Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

mufinka26
25. zář 2011

@vanule jinak dneska mě ještě pořád trápí šílené bolesti kříže a bříška, tahle mrcha my dává zabrat 😒 ale co bych pro toho budoucího mimíska neudělala a buumbám kontryhelový čaj 😀 takže by to mělo být OK 😀

mufinka26
25. zář 2011

@vanule a co ty?

vanule
25. zář 2011

@mufinka26 to je fakt, co by jsme pro mimísky neudělaly 🙂 🙂 tak přeju ať brzy MS přejde a můžete zase do akce!

mufinka26
25. zář 2011

@vanule no akce by měla být už za 15.dnííí 😀 😀 holky budu se muset odpojit, za chvíly razím z práce domů, budu tu kolem desátý 😀

vanule
25. zář 2011

@mufinka26 kromě nafouklého břicha, zítra uvidíme na utz.

hotaska
25. zář 2011

@vanule
@petrajda tiše závidím, já do sebe cpala antikoncepci deset let 😝 Za mlada mi to až tak nevadilo.

@vanule minule narkóza byla to nejlepší z celého IVF .... stav blaženosti 😎 a co jsem potom četla říká to spoustu holek. Tak hlavu vzhůru, třeba to tentokrát nebude tak špatný 😀

vanule
25. zář 2011

@hotaska za mlada? vždyť to tak vypadá, že ta nejstarší jsem já... 😨 😨 a za ten stav blaženosti se taky podepisuju, ale to co bylo před bych nejraději vymazala. anestezioložka mi nejměně třikrát měřila tlak a bylo to čím dál horší. Až po zákroku mi řekla, že mě vůbec nechtěla vzít na sál ☹ ☹ teď to zkusím nechat doma-kdyby to tak šlo 😝

hotaska
25. zář 2011

@vanule začala jsem brzy, bylo mi čerstvě šestnáct. No neříkám, že jsem stará bačkora 😎, ale to krásné bezstarostné mládí už je jaksi v prd... Každopádně už jí 4 roky neberu a vůbec mi to nechybí. Ten tlak byl špatný z nervů?

cuddle
25. zář 2011

@vanule me rikala anesteziolozka na sale, teda Vy se nas bojite, po tom co mi zmerila tlak...asi se pekne lekla, no a po tom co me po narkoze vratili zpatky na pokoj chodila sestricka premerovat co 15 minut myslim 2 hodiny nez se to srovnalo ....bojim , bojim

mufinka26
25. zář 2011

¨tak sem konečně doma, vykoupaná a ještě sem dodělávala mladý referát co má mít na vlastivědu.. Kdy já si odpočinu 😠

mufinka26
26. zář 2011

Dobré ránko holky 🙂 tak můj dnešní kolotoč začal už v šest ráno, 🙂 odvezla sem mladou do školy a teprve ted sem se vrátila a hnedka sedám k PC z novinkou 🙂 😀 jsem objednaná na UZ 5.10 😀 takže začínám pít kontryhelový čajík a dlabat estrofem 😀 😀

petrajda
26. zář 2011

čau holky, no já byla na utz a byla tam dva bojovníci ☹ .Čekala sem to lepší,samozřejmě.Ani doktorka z toho nebyla nadšená.Přesvědčovala mě že to lékama bejt nemůže, kvůli pěnězum jsme zvolili levnější variantu,. Já se o dlouhém protokolu dočetla ,že bejvá menší "snůška",ale že u mě bude tak malá??? No mám další tři injekce a ve čtvrtek jdu na další utz.
Už sem se trochu oklepla,ale byla sem ráda,že tam byl manžel se mnou, dělal mi dnes řidiče.

petrajda
26. zář 2011

@vanule ale prd nejstarší..mě je 34..co ty?

neemoo1
26. zář 2011

Ahoj děvčata,tak už mám po testech a jsou negativní.Po třicátém září jdu na KET.

Kolik jste zaplatili za KET. 🙂

mufinka26
26. zář 2011

@petrajda uj .. no tak ale třeba to budou ti praví dva 😀

mufinka26
26. zář 2011

@neemoo1 ahojky nás KET stojí 3000kč 😉 a kdy na něj půjdeš?

neemoo1
26. zář 2011

Mám jít asi příští týden.A kolik tě celkově vyšlo umělé oplodnění. 😎

neemoo1
26. zář 2011

k čemu je ten estrogen

caricia1
26. zář 2011

Ahoj vespolek !! 🙂

petrajda
26. zář 2011

@mufinka26 stále se jim to snažim vysvětlovat,že maj dozrát tak akorát ,pak se pěkně oplodnit a zůstat v bříšku.

@caricia1 ahoj novomanželko 🙂

caricia1
26. zář 2011

@petrajda 🙂 Jak se vede??

petrajda
26. zář 2011

@caricia1 už to jde.první splín z toho rána mě už přešel a teď se snažím ty bojovníčky nějak podporovat aby zprávně dorostli.
A jinak dneska máme výročí od svatby,druhé, původně jsme měli jít na večeři,ale jaksi se nám to trochu pokazilo.Manžel si kvůli mě musel přehodit směnu,ale tak se to budem snažit jen odložit.

caricia1
26. zář 2011

@petrajda Máš dva bojovníčky vid? Uvidíš že jsou o to silnější!!!Já mám zítra KET tak se už těším 😉

petrajda
26. zář 2011

@caricia1 snad jsou to tu pravý. Ve čtvrtek se ukáže zda pěkně dorostli 🙂
Ty brďo..toto uteklo,což?

caricia1
26. zář 2011

@petrajda uteklo 😉 Ale do testu to utíkat nebude 😀

mufinka26
26. zář 2011

@caricia1 ahojky tak budu držet pěstičky 😀

petrajda
26. zář 2011

@caricia1 ale budete mít krásný svatební dar 🙂

caricia1
26. zář 2011

@petrajda no to si právě nemyslim 😒

petrajda
26. zář 2011

@caricia1 třeba jo..já si taky myslím,že k tomu našemu výročí nám malej dárek ještě chybí 🙂

vanule
26. zář 2011

@petrajda tak já ti v létech šlapu na paty, ještě chvílku a kristovy léta jsou tady 😝