• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@marca22 ahoj beruško, tak jak je??? co doma, už se situace lepší?
13. říj 2011 v 10:11  • Odpověz
Holky do stehna to nebolí,rozhodně ne zapíchnutí jehly,jen to vpravování štípe,ale to je všude. Mě to tedy do zadku taky dělalo problémy,odhodlávala jsem se k tomu vždycky tak 20x :unamused:
13. říj 2011 v 10:13  • Odpověz
@daphney Jj,já už to neřešila,bych se akorát zase nervovala. Teď je všechno ok :wink:
13. říj 2011 v 10:14  • Odpověz
@marca22 To sice můžu, ale já se přemáhám k tomu, abych vůbec píchla sama do sebe :grinning:
13. říj 2011 v 10:15  • Odpověz
@daphney Upláícet se čokoládou nemůžu, by mě začaly škrtit i ty poslední tepláky :grinning:
13. říj 2011 v 10:17  • Odpověz
@sal80 Tak si jedině skáknout na gyndu nebo k obvoďákovi,ať ti to sestřička píchne. :slight_smile:
13. říj 2011 v 10:19  • Odpověz
@hotaska o bolesti mi ani nemluv, já si pořád říkám přece to přejde, ale opak je pravdou dnes mě to vzbudilo i v noci. Protože zítra jedu do CARu na krev tak jsem chtěla být připravená a testovala jsem, ale.... Je dobře, že jsi takhle optimisticky naladěná, bude líp!!!!
13. říj 2011 v 10:19  • Odpověz
@marca22 dobrej přístup, pokud se něco děje, je to jeho problém a ne tvůj a mimísků!!! ale ono se nic neděje, teď bude rodinka a to už něco znamená !!! :slight_smile:
@sal80 že mluvíš o těch teplákách, já už na sebe neseženu snad ani pyžamo :rolling_eyes: včera jsem proběhla celé tesco a to co se mi líbilo rozhodně nebylo na mou postavu :angry: :angry: :angry:
13. říj 2011 v 10:24  • Odpověz
@daphney To jo,kdyby nechtěl tak se mnou nebude,to mě pak nějaká pinda na dopisování nemůže rozhodit :grinning:
Holky taky už mi jsou pouze dvoje tepláky,nemám vůbec co na sebe,už jsem si objednala nějaký větší věci z Halensu ale přijdou až za 3-5 týdnů. Teď po obchodech fakt lítat nebudu,sehnat něco na sebe je docela velkej problém,to co se mi líbí tak taky většinou v mé velikosti už nemají a nebudu si kupovat to co se mi nelíbí jen proto abych měla něco :unamused:
13. říj 2011 v 10:32  • Odpověz
@vanule hodně mi pomáhá ten náš poklad co máme doma z prvního IVF :wink: A ty už se pořád neboj :wink: jsi přece holka statečná a všechno bude dobrý! Musíme věřit, všechny!

@sal80
@marca22 taky jsem šla k obvodnímu aby mi sestřička dala injekci co jsem měla z CAR po OPU kvůli hrozícímu OHHS. Vůbec nevěděla co s tím, musela jsem jí říkat co má dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ale zvědavá proč to mám to byla! Tak nevím jestli není lepší si to píchnout sama :confused:
13. říj 2011 v 10:32  • Odpověz
@sal80 u nas vsechno se pichalo do bricha, a pichala jsem sama
13. říj 2011 v 10:36  • Odpověz
@hotaska Jo tak tohle se mi jednou taky stalo,tedy ne s injekcí,ale s odběrem krve,ta sestra mi škrtila ruku snad 20 minut a nemohla najít žílu,nakonec mi to brala ze zápěstí a divila se že to neteče,neměla jsem nacvičeného Álojse :grinning: tak jí řikám aby mi povolila škrtidlo,že to pak poteče a ona mě jen utřela že prej jsem nějaká chytrá,no samozdřejmně že to neudělala,rozbodanou mě poslala do laboratoře,ať mi to naberou tam,a tam byli akorát vzteklí jak mě zrasila :unamused: Naštěstí už tam nepracuje.
