Cesta za druhým dítětem pomocí IVF nebo KET.

fiallinka
21. únor 2010

Ahoj holky - vím, že je nás tu poměrně dost, které už jedno dítko mají a touží po druhém - už víme, že je nutné opět podstoupit ivf nebo ket, protože zázraky se sice možná dějí, ale není radno na ně spoléhat 😉

A proč zakládám novou diskuzi? Jsme v jiné pozici než ty, které chtějí první mimčo, případný neúspěch by už asi nebyl konec světa 🙂, ale přesto to nemáme zas tak jednoduché a musíme držet při sobě 😉

Tak jdeme na to..

fiallinka
autor
28. kvě 2010

Iwuš, to jsou fakt mizerné prachy... ach jo...

anitto, v tomhle témátku máš na dvojčata slušnou šanci... a když je donosíš o něco míń, nevadí... a proč bys už do ivf nešla?

anitta
29. kvě 2010

fialinka už bych asi celý ten proces píchaní jehel do břicha plno hormonů nedala . nějak mám už pocit že to tělo už má dost... ale zkusím ketík mám tam embrya která byla oznámkovana jedničkou ale uvidíme jak zareagují tím rozmražením no... a popřípadě uvidíme zda se zase nezadaří přirozenou cestou... chtěla bych co nejdřív jelikož jsem měla rakovinotvorné bunky na čípku a musela jsem na konizaci ale i přesto jsem donosila davídka témeř do konce. 37tt.
no nemůžu se dočkat myslím že další těhu bude náplast na to co se ted stalo jen budu doufát že už to nedopadne takhle ošklivě... ☹

fiallinka
autor
29. kvě 2010

Ani, budu držet pěsti, ostatně se to fatk může podařit i přirozeně... a jinak já jsem taky byla na konizaci, dělaly se mi tam zas nějaké výrůstky a vidíš, dvojčata to udrželo 🙂, to by takový problém být neměl 🙂

anitta
29. kvě 2010

fialinka to je super dvojčatka to je paráda to bude radosti plný dům vid?
takže taky se asi zrovna moc nešetříš když máš malé děcko vid? člověk by asi měl fungovat normálně
a to čekáš po ketíku nebo z čerstvých🙂)?

ellajoy
29. kvě 2010

Ahoj všem 🙂
Tak jestli je tohle čekárna na dvojčátka, tak se odsud nehnu 🙂 😉 😵 ...moc jsem si je přála už poprvé, obzvlášť párečky vypadají kouzelně, druhá věc je, jak by člověk zvládnul těhotenství a hlavně potom starání, kojení, apod. Ale stejně bych do toho šla a jak ráda...hlavně to holky nesmíme vzdávat, jednou to přijde!!!
My jsme fakt takoví nezmaři, z jednoho neúspěchu se otřepeme a hned plánujeme dál, viď Beebo, Evav a další... 😉

ejviska
29. kvě 2010

Jeee, cekarna na dvojcata, to je krasne 😀 . Tady taky budu sedet 🙂

katy2
29. kvě 2010

Pridavam sa... Nech sa na mna nieco nalepi.... Uz sa nam to blizi, tak nech to vyjde.... 😉

chiwule
29. kvě 2010

sedám si do čekárny a píši se do pořadníku 😉 ještě jednu holku a kluka prosím 😉 😀

ellajoy
29. kvě 2010

Pane vrchní...ještě jednoho kluka a holku, prosím...a na sekyru 😀

ellajoy
29. kvě 2010

...musíme to taky někdy trošku odlehčit, néé? Bo se z toho zblázníme... 😉

evaav
29. kvě 2010

Já se rozhodla dnes s manželem,že pokud to půjde tak do dalšího pokusu půjdem co nejdříve jak nám doktor dovolí dokud jsem ještě doma,protože kdoví jak by to bylo až bych nastoupila do práce.Manžel mi dnes řekl,že se pokusí udělat vše co bude možné. Prostě bud to výjde nebo se pak zaměříme vYloženě na Verču budem si sní užívat co nejvíce (cestova a tak)pokud na to budou prostředky a až nám skončí hypotéka takza dva roky tak uvidíme třebanašetříme na další pokus prostě se budem znažit se nevzdat.

ellajoy
29. kvě 2010

Super Evaav, tak se mě to líbí, nevzdávat se, však my tu bitvu s osudem vyhrajeme, to by v tom byl čert...

