• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

17. října 2015 
autor
Jinak doktora jsem dnes vzdala - půjdu až příští čtvrtek, stejně nevím, co by tam zajímavého viděl :slight_smile:...

kdy jste šly vy, pamatujete ještě?

Čepečku, a budeš chodit na dvojčatovou diskuzi? Zatím je tam spousta mamin, někdo by je měl pomalu vyhánět...
29. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Fial, asi ne, sice ji sem tam otevřu a pročtu, ale dost mězrazuje ten fakt, že tam je spousta mamin né těhu:slight_smile:
29. dub 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiall s tím nakupováním po sekáčích to je ukrutná nemoc.U sestry na půdě mám věci do 3 let pro obě pohlaví a stejně sem tam něco koupím můj už je ze mě na prášky... :wink: .Čepečku tak založte s Fiall novou diskuzi pro těhu s dvojčátky,ne? :sweat_smile:
29. dub 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čepečku, tak já ještě chvíli počkám a pak tam vletíme a uděláme čistku, co ty na to? Ono to většinou tak bývá, že se ta stará parta odstěhuje na nově založenou diskuzi...nebo můžeme založit nějakou jinou. A vidíš, zase na to myslím. Ach jo :slight_smile:

Iwuš: sékače jsou fakt mor. A navíc v našem pidiměstě je jich milion, konkurujou jim zdatně jen Vietnamci... na normální obchod ale zas skoro nenarazíš :slight_smile:. A nejlepší je "hrabák", který tu je skoro pořád - v celém prvním patře kulturáku jsou stoly, na nich vysypané hromady věcí z pytlů a ceny mají jak kdy - někdy 20% sleva, někdy 50 a někdy vše za deset, když je konec akce... a to jsou pak úlovky - když máš sílu hrabat...
29. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, bych byla za zůstat v té původní "čekáme dvojčata" :wink: už z určitého sentimentu bych se s ní nerada loučila, když jsem jí zakládala, že :sweat_smile: :wink: a navíc, já se k vám na podzim přidám, jen si nemyslete, že nám jen tak zdrhnete jinam :wink: :grinning:
29. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chiw: určo, já bych se tam ráda taky vrátila - ale holky se určitě přesunou jinam, to už se tam dělalo několikrát...
29. dub 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Vám holky nevím,nestěhujte se nám jinam.Zůstaňte s náma :frowning2:
29. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám po návštěvě gyndaře jsem v naprostém pořádku a říkal že se mám objednat tak na červenec srpen a že to začneme řešit už naplno,takže začátek je! :sunglasses:
29. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwusko, fajn, těch pár měsíců uběhne jako voda :sunglasses:
29. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iwuš, to si teda nemysli, že bysme se z tadyma odstěhovaly, my se třeba jen trošku rozdvojíme. Navíc za chvíli budeme mít dvojčata všechny, ne?
29. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pár dní nám nefungoval net, tak jsem si teď pročítala, co se tu událo nového a musím říct, že je to silně nakažlivé a ikdyž se pořád ještě bojím, jak budu Gabču a těhu zvládat, tak myslím, že mi to tady bude prospívat, protože už teď mi to přijde míň hrozivý :wink: !
Nakupování oblečku taky někdy přeháním, mám kamarádku, která prodává přes net, tak mi nechává probrat to nejhezčí, no tak to vždycky neodolám, ale má to levný, takže nemám skoro výčitky :grinning:
29. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
medy - no ani mi nemluv, Juráš toho má tak pro tři děti... a jinak neboj, zvládneš to, bo ti nic jiného nezbude :slight_smile:
29. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čepečku, ani jsem moc nechtěla, ale dnes jsem na ty dvojčata vlezla a něco tam řekla, musela jsem komentovat něco o císaři... no jak vidíte, jsem nenapravitelná, aspoň si to ventiluju tady, když už to mé okolí neví... :slight_smile:. Pojď tam taky, postupně to tam ovládneme :slight_smile:
29. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Bee moc na tebe dneska budu myslet - at ti vše dobře dopadne....
Fial. no uvidíme, ještě fakt nevím, nestíhám reagovat a ni tady....

Jo a holky, kde se dneska slítneme? Já už mám nachystané koště:slight_smile:
30. dub 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vás zdravím. Narodilo se nám štěňátko, tak už mi na net nezbývá čas...

