Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
13. zář 2011

@caricia1 To znamená, že máš přijít až po uplynutí 6.měsíců, přece 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
13. zář 2011

@caricia1 Asi 😀 Ráno to byla fajn cesta, ale trochu mi nedošlo, že budu muset ještě zpět 😲 😀 😀 😀

caricia1
13. zář 2011

@sal80 Já jsem si to hned myslela ale nebyla jsem si jistá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
13. zář 2011

@sal80 To je mrzuté 😀

sal80
13. zář 2011

@caricia1 Upřímně věřím ve Tvou lítost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
13. zář 2011

@sal80 Tak to děláš dobře🙂

sal80
13. zář 2011

@caricia1 Zítra mám ještě UZ 🙂 Do práce pojedu raději autem, abych jí neměla celou pomačkanou 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
13. zář 2011

@sal80 To bych ti i doporučovala 😀 😀 😀

teruberi
13. zář 2011

@caricia1 ja to mela furt, to znamena, ze je to zatim v poho a naprosto staci chodit na pulrocni kontroly. A bud se to zlepsi uplne, tebo se to malinko zhorsi a pak by zakrocili radikalneji,ale nic nebezpecneho, neboj
Tak ty uz mas saty? To je super🙂 a nemas fotecku?

teruberi
13. zář 2011

@sal80 to zni rozumne 😀

caricia1
13. zář 2011

@teruberi Fotečku nemám,protože nemam kabel do pc abych to sem dostala..Je někde u našich,pokaždý na něj zapomenu.Ale jsou krásný 😉

caricia1
13. zář 2011

Tak a já letím do města do květinářství domluvit kytku a pak se stavim u kamarádky na kafčo.Tak tu nezlobte,zatím papa 😉 😉

marca22
13. zář 2011

Ahojky,holky kolikátý den stimulace jste šly poprvé na utz?

sal80
13. zář 2011

@caricia1
@teruberi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
13. zář 2011

@marca22 Jdu 14.9. a stimulovat začnu 17.9.. Pak mám UZ 7.10. To je 20. den. Mělo by to být 20. - 21. den cyklu. Ale já mám ten dlouhý protokol. U kratších to bude asi úplně jinak.

petrajda
13. zář 2011

ahoj holky jak se vede?
zejtra jedu do caru na nějaké odběry a musím se pozeptat zda mám v pondělí jít na tu utz kontrolu. Zatím jsem to nedostala. Upřímě,nějak tak sem to čekala,že to tak bude.

@caricia1 tak ny kytí jsem zvědavá jakou si dohodneš 🙂

petrajda
13. zář 2011

@teruberi ty brďo už zítra 🙂

sal80
13. zář 2011

@petrajda Já jdu zítra taky na UZ. Čekáš na MS a ona stále nikde. To je jí podobné 😖 Já měla MS pravidelně, ale jakmile jsem na ní čekala, tak se někde pozapomněla a já to dostala místo 4.8., a až po dvou Agolutinech, 29.8. Ale nechala si říct 🙂

cuddle
13. zář 2011

@mufinka26 drzim vse co mam a myslim na tebe drz se 🙂

cuddle
13. zář 2011

holky chtela jsem Vas pozdravit po vikendu - doufam, ze se tu mate vsechny dobre

petrajda
13. zář 2011

@sal80 ano, tak to mám pokaždé,když do něčeho jdu. Ms pravidelnou nemám,ale vždy jí dostanu o 2-3 dny dřív než bych zprávně měla. Zatím jsem agolutin píchat nikdy nemusela,ale je to vždycky k vzteku. Na UZ mám jít až v pondělí,ale zejtra jdu do caru jen na odběry a ekg - předoperační. raději si ho nechám udělat u nás v caru, je to pro mě pohodlnější - blbá sestra a doktorka na ekg,kam normálně chodim 😒

petrajda
13. zář 2011

@cuddle ahoj a co ty? Rozjíždíš nějakou novou akci nebo se spíš snažíš odreagovat? To by bylo možná lepší

cuddle
13. zář 2011

@petrajda ted to mam tak ruzne - ctvrtek kontrola u me gynekolozky, pak uvidim kdy najdu silu se objednat do CARu - chci aby nam udelali genetiku nez se rozhodneme co dal atd., pristi tyden budou vysledky histologie z odebraneho materialu pri revizi, tak uvidim co mi reknou jestli ze to byla nahoda nebo neco jineho
rozhodli jsme se zajit na socialni odbor poptat se na adopci, ze bychom zacali pomalu podnikat kroky v tomto smeru , kdyby nahodou se nepodarilo ani dalsi IVF, nevim kolik budu mit sily k absolvovani pokusu a take samo dle fin. moznosti ,kdyz vime, ze nas IVF+KET stalo skoro 35 tis... ☹

sal80
13. zář 2011

@petrajda Jaké předoperační? :-O Když je zpoždění 2-3 dny, tak je pravidelná 🙂

teruberi
13. zář 2011

@cuddle Ahooooj! Doufam, ze uz je Ti lepe!

petrajda
13. zář 2011

@cuddle pokud půjdete do dalšího ivf určitě si nechte udělat co nejvíc vyšetření co vám nabídnou. Nevím zda jste byli na imunologii- také stojí za řeč.
A o adopci také uvažujem.Pokud by se nám tento ,druhý , pokus nepovedl, volám na sociálku a půjdem se informovat. Dobré stránky jsou ty www.adopce.com pokud tedy už neznáš.

petrajda
13. zář 2011

@sal80 před OPU. ano vím..2-3 dny není nic , ale obvykle to dostávám dříve.Zpoždění mám jen když se chystám na nějakou gynekologockou záležitost 😒 . Asi od nervů a v tomto případě zřejmě z decapeptylu 🙂

teruberi
13. zář 2011

@cuddle tak uvidis, jak to bude, o adopci si zazadat muzes a pri tom se muzete snazit v CARu i doma. Moji znami to meli tak, ze si o adopci zazadali a mezi tim se snazili a v momente, kdy jim adopci schvalili a meli si jet pro mimi zjistili, ze jsou tehotni. Asi ze tam hrala hroznou roli psychika...

teruberi
13. zář 2011

@petrajda cuddle chodi do Heliosu jako ja, tak myslim, ze ma protilatky vysetrene, delaji to tam automaticky. O proti jinym carum tam ale dost vysetrujou spermie, tak mozna ze tam by se to dalo jeste dovysetrit? No genetika samozrejme, to je dobre, cuddle, ze si ji nechas udelat

teruberi
13. zář 2011

@caricia1 To verim, budes kocka ! 😉 Uz se to bliiiziii!