anitta
29. kvě 2010

bojovat , bojovat, bojovat holky naše heslo ne??? 🙂 😉

chiwule
29. kvě 2010

ella 😀 jj, přesně tak 😉
evi, to je dobře, nezvdávat se bez boje 😉
anit, však to bohdá nebude... nebo jak to je 😉

ejviska
29. kvě 2010

Evi, skvely manzel!

fiallinka
autor
30. kvě 2010

@ellajoy teď jsi mne s tou čekárnou rozesmála... no ale vem si to tak, jestli něco nezapomenu - Chiwule i Meleri taky nejdřív čekaly dvojčátka, ale jedno to vzdalo relativně brzo, já, Jani2 i Veruleg jsme o to jedno přišly pozdě, a Čepeček a já je teď čekáme... no řekni, je tu výskyt dvojčat snad malý?

A Ivuš je z dvojčat 🙂

Evi, já myslím, že je to dobré rozhodnutí. Odpočinula bych si o prázdninách, to je ostatně asi i ta doba, kterou vám doktoři doporučí čekat, a znovu do toho, pokud to půjde...

@anitta ket nám v únoru nevyšel, tohle je z ivf... a šetřit se fakt nemůžu, ale občas mne zachraňuje babi... ke konci mne asi bude muset zachránit úplně 🙂

cepecek
30. kvě 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/cepecek/albu...

Ahoj - tady jsou naši šnečci dneska vyfocení 🙂

fiallinka
autor
30. kvě 2010

@cepecek jaktože dneska? Už jsou to pořádní šneci 🙂

cepecek
30. kvě 2010

@fiallinka dneska měl službu můj dr., tak mi protekčne udělal UTZ, ale pssssst je to tajné 🙂. Jo a vše je tak jak má být, jen na placentě mám nějaký defekt, ale nic jiného neříkal, tak to bude asi ok.

fiallinka
autor
30. kvě 2010

@cepecek a proč jsi dnes šla do nemocnice, nějaký problém?

cepecek
30. kvě 2010

@fiallinka - né nic se neděje vše ok. Byla jsem s DR tak domluvená od pondělí v nemocnici je lepší UTZ a u něho v pondělí nebylo moc vidět mimi B tak jsme se sešli dneska a vše znovu zkontroloval na lepším stroji....

anitta
30. kvě 2010

ahojky holčiny tak v září jsem objednaná na ko a pak následně ketík 🙂 jsem štasntá jako bleška
mám přijít dvanáctý den cyklu v září a pak bude ketík doufám... kéž by mimi i vydrželo moc bych si to přála

jinak dnes jsme řádili v ikee a předeláváme Davídkovi pokojíček z miminkovského na trošku dospělejší pak hodím fota 😀

fiallinka
autor
30. kvě 2010

@cepecek tak to je dobře, už jsem se lekla 🙂... a co tlak, drží se?

@anitta to je pěkné, mít konkrétní vizi před sebou... a kdo ví, co se ještě do září stane 🙂. Každopádně užít si léto stojí za to 🙂

cepecek
30. kvě 2010

@fiallinka zatím je takový kolísavý, ráno hodně vysoký a odpoledne se srovnává . Tak uvidím, chci se udržet co nejdýl bez prášků....

ellajoy
30. kvě 2010

Fiall, výskyt dvojčat je opravdu nadstandartní 🙂 ....proto se odtud nehneme 😀

chiwule
31. kvě 2010

anit, nevěděla jsem, že je třeba se do Pronatalu na KET objednávat 😕 Mě Slámová říkala, že si mám zavolat 10. den cyklu v září a pak že to už pofrčí samo, že není třeba žádné speciální objednání... tak tedy teď nevím...

anitta
31. kvě 2010

chiwule asi není, já jsem psala email nevyznám se v tom a řekl mi dvanáctý den v cyklu 🙂

chiwule
31. kvě 2010

tak to jsi mě uklidnila.... Slámová říkala 10den cyklu asi abych se stihla vůbec do ovulky dovolat 😀

anitta
31. kvě 2010

promin nechtěla jsem tě vystrašit... já už se tak nemůžu dočkat ten potrat mě hrozně zasáhl no koho ne že. ale vím žte další těhu by mi omohlo ale manža to trochubojkotuje nevím co s ním 😒 chce ted chvilku pauzu s těhotenstvím ale já moc čekat nechci ani nemůžu ach jooo

anitta
31. kvě 2010

jinak já chodím k Mardešičovi tak budeme v kontaktu třeba se tam vážně potkáme 😉
musí u toho být manžel nevíš??? že bych tam šla tajně 😀