Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

teruberi
15. zář 2011

@mufinka26 mufinko, to verim, je to krasna holka a ty jsi musela byt tehda strasne statecna...

petrajda
15. zář 2011

@teruberi máš k tomu správný přístup. Říkej jim klidně v duchu pohádku 🙂 😉

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda měla, taky sme ho pěkně oslavily 🙂 mám štěstí, že můj muž bere Danielku jako by byla jeho vlastní dcerka 😀 to je pro mě to nej... 😀

mufinka26
15. zář 2011

@teruberi hodně my pomáhala moje bab ička která mě měla v péči 🙂 já se vzdala školy a věnovala se tomu mému drobečkovy, jelikož sem studovala kadeřnici, tak sem si než sem zkončila mateřskou školu dodělala rekvalifikačním kurzem 🙂

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 vidíš,kdybych se ti koukla do profilu, hned bych jméno věděla,a viděla fotku 🙂 Je to super,že i muž má takovj přístup. Je to bezvadnej chlap

mufinka26
15. zář 2011

@teruberi neboj, oni vám je pak pěkně oplodní a brzy budeš mít broučky u sebe, ono na povel to pro toho chlapa musí být strašně těžký 😉

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda to je 🙂 proto sem si ho před rokem a půl vzala 😀 😀 😀

teruberi
15. zář 2011

@mufinka26 tak to je perfektni, vlastne jsi o nic neprisla a mas dite i vzdelani jednou ranou 😀 A ze ji chlap bere, to je taky skvely, to se hned tak nevidi, moc ti to preju...

mufinka26
15. zář 2011

@teruberi děkuji, on to byl asi osud, z mužem sme se potkávaly jen tak občas, je to bratr mé nejlepší kamarádky, ze které je ted moje švagrová a stříhala sem jejich maminu, tedy ted moji tchýni, měly nás rádi celá rodina a ted to neni jinak 😀

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 😀

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 ty brďo to je jak pohádka..taková klika 😉 na příbuzný, o manželovi nemluvě.
teda já si na toho svého taky nemůžu stěžovat,že jo 😀 ,ale na jeho příbuzný už jo 😀 😀

mufinka26
15. zář 2011

@petrajda holka já sem ráda, že se konečně to štěstí otočilo čelem,, za to čím sem si prošla si to zasloužím 😀 😀

petrajda
15. zář 2011

@mufinka26 jasně že si to zasloužíš..seš holka statečná 🙂 😉

cuddle
15. zář 2011

@teruberi neves hlavu - jak pises, jdou zamrazit vajicka a oplodnit pak - neboj metody mrazeni maji vymakane, takze to mas jako s tim KETem pak, uspecnost je stejna
muj manzel taky s tim ma trochu blok , na povel to moc nejde, ale zvladl to - pry myslel na me, ze ja jsem tam v narkoze a jak bych byla smutna kdyby se to nepodarilo , ale predtim doma nekolikrat vzdy mala kalamita, vzorek kdyz uz odebran byl roven pomalu nicemu, tak jsem se vzdy bala, ze to nebude na nic...
neboj jak to pujde bude i vzorek a vajicka oplodni...

petrajda
15. zář 2011

@cuddle cudle ahoj. tak ty už máš schůzku se sociální pracovnicí za sebou,viď? Mohu vědět,bylo to nějak náročné?Jak to na tebe celé působí? Ale jestli se o tom nechceš bavit tak to pochopím 😉

cuddle
15. zář 2011

@petrajda hele me to nedela zadny problem, byla to prijemna schuzka, nikdo nam nerikal, ze to a nebo ono, proste nam jen vysvetlila co adopce obnasi, napr. v porovnani s pestounskou peci
rekla nam , ze je dulezite, ze jsme k tomu rozhodnuti dospeli oba, ze ne kazdy je ochoten prijmout adoptovane dite, ze je nutne si uvedomit jake dite jsme ochotni prijmout a nedavat si tam, ze bereme i postizene nebo roma a pak zjistit ze to nejde
ze samo cim vice pozadavku na dite, barva pleti, zdrave, male miminko tim dele cekas, protoze jich neni moc
ze zacatek jsou dotazniky, ktere nam pak dala, ty uz mam vyplnene, jen lekarsky posudek a posudek od zamestnavatele a muz ji to zanest zpatky, pak ze zacne zasi zadost zpracovavat, rikala cca 2-3 tydny, pak se zajde podivat k nam domu,kde bydlime a tak , popovidat si jeste o nas a pak ze napise hodnoceni a posila to na kraj, a pak uz jen cekame az nas vyzvou na pripravne kurzy , rikala do pul roku vetsinou , pak nasleduje po nich jeste nejaky psychologicky rozbor a pak ti daji vyjadreni jestli jsi byl zarazen a pak uz jen cekas.....
no ja napsala ze chceme nasi etniku , nejlepe do 6ti mesicu a pohlavi, ze je nam jedno i kdyz mozna to pak po kurzu upresnime - chceme vice holcicku , ale nechceme byt tim ovlivneni, protoze holcicek je pry mnohem mene a dele se pak ceka, i chlapecka bychom brali
neptala se na prvni schuzce na moc osobni veci, bylo to spis jen takove vseobecne a odpovidala na nase otazky tykajici se adopce, jak dlouho se ceka, jestli jsou deti jen z naseho kraje, kolik maji zadatelu , kolik zadatelu uspokoji rocne, jak dlouho trva kurz, kolik tam byva lidi, kdy to byva, atd.

mufinka26
15. zář 2011

😀

vannilie
15. zář 2011

ahoj holky

vannilie
15. zář 2011

jak se dnes mate

vannilie
15. zář 2011

🙂

mufinka26
15. zář 2011

@vannilie ahojky mohlo by být lépe

darazv
15. zář 2011

Ahojte

caricia1
15. zář 2011

Ahoj zlatíčka tak už jsem tu

caricia1
15. zář 2011

Jak se dnes máte?

caricia1
15. zář 2011

@darazv Ahoj,vítej 🙂 Taky jdeš do zářijového boje? 😉

mufinka26
15. zář 2011

@caricia1 kde pak ses nám toulala??? 🙂 😀 😀

darazv
15. zář 2011

@caricia1 ahoj no dufam že mi to dr schvali som už tak rozbehnuta že sa ani nechcem zastavit 🙂 🙂

caricia1
15. zář 2011

@mufinka26 ÁÁÁle pořád něco,za chvíli zas letím🙂 Jak se cítíš? 😉

caricia1
15. zář 2011

@darazv A to je moc dobře! 😀 😉 Kdy máš mít KET?

mufinka26
15. zář 2011

@caricia1 holka divně, asi na mě něco leze, je my zima... po obědě se my udělalo zle a nepustilo se my to ani ted ☹