• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@caricia1 poptej se, on rikal, ze nato narok mame, aniz bychom meli pak neco spatne v genetickych vysledcich z krve
21. zář 2011 ve 13:57  • Odpověz
@petrajda u nas se plati za KET 2000,- takze v tom globale uz se to fakt ztrati....a hlavne myslim, ze mas narok na 1 IVF navic kdyz neni ET - musim se nato jeste poptat, jestli by to do toho spadlo :slight_smile:
21. zář 2011 ve 13:58  • Odpověz
@caricia1
@cuddle tak jak říkáš, na PGD máš u pojišťovny nárok po potratu nebo u velice špatného spermiogramu. Ale co vím tak to proplácí pouze VZP.
21. zář 2011 ve 14:09  • Odpověz
@cuddle můžu být zvědavá? Jdete i na halosperm?
21. zář 2011 ve 14:11  • Odpověz
@hotaska tak to jsem neslysela - manzel byl na spermii pred pul rokem a ptala jsem se jestli muzeme pozadat o aktualni a pry to udelaji jak se bude blizit OPU aby bylo jasne s jakym materialem pocitat, ale o tom halospermu nemluvil, ani nevim jaky je v tom rozdil, nebo co tam delaji navic
21. zář 2011 ve 14:15  • Odpověz
@cuddle aha, možná taky záleží na výsledcích základního spermiogramu. My měli vše OK, až na morfologii 0% a proto asi i ten halosperm (stálo nás to 2500,-). Je to nějaký novější vyšetření. Bylo nám to ve zkratce vysvětleno asi takto: vezme se spermie a napustí se kontrastní látkou, pokud svítí jen uvnitř je DNA ok. Pokud svítí i všude okolo má poškozenou DNA a je špatná. Na základě těchto výsledků potom můžou doporučit PICSI.
21. zář 2011 ve 14:30  • Odpověz
Ještě k tomu proplácení PGD.......... ještě mně napadlo, že asi bude záležet na tom, co a jak má CAR domluvené u pojišťovny.
21. zář 2011 ve 14:35  • Odpověz
@hotaska manzel ma 0,5 morfologii, tak uvidim jeste se poptam pak doktora
21. zář 2011 v 15:16  • Odpověz
@cuddle myslím,že to tak skutečně je. Když nedojde k ET u jednoho IVF cyklu máš nárok ještě na jednu stimulaci
21. zář 2011 v 17:21  • Odpověz
@cuddle ahoj, tak to vypada dobre, ze? tak uvidis, myslim na Tebe...
21. zář 2011 v 19:28  • Odpověz
Jinak holky, u nas to taky vypada dobre, hlasim 5 oplozenych, to je super,ani jsem to necekala, po tom zamrazeni, uvidime, jak se drobecci budou dal klubat. Rikala pani embryolozka, ze to vypada dobre :slight_smile: Prilitla jsem dnes jen na skok,zitra vas vsechny doctu at vim, jak se mate
21. zář 2011 v 19:31  • Odpověz
Ahoj snažilky, tak dnes jsem byla na utz po 5dnech píchání Merionalu a doktor se nějak netvářil. Nic moc reakce takže ode dneška zvyšuji dávky za 2ampulí na 5. UTZ v pátek, tak snad něco do toho "plata vajec" přidám :confused: :confused:
21. zář 2011 v 19:41  • Odpověz
@katka.gzd Ahoj. Začala jsem 21DC. To bylo 17.9., do 29.9. by měla přijít MS, pokud nepřijde, tak půjdu na hCG, jestli nedošlo k těhotenství přirozeně. Od 1.10. přidávám Menopur, 6.9. mám UZ, a pokle něho 13.10. OPU a 18.9. ET. Tak nějak by to snad mělo být :slight_smile: A jak mi je? No...zatím mám jen ten Decapeptyl a po aplikaci mi klesne tak na půl hodiny tlak a motá se mi hlava. Jinak nic. Nažádoucí účinky jsem ani nečetla...raději :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz
@hello_kyttinka :slight_smile:
@mufinka26 Jj,pak tu budeme prskat jako o život :slight_smile:
21. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz
ahoooj holky
21. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz
21. zář 2011 ve 21:01  • Odpověz
asi jdu spat
21. zář 2011 ve 21:07  • Odpověz
jsem unavena
dobrou
21. zář 2011 ve 21:10  • Odpověz
21. zář 2011 ve 21:10  • Odpověz
Dobré ráno, princezny :slight_smile: Kdepak se touláte??? :slight_smile:
22. zář 2011 v 08:42  • Odpověz
@sal80 Ahoooj!Tak co dnešní decapeptylové omámení? :slight_smile: Pracuješ nebo jsi na neschopence?
22. zář 2011 v 08:51  • Odpověz
@hotaska Ahojky u nas v CAR mi to vysvetlili teda trochu jinak.Mozna jsi to spatne pochopila,ale ja myslim, ze je to obracene, ze kdyz sviti jen uvnitr je spatna a ze kdyz ma takovou jako svaozar-pan doktor mi to krasne vysvetlil-tak je dobra....Kam pak chodis?U nas to take stoji 2500, ja jsem z Heliosu
22. zář 2011 v 08:58  • Odpověz
@teruberi Ahoj :slight_smile: U mě se konají ona omámení od sedmi večer :slight_smile:, takže teď jsem v pohodě :slight_smile: Chodím do práce, na PN nechci a ani nepotřebuji. Jen je tu problém...začínám mít problém s dopnutím kalhot :frowning2:
22. zář 2011 v 09:01  • Odpověz
@cuddle cuddli presne tohle jsem taky resila a pan doktor rikal, ze oni hodnoti 200 spermii,tak ja jsem si vypocitala, ze 0,5 % je vlastne 1 dobra na kazdych 200 :slight_smile: Tak ze kdyz se dela ICSI, tak tam snad nejakou dobrou najdo, ne? Ale to vysetreni DNA by sis mozna mohla nechat udelat-pro jistotu. My sjme si je nakonec nechali, kdyz jsme meli ten problem a museli jsme mrazit vajicka,aby jsme meli jistotu, ze budeme mit dobrou metodu oplozeni...Vyslo nam to nastesti dobre, uz nevim, jak byly ty hodnoty, ale to je jedno...
22. zář 2011 v 09:01  • Odpověz
@sal80 Jo holky, s tim ale do budoucna budes muset pocitat :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2011 v 09:02  • Odpověz
@sal80 kup si uz tehotenske :grinning:
22. zář 2011 v 09:02  • Odpověz
@teruberi Miluji Tvůj ryze pozitivní přístup a chladnou hlavu při hledání řešení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2011 v 09:10  • Odpověz
Ahoj berušky, tak se zase po nějakém čase hlásím....nějak nebylo o čem psát a taky jsem si chtěla odpočinout :unamused: stejně to moc nefunguje a na mimíska myslím kudy chudím... Jakpak se všechny máte??? Co je u vás nového??? pevně doufám, že je to už několik těhulek :wink: :wink: :wink:
Včera jsem byla v gennetu a konečně se to někam pohnulo, dostala jsem rozepsanou stymulku a doufám, že tak do dvou týdnů začínáme...
Budu stříkat do nosu Synarel od prvního dne + píchat Gonal f 112 jednotek. V pondělí budu volat na výsledky imunologie, snad tam nebude nějaký zásadní problém.
22. zář 2011 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.