Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
6. zář 2011

@mufinka26 @galigula Já ho mám ale ráno nejraději!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

mufinka26
6. zář 2011

@sal80 tak to pak je něco jiného 😀

galigula
6. zář 2011

@mufinka26 teda koukam, ze je to vsude stejny 🙂 muzu se zeptat co to znamena biochemicke? Nejak na tohle nemam mozek, jsem rada, ze se orientuji v tech zkratkach 🙂 To ja to manzelovi nereknu, aby nebyl zklamany, teda pokud to nebe pozitivni, i kdyz minule tomu stejne nechtel verit, az kdyz to bylo ofiko z krve, tak pak o, ale stejne se mu to nezdalo, myslim, ze tomu zacal verit az tak v 7. mesici 😀 je to hrozny pesimista.

sal80
6. zář 2011

@mufinka26 Jsem prostě ranní ptáče, no? 🙂 Zase se mu ale nestává, že by ráno neměl hotovou snídani 🙂 Uvařenou kávu, hotovou omeletu nebo třeba palačinky.... 🙂 Prostě - za vše se musí odvést adekvátní cena 😀 :-P Má snídani? Má! Jeho morální povinností je - povídat si se mnou 🙂 Myslím, že už to pochopil 😀

galigula
6. zář 2011

@sal80 Ja ho mam zase nejradeji, kdyz spi 😀

mufinka26
6. zář 2011

@sal80 já tě chci domůůůů 😀 to se my snad ještě nestalo, abych měla připravenou snídaničku 😀 muž má v tobě poklad 😉

mufinka26
6. zář 2011

@galigula biochemický je, že máš těhu test slabě nebo i silněji pozityvní, ale najednou začne slábnout a i z krve se pak potvrdí neg. výsledek, prostě se embrijko uchytí, ale pak se pustí a odejde samo nebo se vstřebá

sal80
6. zář 2011

@galigula Definice biochemických těhotenství je těhotenství, že přestane růst, než to je velké dost být vidět na ultrazvuku. Je to velmi časný potrat. Příčiny jsou stejné jako pro jakýkoli justiční omyl. Zdaleka nejčastějším důvodem je, že embryo je geneticky abnormální, že to nemá správný počet chromozomů. A i když to má nástroje k růstu na chvíli, jak embryo roste a potřebuje stále složitější, nástroje vyběhnout a embryo může růst víc.
Slovo "biochemické těhotenství," je hrozné období. Je to velmi chladné a vědecké a nelidské.

sal80
6. zář 2011

@galigula 😀 Když spí, tak ani chleba nechce, viď? 😀

sal80
6. zář 2011

@mufinka26 To jo. Jsem jeho poklad. Jen občas brzy ráno neví, kam mě zakopat 😀 😀 😀 😀 😀

galigula
6. zář 2011

@mufinka26 aha, tak to by me asi ruplo v kouli, kdyby me to takhle navnadilo a pak nic ☹

mufinka26
6. zář 2011

@galigula no nepřidalo nám to, ale musíme jít dál za svým cílem 😀

galigula
6. zář 2011

@sal80 vtipna, chytra, pecujici, taky te chci domu 😀

galigula
6. zář 2011

@mufinka26 to urcite, me rozsekal prvni neuspech, rikala jsem si, ze jsem mlada, ze to urcite vyjde a on prd, tak se uvidi ted....

cuddle
6. zář 2011

ahoj holky, teda Vy jste po ranu aktivni to vedet, sla jsem sem hned jak jsem se probudila v 6 hlady... 😀 😀 😀 musela jsem se jit najist a pak znovu sup pod perinu , no ted jsem vyslala manzela do obchodu nakoupit, mam chut na svickovou nevim kdo o ni tady minule basnil, takze dneska bude svickova..........mnam 😀

mufinka26
6. zář 2011

@cuddle mňam, jedu k tobě na oběd 😀 😀 😀

mufinka26
6. zář 2011

@galigula ted to vyjde, uvidíš 😀 náš je tohle 3.ET z 1.IVF 😀 a sme odhodlaný to jen tak nevzdát 😀 😀 😀 😀

cuddle
6. zář 2011

@mufinka26 kdyz ted vyjedes, tak nejak akorat to stihnes 😀

mufinka26
6. zář 2011

@cuddle 😀 😀 holky dneska bych se chtěla jít podívat k nám do malých obchůdků, máme je kousek od baráku, myslíte, že bych mohla? nebo mám radši ještě dneska odpočívat? sem nějak na vážkách. V pátek razím do práce a docela se tam zase těším 🙂

cuddle
6. zář 2011

@mufinka26 ja po KET delala skoro vsechno , rikala jsem si , ze to nema cenu moc resit, pokud je embryjko pojovnik a ma vydrzet chytne se
samo prochazka a takove light nakupovani neni narocne
okna neumyvej a nic tezkeho nenos

mufinka26
6. zář 2011

@cuddle děkuji, to sem chtěla slyšet 😀 😀 😀 😀

cuddle
6. zář 2011

@mufinka26 vzdy mi predtim napis i odpoved a ja to jen zkopcim, jakoze to je z me hlavy 😀

sal80
6. zář 2011

@galigula Jo, jo...jsem přínosem pro všechny 😀

sal80
6. zář 2011

@mufinka26 Kdyby jsi normálně otěhotněla, tak bys to ještě nepoznala a také by si šla nakupovat 🙂 Tak utíkej a...opartně 🙂

mufinka26
6. zář 2011

@sal80 je krásně, svítí sluníčko, tak já jdu na tu mini procházku, se šmejděním po krámech 😀

daphney
6. zář 2011

dobré ranko berušky,
koukám, že tady je po ránu pěkně veselo 🙂 Mluvil tady někdo o palačinkách ke snídani a svíčkové k obídku??? No já že bych si taky dala 😀 😀 😀
koukám, že naší těhulce už se projevují choutky 😀 jen tak dál 😀 😀 😀

@galigula
@mufinka26 pořádně ty nanučky opatrujte a žádné testování 😉 já to na dovče taky týden vydržela, teda spíš jen kvůli tomu, že nevím jak bych vysvětlovala arabskému lékárníkovi co chci 😀

cuddle
6. zář 2011

@daphney musim si to uzit dokud to jde ne 🙂 jestli me prepadnou tehotenske nevolnosti tak si budu spis povidat se zachodem nez myslet na svickovou, tak si ji dam radeji jeste predtim 😀

daphney
6. zář 2011

@cuddle výborný přístup 😀 no já bych snad brala i ty těhotenské nevolnosti 😀 😀 😀

cuddle
6. zář 2011

@daphney ja uz se na ne taky tesim, treba by mi mohla prestat chutnat cokolada a sladke....takze kdyby mi to pak zustalo, zlobit se nebudu 😀 😀 😀 😀

daphney
6. zář 2011

@cuddle to bych také brala 😀 😀 😀 představa 25kg navíc, mě teda moc neláká, ale zase frčákem kolem mimča se něco třeba pohubne... trochu se bojím přibírání po stimulce, nemáš s tím nějakou zkušenost?