2010

Vidím, že to funguje, dokonce jsem si napsala k sobě, co právě dělám... a můžeme si navzájem komentovat fotky, no sranda 🙂

jani2
23. bře 2010

Fialinka - tak v niečom bude tento nový koník predsa len lepší, hneĎ uvidíme novú fotečku, ako napríklad fotku vysmiateho Juráška....a zajtra je tvoj vééééééliky deň, Fialinka 🙂 🙂 🙂
cepecek - už ti zakazujem strašiť s krvácaním!!!!...ale hlavné je, že je všetko v poriadku 😉
chiw - no to je des!...my bývame na dome, takže toto nepoznám...ale máme tu také chuťovky, ako bláznov na motorkách a štvorkolách, ktorý chodia hučiaci okolo nášho domu!

chiwule
23. bře 2010

Tak Anet usnula až o 3/4 na 12, do té doby tu jely sbíječky a kladiva. Ale teď ještě spí! Jí budu muset jít vzbudit, takhle mi nebude chtít usnout večer a navíc nestihneme jít ven, dokud je sluníčko a hezky. Tak se zatím mějte, jdu na tu naší šípkovou růžu...

ejviska
23. bře 2010

Fialli, ja jsem male driv kupovala jenom boty Essi http://www.essishoes.com/
Sice drazsi, ale vyborne.

fiallinka
autor
23. bře 2010

Ejvis, Essi má zrovna teď Juráš na nohách 🙂... ty, o kterých jsem psala, jsou prý dobré, ale jsou polské - a jde mi jen o letní tenisky, hrozně se mi líbily na netu 🙂 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32146486&tab=2

ejviska
23. bře 2010

No vidis 🙂 Ty platene tenisky stejne nemaji vetsinou zadne tvarovani uvnitr. Kdyby jste videli tady....holcicky nosi balerinky od mala. To jsou uplne placate boty, bez podpatku.
Jo a stejne u nas je nejvetsi favorit Crocsy! Dcera je obula pred dvema lety poprve a nesundala 🙂 Doufam nejsou az tak nevhodne. Oni prave uvnitr tvarovane jsou a jeste se "upravi" na nohu. Snad si neznici nohu.

meleri
23. bře 2010

Fiallinko,

moc krásná fotka! Má moc krásné modré oči!

jinak s těmito botami nemám zkušenosti. ☹

holky potřebovala bych poradit, jak často přebalujete papírové pleny? co 2 hodiny? dík..

jinak dneska bylo opravdu nádherně, na sandále a šaty, tak jsem zvědavá jak dlouho to vydrží...

fiallinka
autor
23. bře 2010

holky, proč nemáte žádné fotky ve fotoblogu - je to chyba, nebo jste je oddělaly schválně?

beeba
23. bře 2010

Dobrý večer, opět jsem se vrátila ze cvičení, tak až teď dočítám jak jste se měly. A čtu že do cela fajn 🙂

Mel, co se týče papírových plen, tak máme v lepším případě spotřebu 3ks denně, v horším 4. Tereza docela totiž chodí na nočník a na velkou si vysloveně řekne. V posledních dvou týdnech to tak uhlídáme, že odpoledne máme plínku suchou. A poslední hodinu před koupáním, když se naposledy vyčůrá, jí nechávám bez pleny, jenom v punčoškách.

Fialli, tak zítra tfuj, tfuj, drž se 🙂 Všchny co jsme tady na tebe budeme myslet.
Jani, a ty jdeš na krev též zítra?

beeba
23. bře 2010

A jak kupuji ty botky z bazárk pro Terkuu, tak jsou zn, Essi. Kotníčkové plné, akorát mají blbou barvu - bílé s růžovým. A potom mám úplně nové kožené botičky sandálky zn. Superfit výroba Rakousko. Sice toho moc nenachodíme, ale abychom byly připraveny!!!!

beeba
23. bře 2010

Zkusím sem dát odkaz,abyste na ně mrkly, jestli se mi to povede: https://www.modrykonik.cz/bazar/202-detska-obuv...

JInak Fialli, ty máš krásnýho modrookýho kluka. Je to fešák 😉, určitě by se líbil našemu mimimu Té 🙂

mystic
23. bře 2010

Ahoj dievčatá, môžem sa pripojiť? Modrýkoník ma milo prekvapil. Bola som tu naposledy asi pred rokom, v tom čase zrušili blogy o liekoch. Potešilo ma, že znovu tu baby "majú a nemajú" lieky a môžu si tak pomôcť. Hlavne tie, ktoré sú po viac ako 3IVF. V lete budem mať 38, som po 4 IVF a chvalabohu z prvého ivf mám nádhernú dcéru, posledné 3 roky sme sa snažili o súrodenca ale márne, posledné IVF skončilo v 9T ako missed abortion. Už som si viackrát povedala, nech nepokúšam zbytočne osud, nech to nechám tak. Veď na druhej strane pribúdajú mi roky, nie som mladica. Ale keď čítam to čo tu píšete zase si myslím že ešte mám nejakú nádej možno tento alebo budúci rok. To snaženie sa a opakovaný neúspech ma dosť vyčerpáva a odrádza. Som rada že ste založili toto fórum, aspoň sa človek môže vykecať a nie je v tom sám. Prajem nám všetkým skoré splnenie vytúženého sna.

ejviska
23. bře 2010

Fialli, ja tam fotky nemam, protoze jsem tam nic nedala 🙂. Ja davam na FB spis. Zitra hoooodne stesticka!

