Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
16. zář 2011

@petrajda Ano? 🙂

petrajda
16. zář 2011

@sal80 ti naši chlapy jsou fakt někdy kouzelní 😵

sal80
16. zář 2011

@petrajda Jo, jo...jsou tak kouzelní, až občas člověku přechází zrak a odchází rozum 😀

galigula
16. zář 2011

@mufinka26 🙂 nebo ranni nevolnosti 😀 No ja jsem to prave dostala, takze ty testy na me usily boudu, svine ☹ ...

galigula
16. zář 2011

@neemoo1 Ahoj, tak ja te potesim, my z 1.IVF mame krasneho chlapecka, ET nic a 1.KET vysel, takze hura do boje!

bublenudle
16. zář 2011

Ahoj holky,takže hlášení z dnešního UTZ 😉
dnes 7DC jsem měla už 4 folíky... 😵 takže na clostík reaguji dobře.....dostala jsem včeličku a so-ne budu dopichovat ještě.... v Uterý OPU jupííííííí 😵 😵 😵 😵
jsem přeštastná,v autě jsem musela radostí bulet 😀 😀 😀 😀

mufinka26
16. zář 2011

@galigula to je my líto zlatí ☹ tak brzy do dalšího boje.. no ranní nevolnost to nevím, drží se mě to celý den a teda cesta autem byla labůžo ☹

galigula
16. zář 2011

@mufinka26 Dekuji moc za podporu 🙂 Beru to sportovne, uz jednoho drobka doma mam a po novem roce budeme zkouset dal. Tak hlavne, aby to vyslo Tobe, moc bych Ti to prala! Nejhorsi na tom je, ze manza je na sluzebce, takze jsem na to zklamani nejak sama ☹ Ale co, vecer se ozeru, moc nepiju, tak me budou stacit dve sklenicky vina a zitra uz to bude dobre 🙂

petrajda
16. zář 2011

@bublenudle tak vidíš..to budou čtyřčata 😀

caricia1
16. zář 2011

Ahoj holky,dnes se tu taky moc nezdržím,ještě něco musíme oběhnout.Jak se máte?? 😀

caricia1
16. zář 2011

@mufinka26 Teda já tě obdivuju jak to můžeš vydržet 😀

caricia1
16. zář 2011

@mufinka26 A zítra už budeš testíkovat?

bublenudle
16. zář 2011

@petrajda hahahah,dík zlato 😵 😵
čím víc,tím líp !!!!!!!!!!!

mufinka26
16. zář 2011

@caricia1 asi ale neříkám, že určitě 😅 jak to můžu vydržet? holka strachem jde všechno

Jinak milá nevěstinko, užij si zítra krásný svatební den 😀

vannilie
16. zář 2011

ahojky vsem

vannilie
16. zář 2011

🙂

vannilie
16. zář 2011

jak se dnes mate

vanule
16. zář 2011

@vannilie ahoj vanilko

vannilie
16. zář 2011

@vanule ahoj vanulinko

vannilie
16. zář 2011

🙂

katka1311
16. zář 2011

@vannilie ahojík 🙂

caricia1
16. zář 2011

@mufinka26 Děkuju moc..Užiju,doufám že bez stresu 😀 A v neděli nebo v pondělí mi tu máte už jako vdanou paní 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka26
17. zář 2011

ahoj holky tak se dneska testla a samozdřejmě jeno / , takže ve středu jdu na krev a v listopadu bude další KET 🙂

galigula
17. zář 2011

@mufinka26 Ahoj, tak to me mrzi ☹ Doufala jsem, ze aspon ty zachranis muj neuspech.... Ja mam mrchu v plnem prudu a na krev jedu uz v pondeli, vubec se mi tam nechce, ale ppry to chteji mit ukoncene.... Tak budu drzet palecky na KET, my bohuzel zadne mrazacky nemame, takze nas ceka 3.IVF, ale to az tak za pul roku, ted se na to necitim. Takze timto se s vami holky loucim, bylo mi s vami fajn a at vam to vsem vyjde!!!!!!

mufinka26
17. zář 2011

@galigula já mrchu sice ještě nemám, ale ve středu to bude 16.den od ET a to chtěji i tu krev na potvrzení neg. výsledku. máme ještě jednoho mrazáčka a když ani ten nevyjde tak v lednu půjdeme do 2.IVF 🙂 ty se drž a doufám, že se nám občas tady ukážeš, ikdyž do toho půjdeš až za půl roku, věřím, že nám to jednou vyjde 🙂

hello_kyttinka
17. zář 2011

Ahojky holky, můžu se k Vám přidat? Teď ve čtvrtek jsme byli v Caru domluvit se na další postup. Dr.. úplně šílenej, absolutně mě od všeho, co jsem chtěla odrazoval. Nakonec jsme se domluvili na 2. IVF... 27. září si jdeme pro injekce, budu mít Menopur?? teď mit o nějak vypadlo a máme dlouhý protokol.... Kdy se při dlouhém protokolu dělá OPU?

vannilie
17. zář 2011

ahoj holky

bublenudle
17. zář 2011

@mufinka26 Ahoj brouku,to mě moc mrzi,ale ještě počkej na krev.testy......držim vše co mám...paaa

vannilie
17. zář 2011
vannilie
17. zář 2011

@mufinka26 ahojky mufinko take me to moc mrzi.ale zkus vydrzet