Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

daphney
13. říj 2011

@marca22 ahoj beruško, tak jak je??? co doma, už se situace lepší?

marca22
13. říj 2011

Holky do stehna to nebolí,rozhodně ne zapíchnutí jehly,jen to vpravování štípe,ale to je všude. Mě to tedy do zadku taky dělalo problémy,odhodlávala jsem se k tomu vždycky tak 20x 😒

marca22
13. říj 2011

@daphney Jj,já už to neřešila,bych se akorát zase nervovala. Teď je všechno ok 😉

sal80
13. říj 2011

@marca22 To sice můžu, ale já se přemáhám k tomu, abych vůbec píchla sama do sebe 😀

sal80
13. říj 2011

@daphney Upláícet se čokoládou nemůžu, by mě začaly škrtit i ty poslední tepláky 😀

marca22
13. říj 2011

@sal80 Tak si jedině skáknout na gyndu nebo k obvoďákovi,ať ti to sestřička píchne. 🙂

vanule
13. říj 2011

@hotaska o bolesti mi ani nemluv, já si pořád říkám přece to přejde, ale opak je pravdou dnes mě to vzbudilo i v noci. Protože zítra jedu do CARu na krev tak jsem chtěla být připravená a testovala jsem, ale.... Je dobře, že jsi takhle optimisticky naladěná, bude líp!!!!

daphney
13. říj 2011

@marca22 dobrej přístup, pokud se něco děje, je to jeho problém a ne tvůj a mimísků!!! ale ono se nic neděje, teď bude rodinka a to už něco znamená !!! 🙂
@sal80 že mluvíš o těch teplákách, já už na sebe neseženu snad ani pyžamo 🙄 včera jsem proběhla celé tesco a to co se mi líbilo rozhodně nebylo na mou postavu 😠 😠 😠

marca22
13. říj 2011

@daphney To jo,kdyby nechtěl tak se mnou nebude,to mě pak nějaká pinda na dopisování nemůže rozhodit 😀
Holky taky už mi jsou pouze dvoje tepláky,nemám vůbec co na sebe,už jsem si objednala nějaký větší věci z Halensu ale přijdou až za 3-5 týdnů. Teď po obchodech fakt lítat nebudu,sehnat něco na sebe je docela velkej problém,to co se mi líbí tak taky většinou v mé velikosti už nemají a nebudu si kupovat to co se mi nelíbí jen proto abych měla něco 😒

hotaska
13. říj 2011

@vanule hodně mi pomáhá ten náš poklad co máme doma z prvního IVF 😉 A ty už se pořád neboj 😉 jsi přece holka statečná a všechno bude dobrý! Musíme věřit, všechny!

@sal80
@marca22 taky jsem šla k obvodnímu aby mi sestřička dala injekci co jsem měla z CAR po OPU kvůli hrozícímu OHHS. Vůbec nevěděla co s tím, musela jsem jí říkat co má dělat 😝 .........ale zvědavá proč to mám to byla! Tak nevím jestli není lepší si to píchnout sama 😕

cuddle
13. říj 2011

@sal80 u nas vsechno se pichalo do bricha, a pichala jsem sama

marca22
13. říj 2011

@hotaska Jo tak tohle se mi jednou taky stalo,tedy ne s injekcí,ale s odběrem krve,ta sestra mi škrtila ruku snad 20 minut a nemohla najít žílu,nakonec mi to brala ze zápěstí a divila se že to neteče,neměla jsem nacvičeného Álojse 😀 tak jí řikám aby mi povolila škrtidlo,že to pak poteče a ona mě jen utřela že prej jsem nějaká chytrá,no samozdřejmně že to neudělala,rozbodanou mě poslala do laboratoře,ať mi to naberou tam,a tam byli akorát vzteklí jak mě zrasila 😒 Naštěstí už tam nepracuje.

sal80
13. říj 2011

@marca22 Také možnost 🙂

sal80
13. říj 2011

@daphney Tak spi nahatá 😀

daphney
13. říj 2011

@sal80 a nazítřejší odběr vajec mám jit v čem??? mám jen donácí vytahané hrůzy nebo saténové divočinky 😀

sal80
13. říj 2011

@daphney Vezmi si oboje 🙂 Dospod satén a na to vytahaný svetr. A.pak se odhal. Bude to na ven fuj, ale uvnitř huj 😀 😀 😀 😀

sal80
13. říj 2011

@daphney Odběr vajec..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daphney
13. říj 2011

@sal80 vtipná 😀 😀 😀 on tě ten humor přejde milánku máš to už za pár, víš 😝 😝 😝 ani huj ani fuj, musím dneska koupit nějakou noční košilku snad budou mít něco na normálního člověka jako na mě 😀

sal80
13. říj 2011

@daphney Tam musím mít s sebou pyžamo? 😲 Já ale také žádné nevlastním 😒

sal80
13. říj 2011

@daphney Ale jsem v klidu. Spolu s cariciou1 chodíme omotané v prostěradlech. Jsme za bohyně totiž, víš? 😀 Už i větve v ofinkách máme 😀 😀 😀

daphney
13. říj 2011

@sal80 no mám mít s sebou noční košilku a bačkůrky, tak třeba se na pátek chystá v gennetu pyžamová párty 😀 😀 😀 prostěradlo? dobrý nápad, ale mám doma jen ty na gumu 😒

sal80
13. říj 2011

@daphney Prostěradla s gumou líp drží a jsou stále in, tak klid 🙂 😉 Bude působit takovým tím balonovým efektem 🙂 http://www.novinky.cz/zena/styl/102499-do-mody-...

daphney
13. říj 2011

@sal80 nechceš mě inspirovat nějakou fotečkou vlastního modelu???? ráda bych věděla jak neforemné prostěradlo proměním na mém těle v super model 😀 😀 😀

mufinka26
13. říj 2011

@vanule jéé další těhulka, potichoučká gratulace 😀 já sem se teprve ted vrátila, udělala sem si takovou příjemnou podzimní procházku, když svítí tak krásně sluníčko a rozmlouvala sem z bobíške, aby se pěkně zavrtával 😀 ted sem příjemně unavená a asi půjdu do hajan a pustím si nějaký pěkný filmeček 😀 😀

sal80
13. říj 2011

@daphney Nemohu...byla bys oslněna mou krásou 😀

vanule
13. říj 2011

@mufinka26 správné řešení, tady bylo ráno tak pěkně, že už to vypadalo a ono zase nic, už chčije 😒

vanule
13. říj 2011

Holky chci se zeptat, když vám po ET zůstali mražáčci platili jste za to mražení???

mufinka26
13. říj 2011

@vanule tady u nás pořád krásně svítí sluníčko a když bydlím v Praze máme tady kolem sebe hrozně moc zeleně a stromů co se ted krásně zbarvují, je to nádhera 😀 koukám z okna na pole 😀

mufinka26
13. říj 2011

@vanule my platily 2800 za to, že nám je zamrazily a kdyby nám to vyšlo tak ta cena je na rok, pak se musí platit zase 😉 teda alespon u nás to tak je 🙂

vanule
13. říj 2011

@mufinka26 no jooo PRAHA 😀 😀 😀 to na nás na severu Moravy zase nic nezbude 😨