• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@daphney dekuju, teda ta tva dovolena utekla jako voda
5. zář 2011 ve 13:32  • Odpověz
holky tak hlasim pracovni neschopnost - kontrola 23.9 - hlavne v klidu a pohode pry.....

jinak nemate nekdo prehled, kdyz jste na nemocenske - rekneme 3 mesice a pak normos bys pracovala, tak do prumeru na materskou se pocita i ta nemocenska??? ty jo kdyby to tak bylo a ja byla cele tehu doma, tak to je blbe.....z 60% pocitat materskou tak to teda nevim jak zvladneme.....no co nejak bylo , nejak bude
5. zář 2011 ve 13:34  • Odpověz
@cuddle no pokud vím, tak nemocenská se počítá za posledních 12 odpracovaných měsíců... asi to finančně žádný šlágr nebude, ale přesně jak říkáš,nějak bylo,nějak bude... oželíš třeba nové věci a koupíte je v bazárku, koukneš co je kde v akci a i tak se dá něco uškudlit, hlavně že bude pro koho škudlit :wink: :wink: :wink:
5. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz
@daphney takze posledni 12 mesicu pred nastupem na materskou a klidne z toho muzes byt 7 na neschopence...ach jo tak to fakt nebude moc valne....
5. zář 2011 ve 13:59  • Odpověz
nechci moc zasahovat jen Vás čtu, ale myslím, že nemocenská se do mateřské nepočítá, to by bylo dost nespravedlivé
5. zář 2011 ve 14:14  • Odpověz
Holky,konečně nějaká pozitiva po všech těch špatnostech. Ve středu 7.9 na 11.00 hodin jdu na konzultaci :wink: Tak mi držte pěstičky, aby už bylo vše jen dobré :sunglasses: :wink:
5. zář 2011 ve 14:15  • Odpověz
@cuddle já jsem byla celé těhu (od6tt) na neschopence a mateřská se mi počítala z průměru výdělku předtím :wink: neschopenka se do toho průměru nepočítala :wink: jo a docela silně jsem zakrvácela v tom 6tt a stejně to Martínek vybojoval, tak hlavně klííííídek, pohodičku a držíme všechny pěstičky co máme, ať to to malé cuddlině v poho zvládne :wink:
5. zář 2011 ve 14:15  • Odpověz
@jimmy1 fakt se do toho neschopenka nepocita? teda to by jsi mi udelala radost, porad premyslim koho se zeptat , nejake mzdovky nejlip....
5. zář 2011 ve 14:27  • Odpověz
@michaela28 dekuji, to by byla dobra zprava, pac jinak by to bylo dost krute
5. zář 2011 ve 14:27  • Odpověz
@cuddle já jsem na to ptala účetní v práci, protože já jsme doma skoro do prvního dne a to by ta mateřská asi za moc nestála. Hlavně my za to nemůžeme, že jsme nucené být doma, čas se tu děsně vleče. Jinak já na 6tt taky zakrvácela a mazala jsem na pohotovost, kde vlastně příčinu neodhalili, ale nejspíš to byl termín mé ms. Uvidíš bude to v pořádku :slight_smile: .
5. zář 2011 ve 14:30  • Odpověz
@sajab no supeeeeeeeer, alespoň se to někam pohne.... co myslíš, že na tebe v caru vymyslí???

s tou neschopenkou by to bylo fajn, předpokládám, že asi všechny chtě nechtě na ní nějaký čas budeme a každá korunka se hodí
5. zář 2011 ve 14:52  • Odpověz
@daphney No to nevím, doufám,že nic složitého a rovnou mi dají léky na stimulaci :wink:
5. zář 2011 ve 14:55  • Odpověz
@sajab tak koukej hned informovat :wink: :wink: :wink:
5. zář 2011 v 15:07  • Odpověz
@daphney To si píš,že budu,musíte být všechny informovány :wink: Já se tak těším, ale zárověň mám obavy,jak to budu zvládat,až se mě bude Dr ptát co se stalo :frowning2: Ale třeba ne, když to bude mít v papírech :frowning2: :unamused:
5. zář 2011 v 15:12  • Odpověz
@sajab to se obávám, že se ptát bude :frowning2: musíš být statečná, miminka budou potřebovat statečnou maminu :wink:
5. zář 2011 v 15:16  • Odpověz
Tak sem si hodila krásnýho šlofíčka :sweat_smile:
5. zář 2011 v 15:30  • Odpověz
@mufinka26 tak to má být mamino :slight_smile:
5. zář 2011 v 15:35  • Odpověz
@daphney no jooo ted sem vlastně těhule :grinning: :grinning: :grinning: tak doufám, že jí zůstanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2011 v 15:35  • Odpověz
@mufinka26 přesně!!!! teď si těhule, ale neboj moc dlouho nebudeš, jen 38 týdnů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2011 v 15:46  • Odpověz
@mufinka26 jeeee ty taky, ted se vylezla z postele... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2011 v 16:44  • Odpověz
@michaela28 dekuji , dobra zprava
5. zář 2011 v 16:44  • Odpověz
Ahojky :grinning:

@mufinka26 Super že už máš sněhuláčka u sebe :wink:
5. zář 2011 v 17:42  • Odpověz
Ahoj sluníčka jak se máte co je tady nové :grinning: ?
Já od rána depka jak sviňa :confounded: .
5. zář 2011 v 17:46  • Odpověz
@cuddle
@mufinka26
Jak se máte těhulky???? :slight_smile:
5. zář 2011 v 17:47  • Odpověz
@katka1311 Jakto? Je to tím počasím? :frowning2:
5. zář 2011 v 17:49  • Odpověz
@marca22 Ne ne jsem dnes 19DC a dostala jsem MS :frowning2: nikdy se mi to nestalo takhle brzy.Ve středu jsem měla jít na odběry HP 21DC.Letěla jsem na gyndu a dr.řekla že to může být psychickým vypětím.A toho jsem teď měla dost.
5. zář 2011 v 17:51  • Odpověz
@katka1311 po vcerejsim znepokojeni ze spineni, nastala dnes trochu uleva, kdyz pan doktor konstatoval, ze je to v poradku a ze mam dojit za 14 dnu na srdicko - tak snad to tak opravdu bude, ode dnes prace neschopna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2011 v 17:55  • Odpověz
@katka1311 hele a co to znamena, ze jsi mela jit na odbery a ted jsi dostala ms driv? to jako nejak znovu cele nebo co?
5. zář 2011 v 17:56  • Odpověz
@katka1311 Fakt? Ty jo,no já měla vždycky spíš opačný problém,že mi mrcha chodila 1x za tři měsíce. Psychika je mrcha :unamused:
5. zář 2011 v 17:58  • Odpověz
@cuddle No ve středu jsem měla mít odběr na HP 21DC dnes začala MS tak jsem jako zas 1DC :cry: .Nechápu to jak se mi to stalo?
@marca22 Tak mě chodila MS vždy přesně jako hodinky mám 26DC.
5. zář 2011 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.