Beebo, ty botky jsou krasne. Barva je myslim v pohode, urcite jsou kozene, to neco vydrzi. Muzes to naimpregnovat. To ochrani kuzi a jeste do nich hned nepotece 😉

Mystic, zdravim novou prichozi! My mame holcicku 5,5 roku, ta se podarila prirozene a na prvni pokus. A ted se 2,5 roku snazime a nic, ale taky jsme jeste nic nepodnikali, ani spermiogram. Pockame do leta. A budu mit letos 35 😠

beeba
23. bře 2010

Mystic, určitě tě u nás vítáme, snad to mohu, za naši zakladatelku Fiallinku a ostatní děvčata napsat. 🙂 Fiall asi spí, protože zítra jí čeká den "D". A určitě jsi zde správně, protože stejně jako my, 😉 máš doma už jednoho vytouženého drobečka, i když dcerka asi nebude už přímo miminko 😉

mystic
23. bře 2010

Ste veľmi zlaté, vďaka za privítanie, dcérka má 6 rokov. Som fakt rada že v tom nie som sama, hoci je smutné že je nás viac. Držím palce všetkým 🙂

beeba
23. bře 2010

Já jsem se docela dlouho odhodlávala připojit se s podobným osudem do nějaké diskuze, ale jsem moc ráda, že jsem to udělala, protože vím mi to moc pomáhá na duši. Jinak buď v klidu, mně je 39 a kus. Asi máme hodně podobné pocity ohledně věku, však jsem je holkám už několikrát popisovala, ale stejně to chci ještě jednou (4.IVF) zkusit. Chystám se na to v polovině dubna.

beeba
23. bře 2010

Ejvisko, jsem ráda, že jsi botky pochválila. A díky za typ s impregnací, to by mě nenapadlo, ale impregnaci doma mám, tak to zkusím. 🙂

mystic
23. bře 2010

Dievčatá lúčim sa, majte sa,dobrú noc 😉

mystic
23. bře 2010

Beeba, ja ešte zvažujem 5IVF, ale staviame dom, potrebujeme ho dokončiť aby sme mali konečne vlastné bývanie, je to hltač peňazí, chcem si ešte v práci dorobiť skúšku, preto s IVF ešte čakám a dúfam, že po tom všetkom sa ukľudním a snáď to vyjde. Ťažšie znášam aj prosby dcéry o bračeka či sestričku, robím čo môžem ale nedarí sa. Ináč som si všimla, že je v mojom okolí veľa párov, ktoré majú len l dieťa, vraj kvôli financiám a dnešnej dobe. Uvidím, bude ako má byť. ďakujem beeba za podporu určitet sa tu ukážam, hoci na nete nebývam často.

beeba
23. bře 2010

Mystic, to rozhodování je těžké, člověk stále zvažuje pro a proti. Určitě je úžasné, že máš dcerku a neřešíš tu prvotní touhu mít vůbec nějaké miminko (dítě). Tvůj čas určitě přijde, já tomu věřím 🙂

ejviska
23. bře 2010

Mystic, tak to moc dobre znam. Dcera ma 5,5 a strasne chce sourozence! To me na tom snad ubiji nejvic. Chvilkama si taky rikam, no tak budeme mit jedno, kdyz to tak priroda chce. Takovych rodin je...a planovane. Ale my to tak nechceme, chceme velkou rodinu. Klidne bych chtela jeste dve deti. A taky mam porad o dcerku strach a myslim, ze tak by se strach rozlozil a upnula bych pozornost na dalsiho potomka.🙂 Ale to bude spis tak, ze se zdvojnasobi.

cepecek
24. bře 2010

Dobré ráno,
u nás to vypadá na krásný den , tak to odpoledne pojedeme určitě na letiště 🙂

Jinak dneska budu dělat na zítřejší oběd tvarohové knedlíky se švestkami a nějakou polévku. A taky mě dneska čeká mytí oken☹

Fial.- ať to dobře dopadne a malé se pořádně zahryzne 🙂
Jani - ¨na krev držím palečky, ať se tam něco objeví 🙂

beeba
24. bře 2010

Cepecku, to jedeš obdivovat ledadla, nebo se chystáš ve svém požehnaném stavu vzlétnout?

beeba
24. bře 2010

Cepecku a s mytím oken to nepřeháněj, já bych se na to možná být tebou vyprd..., zapoj tatínka. JInak též dnes odpol., až dám malou spát, se vrhám na okna a závěsy. Přes naše pražská okna už totiž nění vůbec vidět. Ještě že to nevidí naše tchýnka 🙂
Vařím dnes omáčku s kuřecími jatýrky, poprvé to zkusím nabídnout Terce s rýží a klasiku - polévku z kuřecího masa + zelenina tzv. na obíračku 🙂

cepecek
24. bře 2010

Bebo, já budu obdivovat a hlídat malou lítat bude Tom a já si tam odpočnu a malá vyřádí 🙂. Manža je už nedrženej na lítáni 🙂.
Jo a na mytí oken mám teles. stěrku, tak je šup šup a není to moc namáhavé

chiwule
24. bře 2010

ahoj holky, taky myslím na fiallinku, aby jí to dobře dopadlo 😵
jinak nás čeká dneska první hodina cvičení, na který jsem úplně zapoměla, páč se dlouho tvářili, že to vůbec nebudou otevírat a najednou mi volá kámoška - tak jak se těšíš dneska na to cvíčo 😅 takže mazec, za chvíli musíme vyrazit
jinak dneska budeme mít hovězí polívku se zeleninkou a mušličkama, jako druhý zapečený brambory se sýrem a šunkou a smetanou. a řepu červenou.
tak já jdu chystat věci na to cvíčo, ať nepřijdeme na první hodinu pozdě. zatím