Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

vannilie
9. srp 2011

@maky30 ja mam take bramburky.a kolikrat jste zkouseli iui

sal80
9. srp 2011

@maky30 Kačenka má taky výcvik. Je canisterapeutická - asistenční. A s čím přijdou? V tomto počasí asi s nudlí 😀 😎

maky30
9. srp 2011

@marca22 takže vy máte šarpejku doma .. a pěkně rozmlsanou co? 😀 náš lovečák je venku.. jo mluvíš taky? jasan trénink na mimčo, beru to jako přípravu 😉

sal80
9. srp 2011

@vannilie 🙂

maky30
9. srp 2011

@sal80 takže bude pomáhat postiženým? no nevím s čím přijdou.. je to poprvé kdy to štěně uvidí to co bude celý život dělat, s přítelem chodit na hon a lovit... chuďatko, tahat srnky ☹

maky30
9. srp 2011

@sal80 jo a tady u nás není hnusně, ani neprší takže nudle nebude.. možná zpocené tričko 😀

sal80
9. srp 2011

@maky30 Jasně, že máme. A všechny na ně mluvíme. Nedávno jsem se Kačky ptala, proč zlobí. Sedla si a koukala. Tak jsem jí řekla, ať nekouká a nějak mi to vysvětlí 😀

maky30
9. srp 2011

@vannilie my jsme byli poprvé na IFI - to dělají snad jen ve Zlíně, nikde jinde jsem to nenašla ani v diskuzích a pak 2x na IUI a nic 😒

maky30
9. srp 2011

@sal80 to chápu.. já se Tedoška ptám taky proč to udělal a on jen čučí, no chápeš to??? 😀

sal80
9. srp 2011

@marca22 Byla jsem nemocná a tak mě přišla léčit. Jinak do ložnice nesmí. Také jí nelezu do pelechu a neroztahuju se jí v něm 😀

vannilie
9. srp 2011

SAJAB KDEPAK JSI

vannilie
9. srp 2011

@maky30 pockej vy uz jste byli na ivf a pak az na inseminaci.my jsme byli jednou na iui

marca22
9. srp 2011

@maky30 jj je doma,rozmlsaná je,strašně miluje zeleninu hlavně mrkev a cibuli,normálně z ní s mužem nechápem 🙂 jinak všechny povely také zvládá,je hodně chytrá,dokonce rozlišuje věci co má přinést má několik hraček v když řeknem třeba plyšáčka,přinese ho,když řeknem míček,tak přinese ten,to u jejího plemene není moc normální a k ničemu jsme jí nemuseli nějak dlouho učit,stačilo dvakrát třikrát ukázat a už to uměla,akorát vodičku nemiluje 🙂

sal80
9. srp 2011

@maky30 Kačence už bude šest let. Od štěněte je u dětí. Zkoušky složila v necelých třech. Myslela si, že je jorkšír a chtěla se chovat a to i od dětí. Ale asi by je jen porážela 🙂 Občas si to tedy myslí i teď, ale jen se mnou 😀 Začínala jsem s ní v Motole.

marca22
9. srp 2011

@sal80 ta naše by byla šťastná kdybychom se jí chtěli válet v pelechu,je strašná závislačka,doufám že až bude mimi tak nebude žárlit 😒

sal80
9. srp 2011

@maky30 Upocená trika jsou příslibem....provoněného bytu máchadlem 😉

maky30
9. srp 2011

@vannilie nenena IVF jsme ještě nebyli.. to bylo IFI to je něco jako inseminace, ale pokud máš hodně folíku a ještě malých tak ti pod narkozu udělají to, že ti aplikují sperma jen do těch největšíchl, tím se zvýší šance.. to bylo prábě napoprvé když jsem stimulovala Menopurem.. pak mi dal křenke pero Purogen a to už bylo mnohem lepší a měla jsem tak 3-4 velké folíky takže byla klasická inseminace, IVF bude až září 🙂

sal80
9. srp 2011

@maky30 Nechápu 😀 😀 😀

maky30
9. srp 2011

@marca22 tak to ji máte hezky vycvičenou na aporty 😀 zkusím to taky - přines srnku, přijes bažantu, přines sousedovic slepicu 😀 myslíš že bude žárlit na mimi? musíte na ni opatrně a mimíska jí hned ukázat pak ho bude milovat 🙂

maky30
9. srp 2011

@sal80 a dělá teď něco když má ty zkoušky?

sal80
9. srp 2011

@marca22 Inteligentní psy máme, teď už čekáme na inteligentní děti s inteligentními partnery za přítomností inteligentních zaměstanců CAR. Trochu moc inteligence po kupě, ale budiž...jsme inteligentní 😀

maky30
9. srp 2011

@sal80 upocená trika se budou vyslíkat na terase a basta 😀

sal80
9. srp 2011

@maky30 Máš zkušenost s Menopurem i Puregonem...co je lepší?

maky30
9. srp 2011

@sal80 sal IFI jako intrafolikulární inserminace tj. přímý vstřik spermatu do nitra folikulu 🙂 prostě místo 1500 Kč za IUI zaplatíš 4500 za IFI 😀 inteligenci se meze nekladou a hlavně jí není nikdy dost 😉

sal80
9. srp 2011

@marca22 Musíte jí seznámit s miminkem. Bude to nové mládě ve smečce...přijme ho a bude chránit. My dali Ellu (neteř) na zem a všechny psí holky (Kačka, Trejsinka - labradorky, a Julinka - jezevčík) si jí očuchaly. A teď jí milují a ona je šikanuje 😀

maky30
9. srp 2011

@sal80 jednoznačně Purogen, ten je taky mnohem dražší a aplikuješ si tenké jehličky perem (jako cukrovkáři), Menopur částečně hradí pojišťovna ale kvalitativně je mnohem horší a pícháš si tlusté injekce.. taky jsem četla že Purogen je čistý hormon kvalitnější, takže o tom taky ta cena, já to mám jasné po Purogenu reaguji krásně takže mi nezbývá než jít dražší cestou 🙂 zase si říkám že je to pro mé tělo lepší

sal80
9. srp 2011

@maky30 Ano, stále s ní chodím do nemocnice...na dětské a na, je to divné, ARO 🙂

sal80
9. srp 2011

@maky30 Ptala jsem se na léky, které jsou lepší. Zda Menopur či Puregon 😝 🙂

maky30
9. srp 2011

@sal80 jaj tak to je opravdu šikovná 🙂 a co tam s ní děláš? ona se mazlí s pacientama a tím je léčí 😵

marca22
9. srp 2011

@maky30 no ona je taková vlezdoprdelka a chce být pořád středem pozornosti,já třeba sedím a koukám na telku a ona si o mě opře tu hlavu a když nereaguji reje do mě čumákem aby mi zvedla ruku abych si jí všímala a hrála si s ní a když nereaguju tak si tak otráveně oddechne jako ách jo 😅 nebo na mě dupe a mlaská abych si jí prostě všímala a je schopná dělat to celý dny 😵 je vyčúraná jak ty mraky 🙂