Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sal80
7. říj 2011

Holčičky moje....dobrou noc 😔 🙂

sal80
7. říj 2011

@katka1311 Ze svatby? Ty už by byly asi okoralé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

caricia1
7. říj 2011

@katka1311 Ze svatby by se našla tak akorád suchá kytka 😀 😀 😀 😀

katka1311
7. říj 2011

@sal80 Sal dobrou holka 😉
@caricia1 no musí a na krev máš jít kdy?V neděli ano ano.Těhulka kéžby." 😒 Ať se děje vůle boží"

katka1311
7. říj 2011

@caricia1 já myslela že máš zásoby jako křeček? 😀 😀 😀 Nebo veverka?

caricia1
7. říj 2011

@katka1311 na krev jdu 12.10.-ve středu,tak uvidíme 😉

caricia1
7. říj 2011

jdu taky na kutě-ještě si asi dám ten chlebík 😀 a pomažu tak papa zlatíčka a dobrou noc 😵 😵

katka1311
7. říj 2011

@caricia1 júúúú to budou krásné zprávy a vysoké HCG 🙂 🙂 🙂

teruberi
7. říj 2011

@daphney dekuji..take budes mit doufam dobre nastlano 😀

teruberi
7. říj 2011

uz tady asi nikdo zase neni ☹

teruberi
7. říj 2011

Copak chodite spat se slepicema? Jak rikala vzdycky babicka 😀

teruberi
7. říj 2011

Tak sladke sny vsem! 😉

mufinka26
7. říj 2011

ahojky holky, dneska sem měla v práci dobrou jobovku, jak blbec sem nahlásila dopředu šéfoví, že příští týden nastupuju na neshopenku tak aby si mohla zamluvit brigádníky a ona se na mě rozeřvala, že se jí to nehodí, abych na to šla, že se jí to ani trochu nelíbí a že mě tam v podstatě ani moc nechce, že by byla nejradši kdybych dala výpověd, nakonec my řekla, že chápe, když někdo nemůže otěhotnět přirozeně a musí na to chodit 😠 a pak jen suše dodala, že to teda akceptuje a nebu semnou na těch mých pět pracovních dní počítat. Pak se tvářla, jako by nic 😠 já sem z toho byla vyřízená a poprvé za 5let mě u ás v práci někdo takhle rozhodil a rozbrečel, jelikož za těch pět let sem marodila cca 4týdny, nepočítám ted od toho května co podstupujeme ET... Zastaly se mě všechny moje kolegyně a dokonce i směnový vedoucí, který je chlap a chápe to víc nežli ona. myslím, že by se nadřízená takto chovat neměla, zvlášt když ví, že to podstupiji, v práci sem je na to připravovala. ☹ sem z toho docela smutná,, ale to mě neodradí od toho, abych do toho šla z plnou vervou 😉

luciferka29
8. říj 2011

@mufinka26 šéfová je pěkná krá......., nic si z toho nedělej
a já mám taky pěknou jobovku ze včera jedno bublinka se nám rozdělila a čekáme trojčata a budeme to muset zredukovat ☹

hello_kyttinka
8. říj 2011

@caricia1 - ahojky, je to reklama na koční košilky, vypadali moc hezky, byly bavlněné, s různými motivy a bylo to tady na koníkovi...

hello_kyttinka
8. říj 2011

@caricia1 - testila jsi? Jsou silnější? Držím palečky...

mufinka26
8. říj 2011

@luciferka29 teda trojčátka no mazec, a nakolik to nakonec zredukujete? moc na tebe budu myslet, aby bylo všechno v pořádku, to sou situace vid....

hello_kyttinka
8. říj 2011

@gambrinuska - ahojky holky, jak jsi dopadla? Já chodím do Natu, agonulin místo utrouše? já to chci taky, mutaci nějakou mám, ale má to prý třetina lidí....

hello_kyttinka
8. říj 2011

@luciferka29 - ty jo, trojčátka... Kdy se musí na redukci?

sal80
8. říj 2011

Dobré ráno, dívky 🙂 Jsem tu jen na skok 🙂 Jak se máte? Vyspinkáno do růžova? 🙂

sal80
8. říj 2011

@luciferka29 Bude to dobré, uvidíš? Nejde to nechat si všechna?

pitrisek26
8. říj 2011

@sal80 už dorazila tetka?
@luciferka29 tak to je bomba, jak to budete redukovat, věřím, že to je těžké rozhodnutí ... 😒
jinak ahoj holky, já už třetí puregon za sebou a od 5 nespím jaké mám tlaky, už je to trošku lepší, ale nedovedu si přestavit co bude dál 🙂

mufinka26
8. říj 2011

@sal80 ahojky tak co, už dorazila marcha? 😉

sal80
8. říj 2011

@pitrisek26 @mufinka26 Kdepak, holky, stále nedorazila ☹ Za 10 dní jsem měla být těhotná a takhle.... 😢 😢 😢

vannilie
8. říj 2011

ahoj holky

hello_kyttinka
8. říj 2011

Ahojky kočky, když jste píchaly Decapeptyl, měli jste sex? Nebo je to zakázané?

sal80
8. říj 2011

@hello_kyttinka Ahoj. Klidně si užívej 😀 Decapetyl je na zablokování hypofýzy (podvěsku mozkového), aby přestal "vylučovat " pohlavní hormony (tedy...on je nevylučuje, ale dává k tomu signál 🙂 ). Takže....vypni počítač a nezdržuj se 😀

hello_kyttinka
8. říj 2011

@sal80 - díky , mě se to zdálo jako kravina. Ráno sexík proběhl, hrozně mě po něm pololo břicho, když jsem vstala, tak na mě šli mdloby a najednou mě polil studený pot, musela jsem si zpátky lehnout, byl to hnus, ale asi to patří k reakcím.... Takže večer na to skočíme znova...😀

sal80
8. říj 2011

@hello_kyttinka Decapeptyl dělá stav, který nás čeká, až budeme v přechodu. Mám stejné problémy... Po každé aplikaci je mi tak půl hodiny na nic ☹ A mívám i návaly horka. No...snad s toho všeho utrpení dostaneme odměnu v podobě plné postýlky 😉

gambrinuska
8. říj 2011

@hello_kyttinka no nevim jetsli ten Agolutin je lepší 😕 , denně zas injekce do zadečku, mam mamku a segrušu zdravotku, ale jinak nevim kdo by mi to píchal manža omdlívá jakmile vidí stříkačku natož jehlu 🙄 😀
Jinak mam úrodu 19vajuch krapet pestimulovaná, břicho jak balon ale hlavně at se nám jich co nejvíc oplodní