Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
9. srp 2011

@caricia1 ale pojišťovna hradí jen hormony ke třem pokusům IVF
chtěla jsem nejprve zkusit právě proto ten NATIV, bojím se jak žačmu píchat velkou dávku hormonů,tak pak bez nich už to fungovat nebude ☹ hele zítra se na to dr. zeptám a povím co a jak 🙂

daphney
9. srp 2011

@marca22 máš recht 🙂 taky si říkám, že pak třeba nebudou penízky, budu na neschopence a tak, takže teď když občas něco koupím, tolik to náš rozpočet nezatíží 😀

sajab
9. srp 2011

Tak už jsem zpět holky. Když vás tak dočítám,musím reágovat na ty věcičky. Na mě teda opravdu nemáte,mám doma dvě postýlky kočárek,dvě plné krabice od banánů a jednu u našich 😉 Jinak se vám musím přiznat, že od včerejšího večera mám příšernou deku,jen brečím a střáídavě zas nadávám na celý svět. ☹

marca22
9. srp 2011

@daphney přesně tak,al když tohle před někým řeknu má mě za blázna 😖

marca22
9. srp 2011

@sajab To je dobrá výbava,všechno koupené nebo něco zděděné? Nesmutni,vždyť to nejhezčí nás teprve čeká,pak to uteče jako voda a najednou budem mít všechny puberťáky 😉

sajab
9. srp 2011

@marca22 Většinou koupené,až na to u našich, to je poděděné,ještě jsem zapoměla připsat 4x povlečení do postýlek,madračky,přebalovák,vaničku 😉 Vlasně se ani není co divit, když jsme čekali naše dva andílky ☹ Musím smutnit,vždyť už bych byla na začátku 8 měsíce 😢

daphney
9. srp 2011

@sajab tak u tebe se dá výbavička docela dobře pochopit, já nikdy neměla ani // a už mám skoro nakoupeno 🙂 nesmutni... vím, že je to těžké a i když ti budeme povídat, že to bude v pohodě a že budeš mít určitě brzo plnou náruč, tak to moc nepomůže... třeba je to lepší, že to tak dopadlo, křeba miminka nebyla v pořádku, nějak nemocná nebo postižená a tvoje tělo si s tím poradilo takhle... musí to být o to horší, když máš švagrovou pí.... že to tak musím říct, normální ženská by se takhle nezachovala...

daphney
9. srp 2011

@marca22 tak se na ně vyprdni... já už to raději nikomu neříkám 😒 úplně tě chápu, kdyby jsem otěhotněla hned, taky bych nic dopředu neměla nakoupeno, ale takhle se tomu prostě nedá odolat... pak budeme jedině v pohodě, že vše podstatné máte, výdaje do začátku budou minimální a žádný stres 😀

sajab
9. srp 2011

@daphney Tak to jsi trefila se švagrovou. Jinak nikdo neví proč se to stalo, protože jsme byli všichni 3 v pořádku a andílci dokonce o 3 týdny větší než ukazují tabulky 😒 Jak já se strašně těším na konec měsíce, co mi DR řekne a jestli mě objedná nebo budu muset sama.

daphney
9. srp 2011

@sajab to je zvláštní, že se nikde nic nenašlo ☹ no ale zase máš oproti nám výhodu dvou andílků v nebíčku, kteří tebe i manžu střeží a brzo vám pošlou štěstíčko, protože by nechtějí aby se jejich rodiče trápili

sajab
9. srp 2011

@daphney To ano, andílky máme a myslím, že silné. Víš, já říkávám, když mi někdo řekne, že by nechtěli abych byla smutná, že pokud by to opravdu nechtěli neodešli by! 😢 Pak finančně na tom nejsme 2x dobře,1IVF nám zaplatil taťka jako pozdní dárek k vánocům,a teď jsem se dověděla, že když ukončím neschopenku,vedoucí mě propustí takže zase se to vše sype.

daphney
9. srp 2011

@sajab třeba tam byl opravdu nějaký problém akorát na něj doktoři nepřišli, jinak si nedokážu vysvětlit, že bys přišla o dvě zdravá miminka, když kdejaká feťačka donosí mimi ☹ a jak dlouho jsi na neschopence? a máš ji vedenou na gyndě nebo u praktika?