Bee, mooooc držím palce, ať OPU dopadne na 1***!!!
30. dub 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bee myslíme na Tebe všechny takže HÓOOOOOOOOOOOODNĚ ŠTĚSTÍČKA :slight_smile: Fiall jdu na ty dvojky taky mrknout ............... :grinning:
30. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukla na ty dvoječky Fiall i Čepeček se tam slušně zapojují holky kdy žtak mi tam držte místo kdyby se stala náhoda nehoda že budu mít 2 malinkatý stvořeníčka :slight_smile:
30. dub 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwuš - ale já stejně budu chodit dál k nám:slight_smile: je mi tady s váma moc dobře a hlavně nás tu není moc ,tak se mi tak moc nepletete:slight_smile:
30. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fial - Děkuji moc za podporu :grinning: , ale svatá pravda!

Bee - moc držím palečky, ať vše proběhne v pohodě!!!!

Dnes bude určitě bezva den, po dlouhý době jsem se krásně vyspala! Gabče se asi už proklubal i ten druhý zoubek, tak chrupala až do půl desátý!
30. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medy no to je nádhera když tak melé děťátko tak dloooooouho spinušká.Asi už jsi to potřebovala trošičku dospat těch 5 měsíců,ne? :wink:
30. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Iwuš neboj, držíme místo :slight_smile: tobě i Beebě i ostatním... ale tady chodit budu, je nás tu málo a to je příjemné (i když samo budu ráda, když se někdo ještě přidá i tady, ať to nezanikne, až všechny budou těhotné...)

Ale řeknu vám, celkem nic mi není, jen občas lehce blbě od žaludku, jsem vůbec těhotná? :slight_smile:
30. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím:

měli jsme 12 dostatečně velkých folikulů (menší nebyly odebrány či co ) a z toho 9 vajíček, které se všechny oplodní, spermie jsou mršné, ale díky ISCI to bude v o.k. Paní embryoložka pravila, že vajíčka jsou všechna v pořádku, tak teď jen aby se buněčky - embrya množily. Jdu se dospat. Jsem nějaká rozbolavělá a unavená. Doma jsem "sežrala"vše nač jsem přišla, a nyní si připadám jako vlk, který má v břiše kamení. Pravděpodně ET bude v pondělí. V pondělí ráno tam budu volat.

Jsem spokojená, protože 9 plnohodnotných vajíček jsme měli i u 2.IVF, tak snad zbude i něco na zamražení. :slight_smile:

A holky děkuji za podporu a těhotné odpadlice zůstaňte s námi, díky Vám člověk vidí, že to jde :slight_smile:
30. dub 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beebo, i nadále mne kopíruješ, taky jsem měla dvanáct a 8 bylo zralých a oplodnili šest... už jsem si zoufala a jak vidíš, nebylo třeba...navíc mám pocit, že člověku se vždycky ten jeho výsledek zdá "špatný", ale přitom máš ideální reakci...vidím to nadějně :slight_smile:
30. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beebo no to je nádhera :sweat_smile: Pěkně to dospinkej ať jsi na pondělí připravená odpočatá aby se tam těm malím mrškám u Tebe dobře zabydlelo a aspoň jedna aby tam zůstala 9 měsíců! :grinning:
30. dub 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwusko: ona se vzbudila ještě v šest, ale nadlábla se a chrupkala dál, tak se to nepočítá :slight_smile: ! Nestěžuji si, vím, že by mohlo být hůř!!! Je zlatíčko :grinning: !
Beebo: paráda, 9 vajíček!!! Budu držet palce i v pondělí!
Úplně se mi vrací vzpomínky na můj ET, strašně mě to tehdy dojalo, vidět to budoucí miminko :dizzy_face:! Hele pár dní s Vámi a už se nemůžu dočkat, až půjdeme do Gennetu :grinning:!
30. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beebo, skvele!! Drzim palce!
My uz jsme zpet v Irsku. Je tu o 20st. min, tak jsme pekne zmrzli :slight_smile:
1. kvě 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, díky za držení palců, ještě je budu potřebovat. Z neduhů jsem se vyspala, tak je mi moc fajn. přeji krásný víkend, všem :slight_smile:
1. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ejvisko zdravím, vítej zase zpět. Kolik stupňů máte nyní v Irsku? A už jsi obědnaná na to IVFko?
1. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se zeptat, zda-li jste při stimulaci přibraly nějaké to kilčo? Jestli jste první dny po OPU do ET (KET) zobaly utrogestan a v jakém množství a jestli se vám po něm taky zavíraly oči?
1. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beebo, nepřibrala jsem, ale spousta lidí prý jo... a utrouš jsem zobala a zobu pořád a opravdu tak hoďku po spolknutí i dřív moták, únava, ospalost...teď ho většinou zavádím spodem, to je lepší :slight_smile:

Ejvis, ahoj, myslela jsem, že jsi ještě v Thajsku :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek