Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

sajab
10. říj 2011

@marca22 No teď už o něco málo líp než před týdnem ale ještě to není 100% 😒

marca22
10. říj 2011

@sajab A ty teď máš stimulku nebo něco?

daphney
11. říj 2011

Dobré ranko, berušky
teda tady se zase včera řádilo, pokusím se dočíst, ať jsem v obraze...

Jinak dnešním čekatelkám na ET přeju hodně štěstíčka 🙂

@maky30 já jsem platila za jedno peru + tes nosní sprej 3tisíce a to mám hodně nízké dávky, donal je myslím jeden z nejdrazších hormonů :-/

sajab
11. říj 2011

@marca22 ano mám,od včerejška.Jen mi DR řekl, že mám počítat s tím, že se to pravděpodobně tentokrát nepodaří na poprvé jako v únoru. Mé tělo může jinak reágovat 😖 No tak se necháme překvapit. 😉

daphney
11. říj 2011

@sajab ahojky,tak ty už stimuluješ?

sajab
11. říj 2011

@daphney No jo 😅 Mám z toho smíšené pocity. Původně jsme si s manželem řekli, že to tentokrát nebudeme vůbec NIKDE říkat, ale myslím, že tady mezi váma můžu 😉

daphney
11. říj 2011

@sajab jasně, tady se to nepočítá 😀 tak to velká gratulace, je to pořádný skok dopředu 🙂 a co pícháte? povídej nějaké podrobnosti jsem stráááááášně zvědavá 😀

mufinka26
11. říj 2011

Ahojky holky, tak za dvě hodinky se dozvíme, jestly se nám bobísek rozmrazil OK a půjde kemně do bříška 😉 začínám být trošíííčku nervozní 😅

mufinka26
11. říj 2011

@sajab ahojky ty už stymuluješ to je supéér 😀 moc držím palečky

bublenudle
11. říj 2011

@mufinka26 Hodně štesti brouku...mně to zase nebyšlo,takže v unoru pokus č 6 ☹ taky minimalka

daphney
11. říj 2011

@mufinka26 ahoj beruško, takže ftuj tfuj tfuj a ať se má bobísek čile k světu... Ketík by měl být dneska?

mufinka26
11. říj 2011

@sal80 obrovská gratulace k mrše, která bude na hooodně dlouho poslední 😉 😀

vanule
11. říj 2011

Dobré dopoledne
@sajab tady jsme všichni na stejné lodi 🙂 držím palce

mufinka26
11. říj 2011

@daphney dneska ve 12:15, ale to jestly se rozmrazil OK se právě dovíme, až tam dorazíme

sajab
11. říj 2011

@daphney Tak jako minule puregon v peru,podle DR mi seděl a neměla jsem žádné problémy. Jinak v pátek jdu na UZ jestli a jak reaguji to tam ale můj DR nebude a v pondělí znova a tam už se s DR domluvíme podle folíků kdy bude nástup. Je to rychlovka to máš pravdu,doufám, že to bude jako minule vše POZITIVNÍ 😅 Ještě se mě ptal, jestli si nechci popovídat o své psychické stránce, já ale dělala hrdinku, že už jsem se s tím smířila a že je vše OK a jdu do boje. No na venek možná, ale vnitřně jsem jak ustrašené kuře plné nerviček.

mufinka26
11. říj 2011

@bublenudle to je my líto, no doufáme, že čtvrtý ET se konečně povede, ale pořád se bojím, aby se nám rozmrazil ☹

vanule
11. říj 2011

@mufinka26 hodně štěstí i tobě, určitě bude chtít mimísek k tobě, v tom mražáku je mu určitě zima není jak v bříšku 🙂

katka1311
11. říj 2011

Ahoj holky
@mufinka26 já jsem taky nervózní,čekám na telefon jestli se nám oplodnily a vyvíjí embryjka 😕
@bublenudle Jakto že se nepodařilo? Je mi to líto ☹ Kolik si měla vajíček z minimálky?

mufinka26
11. říj 2011

@katka1311 neboj, určitě se oplodnily a krásně se vyvíjí, aby mohly k tobě do bříška 😉 😀 a ky bys pak měla ET?

caricia1
11. říj 2011

Ahoj berunky!! 😉

mufinka26
11. říj 2011

@vanule no v to doufám, jenom jednou se nám stalo, že se jedno embryjko nerozmrazilo OK, ale to sme jich měly ještě dost a tohle je už poslední z 1.IVF, tak o to víc mám asi bobky 😅

mufinka26
11. říj 2011

@caricia1 ahoj těhulko 😀 jak se cítíš?

caricia1
11. říj 2011

@mufinka26 Jakoby se nechumelilo 😀 😀

caricia1
11. říj 2011

@mufinka26 Tak ty bys měla už dneska KET?Tak to je super,neboj se,on se rozmrazí v pohodě. 😉 😉

mufinka26
11. říj 2011

@caricia1 😀 to je dobře 😀 neboj za pár týdnů nastoupí nevolnosti 😀 😀 😀

mufinka26
11. říj 2011

@caricia1 kéž bys měla pravdu, když je tam tak sám chuděra 😉

gambrinuska
11. říj 2011

Dobré ráno holky 😉 vy jste toho nakecali 🙂 zrovna jsem to dočetla
@mufinka26 tak držim palce na rozmrazení 😉
@caricia1 čárky sílí? nebo už máš dálnicše? kabel furt nikde? 😉
@katka1311 držim place, vim jak jsem takhle byla nervozní v neděli 😕
@sal80 gratuluju k mrše mrchovatýý at je na dlouhou dobu poslední 😉
jinak ostatní zdravim

caricia1
11. říj 2011

@mufinka26 😀 Určitě,těší se k mamině do pelíšku 😉 😉

mufinka26
11. říj 2011

@caricia1 to by měl, taky sem se snažila, aby to tam měl krásně připravené 😀 holky dokonce sem se dala na zdravou výživu 😀 😀 😀

mufinka26
11. říj 2011

@gambrinuska já se snad začnu i modlit 😀 😀 😀 😀