• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@pitrisek26 Dvanáct týdnů nic? No...to nám dělaj naschvál!!!!! :angry: :angry: :angry:
7. říj 2011 v 11:30  • Odpověz
@drndapetka Klidně pro ní i zajedu, ale někam se asi schovala nebo ztratila mobil a asi ani nenašla schránku...beztak neumí psát :frowning2:
7. říj 2011 v 11:33  • Odpověz
@sal80 Nemám ho sem jak dostat :grinning: Zítra se ukáže :grinning: Co ty jak je??
7. říj 2011 v 11:52  • Odpověz
@sal80 hele s tím sexem..Smí se už týden po transferu a co se týče těhu tak se může taky ale s kondomem kvůli infekci a kvůli spermatu které vyvolává děložní stahy :grinning: :grinning: To jsem vyčetla takže ono to tak horký neni :grinning:
7. říj 2011 v 11:54  • Odpověz
@caricia1 Jdeš zítra na krev? Je sobota.... Jinak na testíku budou stále // :wink: Jen.....dej si pozor na ruce, ať si je nepočůráš až budeš zítra (přesněji v 00:01) testovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 v 11:55  • Odpověz
@caricia1 Také Tě ta abstinence vyděsila, viď? :grinning: Týden jde :slight_smile: A s čím že má ten sex být? S Kondomem? Kdo to je? Mám Tomáše, nechci jiného :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 v 11:57  • Odpověz
@sal80 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na krev jdu aaaaaž 12.10,možná mě do té doby překvapí mrcha a bude vymalováno :unamused:
7. říj 2011 v 11:58  • Odpověz
@sal80 Já taky pořádně nevím co to je,neuměla bych s tim ani zacházet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A po transferu vážně už po týdnu můžeš.V Praze dokonce píšou že už 5tý den od ET..Mě v Natalu řekli že týden.Tak to je v klídku. :grinning: 12.týdnů,víš jak bych byla mrzutá? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz
@caricia1 Kdepak....čekám na ní já, tak jí rozbij hubu (preventivně) a pošli jí ke mně!!!!! Vůbec s ní nediskutuj!!!!!
7. říj 2011 ve 12:02  • Odpověz
@caricia1 Vím..................naprosto přesně vím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 ve 12:03  • Odpověz
@caricia1 tak to si mě hodně potěšila, já bych si do ledna okusala nehty do masa :grinning:
7. říj 2011 ve 12:09  • Odpověz
@sal80 :grinning: :grinning: :grinning: taková doba,to je až nelidský :grinning: Dobře já jí kdyžtak přesměruju na tebe,snad nebude dělat krky :grinning: Ale hlavně snad mě ani nenavštíví kdopak je tu na ní zvědavej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. říj 2011 ve 12:09  • Odpověz
@pitrisek26 :grinning: kdyby jen nehty! :grinning: Ikdyž je asi fakt že neni dobrý nějaká extra divočina ale zákaz opravdu neni :grinning:
7. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz
@caricia1 JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, JÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....................jsem na ní TUZE zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 ve 12:33  • Odpověz
@caricia1 Co je to EXTRA divočina????? Třeba v mechu a kapradí? To zní, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz
@sal80 Nu abych ti řekla pravdu tak sama pořádně už ani nevíííííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 ve 12:35  • Odpověz
@caricia1 Asi už jsme starší a pokročilé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A největší vzrůšo je tak maximálně v koupelně. Vím...není nad postel!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 ve 13:17  • Odpověz
@sal80 Bingo!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz
@caricia1
@sal80 no to je zase téma... a já v práci :rolling_eyes: taaaaaak a teď jsem koukala do programu a dle rozpisu mám sexuální abstinenci (respektive Michal) až od pondělka... jupíííííííííí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. říj 2011 ve 13:43  • Odpověz
@daphney Tak to budeš mít kráááásný víkend :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2011 ve 13:46  • Odpověz
@daphney co to máš za rozpis?
7. říj 2011 ve 13:47  • Odpověz
@caricia1 v to doufám, mám být hnusně,tak asi zalezu do peřin a doufám, že někdo se mnou :wink: Ty budeš občůrávat papírky?
@pitrisek26 to mám z caru, mám tam napsánu kolikáty den jít na UZ, kdy zhruba bude OPU a od kdy pohlavní abstinence pro chlapa aby měl dostatek čerstvého materiálu :grinning:
7. říj 2011 ve 13:49  • Odpověz
@daphney budu čůrat o sto šest :grinning: :grinning: ale v duchu myslím že přijde o víkendu mrcha,cítim se tak.Nu uvidíme :grinning:
7. říj 2011 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky. tak jak sem vas tady dočítala ,tak sem se ikrasně zasmála. Hlavně to stěma Vašíma kozenkama. Tak pro info. Dneska jsme po OPU---- Urodilo se nam 13 vajíček. Na 6 kousku mame ICSI a dalších 7 nechavame oplodnit samovolně. V pondělí bude transfer. Na 3 dny jsme dostali Agolutin. Jak se nam embryjka vyvíjejí nas budou informovat telefonicky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2011 ve 13:56  • Odpověz
Holky zustal mi nějaky GONAL. Nevíte kde se mam obratit kdo by jej chtěl. díky :wink:
7. říj 2011 ve 13:59  • Odpověz
@baryla Ahoj tak to je super.. :wink: urodička je slušná,držím palce :wink:
7. říj 2011 ve 13:59  • Odpověz
@caricia1 mrchu nech sal, ta už se jí nemůže dočkat, ty si ji užiješ o letních prázdninách ještě dost :wink:
@baryla tak to velká gratulace, jsi pěkná slípka :slight_smile: kd máte předpokládaný RT?
7. říj 2011 ve 14:07  • Odpověz
. doktor říkal at sme připraveni i v neděli kdyby nahodou. Ale oficialne jsme se domlouvali na pondělí-- prodloužena kultivace. Ale tyky se zminil že pokud jich bude kvalitních více tak by sme počkali klidně do uterka. tak fakt tetkom ja to jen na tech prdelkach naších --jak jim to pujde. :slight_smile:
7. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz
holky co stim gonale kdepak mam písnout. kdo by jej chtěl. :confused:
7. říj 2011 ve 14:13  • Odpověz
@daphney no,akoratm ze v pondeli jdu na KET,asi teda, jeste mam zitra UTZ pro potvrzeni,ale v Heliosu rikali na 90 % :slight_smile:
7. říj 2011 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.