13. říj 2011 v 10:37  • Odpověz
@marca22 Také možnost :slight_smile:
13. říj 2011 v 10:47  • Odpověz
@daphney Tak spi nahatá :grinning:
13. říj 2011 v 10:48  • Odpověz
@sal80 a nazítřejší odběr vajec mám jit v čem??? mám jen donácí vytahané hrůzy nebo saténové divočinky :grinning:
13. říj 2011 v 10:53  • Odpověz
@daphney Vezmi si oboje :slight_smile: Dospod satén a na to vytahaný svetr. A.pak se odhal. Bude to na ven fuj, ale uvnitř huj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2011 v 10:55  • Odpověz
@daphney Odběr vajec..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2011 v 10:56  • Odpověz
@sal80 vtipná :grinning: :grinning: :grinning: on tě ten humor přejde milánku máš to už za pár, víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani huj ani fuj, musím dneska koupit nějakou noční košilku snad budou mít něco na normálního člověka jako na mě :grinning:
13. říj 2011 v 11:01  • Odpověz
@daphney Tam musím mít s sebou pyžamo? :astonished: Já ale také žádné nevlastním :unamused:
13. říj 2011 v 11:05  • Odpověz
@daphney Ale jsem v klidu. Spolu s cariciou1 chodíme omotané v prostěradlech. Jsme za bohyně totiž, víš? :grinning: Už i větve v ofinkách máme :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2011 v 11:08  • Odpověz
@sal80 no mám mít s sebou noční košilku a bačkůrky, tak třeba se na pátek chystá v gennetu pyžamová párty :grinning: :grinning: :grinning: prostěradlo? dobrý nápad, ale mám doma jen ty na gumu :unamused:
13. říj 2011 v 11:20  • Odpověz
@daphney Prostěradla s gumou líp drží a jsou stále in, tak klid :slight_smile: :wink: Bude působit takovým tím balonovým efektem :slight_smile: http://www.novinky.cz/zena/styl/102499-do-mody-prichazeji-balonove-sukne-a-vrstvene-modely.html
13. říj 2011 v 11:25  • Odpověz
@sal80 nechceš mě inspirovat nějakou fotečkou vlastního modelu???? ráda bych věděla jak neforemné prostěradlo proměním na mém těle v super model :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2011 v 11:40  • Odpověz
@vanule jéé další těhulka, potichoučká gratulace :grinning: já sem se teprve ted vrátila, udělala sem si takovou příjemnou podzimní procházku, když svítí tak krásně sluníčko a rozmlouvala sem z bobíške, aby se pěkně zavrtával :grinning: ted sem příjemně unavená a asi půjdu do hajan a pustím si nějaký pěkný filmeček :grinning: :grinning:
13. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz
@daphney Nemohu...byla bys oslněna mou krásou :grinning:
13. říj 2011 ve 12:27  • Odpověz
@mufinka26 správné řešení, tady bylo ráno tak pěkně, že už to vypadalo a ono zase nic, už chčije :unamused:
13. říj 2011 ve 12:31  • Odpověz
Holky chci se zeptat, když vám po ET zůstali mražáčci platili jste za to mražení???
13. říj 2011 ve 12:33  • Odpověz
@vanule tady u nás pořád krásně svítí sluníčko a když bydlím v Praze máme tady kolem sebe hrozně moc zeleně a stromů co se ted krásně zbarvují, je to nádhera :grinning: koukám z okna na pole :grinning:
13. říj 2011 ve 12:33  • Odpověz
@vanule my platily 2800 za to, že nám je zamrazily a kdyby nám to vyšlo tak ta cena je na rok, pak se musí platit zase :wink: teda alespon u nás to tak je :slight_smile:
13. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz
@mufinka26 no jooo PRAHA :grinning: :grinning: :grinning: to na nás na severu Moravy zase nic nezbude :fearful:
13. říj 2011 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.