• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
venku je zima, doma netopíme a i přesto padám vedrem na ústa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: i ventilačku sem otevřela, ale Danielka začala chodit doma v teplákách a kulichu, prý na protest, že sme jak u ledňáčkůů :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 10:07  • Odpověz
@caricia1 no jéžíš to je jasný, pokud mě můj instinkt neklame :grinning: :grinning: :grinning: ale mám takový divný tlak v podbřišku, zvlášt když sedím :grinning:
15. říj 2011 v 10:08  • Odpověz
@mufinka26 to je dobře,já ho měla taky :grinning: :wink: :wink:
15. říj 2011 v 10:15  • Odpověz
tak o se týče zásobičky mám jen 5x mamatest citivost 10 :grinning:
před chvilkou volali s gennetu, máme 10 oplodněných vajíček kterým se vede dobře, tak na ně moooooc myslím a už se těším až půjdou tam kam patří :slight_smile:
před chvilkou mi djel mužskej pracovat a pro jistotu zabavil klíče od auta aby mě nenapadlo někde trajdat, tak nevím co budu doma dělat, ležet e mi nechce :unamused:
15. říj 2011 v 10:15  • Odpověz
@daphney gratula :grinning: to je krásný počet :grinning: teda ten tvůj manža to je ale :angry: :grinning: zabavit ti klíče.. no asi chce, aby si pěkně odpočívala :wink: a kdy půjdeš na ET? a kolik jich budou zavádět?
15. říj 2011 v 10:17  • Odpověz
@mufinka26 má mě přečtenou a váleníčko v pelechu když venku svítí sluníčko není nic pro mě :angry: uvidíme co řeknou zítra, když jich bude dost, bude PK když nee transfer bude v pondělí a uvidíme podle kvality, klidně půjdeme i do dvou bobečků, ale raději bych jen jednoho... a jakpak si užíváte a dámskou jízdu? :slight_smile:
15. říj 2011 v 10:22  • Odpověz
@caricia1 a co ty mamčo, jak jee? :slight_smile:
15. říj 2011 v 10:23  • Odpověz
@daphney Nu mě je fajn :wink:
Tak vidíš,budeš sedět pěkně doma a odpočívat,kampa bys trajdala když nemůžu já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A pět bobečků je opravdu krásný!! :wink:
15. říj 2011 v 10:27  • Odpověz
@caricia1 budusi muet najít nějakou zábavu doma, ale s bol.břichem toho moc neudělám :unamused: bobečků je zatím 10. pět máme připravených testíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 10:29  • Odpověz
@daphney jo táááák už to vidím!No tím líp to hodně!! :grinning: :grinning: :grinning: Já bych táááák vejletila! :sweat_smile:
15. říj 2011 v 10:31  • Odpověz
@caricia1 taky bych vejletila a to jse doma první den, včerejšek nepočítám to byl výlet do gennetu :slight_smile: tak asi uděám pořádek ve fotkách...
15. říj 2011 v 10:32  • Odpověz
@daphney Ach jo..Mě už tu takhle nebaví sedět.Nudim se hrozně.Uvidim jestli nezajedu třeba k našim,lákali mě na ptáčky tak uvidím :grinning:
15. říj 2011 v 10:34  • Odpověz
@daphney užíváme, střídáme váleníčko a čučení na animovaný pohádky, z menším úklidem pokojíku, Danielka mě ale nenchá skoro nic dělat, až jí nepoznávám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska sme i chrupkaly spolu v pelíšku, prý dokud se tatka nevrátí tak bude spát semnou :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 10:39  • Odpověz
@caricia1 mňmky ptáčky, ty bych si taky dala :grinning: :grinning: :grinning: my dneska budeme mít špagetky :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 10:40  • Odpověz
@mufinka26 špagetky bych taky slupla :wink: už jsem na ně myslela v týdnu ale manža přinesl od tchyně nějaký uzený tak byla čočka :grinning:
15. říj 2011 v 10:44  • Odpověz
@daphney
@mufinka26 děvčata vy jsem lépe zásobené než lékarna :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 10:46  • Odpověz
@caricia1 ted sem vlezla na chvíli na facebook a naše příbuzná co podstoupila IVF v září tam dala krásnej UTZ jejích dvojčátek :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 10:47  • Odpověz
@vanule no někdy my přijde, že jo :grinning: :grinning: :grinning: už jenom těch utroušů co mám doma :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 10:47  • Odpověz
@mufinka26 :wink: za chvíli je budeme mít my všechny :wink:
15. říj 2011 v 10:49  • Odpověz
@caricia1 už aby to bylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se tááák těšííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 10:49  • Odpověz
@mufinka26 jo tak to je fakt, někdy jdu z lékarny jako důchodce, taštičku hormonů :grinning: jen na ty testy jsem nějak opatrná :grinning:
15. říj 2011 v 10:54  • Odpověz
@vanule holka já ty testíky mám pomalu jako hobby :grinning: :grinning: :grinning: za ty roky už mám dvě oblíbené dvě značky :grinning: :grinning: :grinning: mamtest a clearblu :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 10:55  • Odpověz
@mufinka26 tak držím palce aby byly i nadále oblíbené. Já říkala lékarnici ať mi rovnou prodá nějaký s // :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 11:02  • Odpověz
Mňam ptáky, to bych si dala taky říct :grinning: já budu mít dneska smažáka a bramborovou kaši, mňam už se těším :grinning: jj jsme chodící lékárny, dív sem měla v šuplíku u postele nějaké sex.pomůcky a dneska už jen kapesníčky, vlhké ubrousky a utrogestan :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 11:14  • Odpověz
Ahoj lezim po opu mam 18 vajíček
15. říj 2011 v 11:20  • Odpověz
@pitrisek26 no ty jsi ale výnosná slípka :grinning: :grinning: :grinning: velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: tak hezky odpočívej
15. říj 2011 v 11:21  • Odpověz
@pitrisek26 teda to je úrodička, gratuluji :wink:
15. říj 2011 v 11:52  • Odpověz
@vanule no mě právě tyhle dvě značky ty // ukázaly, tak ted jen aby v tom chtěly pokračovat a příští týden se my na nich ukázaly krásný // :grinning:
15. říj 2011 v 11:53  • Odpověz
@sal80 Jasne, ze ETy také vychází :wink: Ted zrovna treba urcite jeden vychazi u me v brisku :grinning: A ty uz jdes koukam brzy na UTZ...V utery, ze? Ttak at je tam zalozeno na co nejlepsi snusku ! :slight_smile:
15. říj 2011 ve 14:19  • Odpověz
@katka1311 Aha, to jsem jeste neslysela, dekuji...
15. říj 2011 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.