mufinka26
9. srp 2011

@sajab tak to je docela síla, že tě chce šéf propustit.... 😠 Jakoby toho člověk neměl dost 😒

mufinka26
9. srp 2011

@daphney ono někdy ta příčina potratu se nenajde, prostě se to stane, to mi řekly před dvěma lety 😠

sajab
9. srp 2011

@daphney Opravdu nic nenašli,je to záhada i pro mě.Zdravá krásná miminka a odešli. Neschopenku mám od gynekologa a jsem na ní od února,ale pře tím jsem byla v říjnu na neschopence se zádama,tu jsem k poslednímu prosinci ukončila a v lednu chodila do práce.Jenže mi v květnu přišlo, že už mám odmaróděné půl roku,což je divné, když mezi dvěma neschopenkama byl měsíc odestup a každá byla na něco jiného a od jiného DR.Vůbec tomu nerozumím,maródit můžu rok a pak mi nebudou vyplácet peníze,ale slyšela jsem, že se dá požádat o prodloužení,to by se nám ale muselo podařit znova otěhotnět.

daphney
9. srp 2011

@sajab jelikož pracuji ve zdravotnictví, tak o tomhle něco málo vím 🙂 sežen si psychiatra... nemyslím, že bys ho potřebovala, ale po tom traumatu, co máš za sebou, na něj klidně máš nárok a navíc když budeš mít neschopenku od psychiatra, můžeš na ní být jak dlouho chceš, máš neomezené vycházky (v rámci rekonvalescence) a ještě se v práci nikdo nedozví s jakou diagnozou jsi na neschopence, na psychiatrii se v tomhle stahuje výjimka

sajab
9. srp 2011

@daphney Myslím, že jestli se nám nepodaří otěhotnět budu ho potřebovat doopravdy 😉

daphney
9. srp 2011

@sajab když jsou na tebe v práci tak připravený, tak se tam přeci nebudeš vracet 🙂

sajab
9. srp 2011

@daphney Právě proto chci znova otěhotnět 😉 NE nechci otěhotnět jen KVŮLI práci,to jsem si dělala legraci. Já chci miminko bez ohledu na to jestli budu zaměstnaná nebo ne.Pro mě je miminko nejdůležitější!

daphney
9. srp 2011

@sajab to chápu, taky je pro mě miminko na prvním místě 🙂 a můžu se zeptat, kde je vlastně u vás problém? možná jsi to už tady někde psala, ale nedohledala jsem to :-/

sajab
9. srp 2011

@daphney Moje protilátky proti kardiolipidu,které jsou lékama snížit a pak slepé náboje mého muže 😒

daphney
9. srp 2011

@sajab no takže taky nic moc 😒 ale přirozené těhu není u vás úplně nemožné? ale to by chtěla být psychicky v poho, to já taky nejsem... takže hurá do IVF

sajab
9. srp 2011

@daphney Nemožné by nebylo, kdybych měla jiného chlapa 😀 Jenže mám právě tohohle, takže jedině IVF s dárcem spermatu,jako tomu bylo už v únoru.

daphney
9. srp 2011

@sajab takže to jsou ty vaše mrška až tak moc nepoužitelné??? předpokládám, že nějak je přimět k životu asi nejde j 😒 ještě že dárcovství spermatu není tak komplikované jako vajíček.. šupky do kabinky a je to 😀

sajab
9. srp 2011

@daphney no jo 😀 Manžel je smířený,že nebudou jeho 😉 Je jen záhadné, že mi asi před dvěma lety, řekl, že kdybych ho podvedla a otěhotněla,o dítě by se nestaral, a tohle mu nevadí 😉

daphney
9. srp 2011

@sajab mršky nebudou jeho, dítko ano 😀 no jo no chlapi a jejich ješitnost 😠

daphney
9. srp 2011

@sajab bych mu přála rovnou dvě a pořádný raubíře ať si užije chlapec 😀 😀 😀

sajab
9. srp 2011

@daphney to teda jo,hlavně,když se nechtěl nechat testovat 😠 Jako by ho za to měli zabít,je to úplně normální,někteří chlapi to dělají běžně před televizí 😀 takže jedou v kabince se přemoct může 😉 Ale to bylo pro něj nadlidský výkon.

daphney
9. srp 2011

@sajab tohle mě taky štve....to je to jediné co po nich chceme!!! taky doma bylo kolem toho plno keců... že prý není úchyl aby si chodit honit ptáka do gennetu... no chápeš to??? zabedněnec jeden!!! a pak se divil 😠
naštěstí zjistli, že plno jeho kamarádů je na tom ještě hůř, takže teď už to bere v poho, ale ze začátku bylo teda řečí 😀

sajab
9. srp 2011

@daphney přesně tak,obkecávat, to jim jde. Ať si také uvědomí, že my musíme procházet horším a dost nepříjemným procesem a oni jen sedí v kabince a nikdo na ně netlačí a nehledí 😠