• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

(Zamčená)
8. listopadu 2011 
@katka1311 Odkud jsi, Kačenko?
16. říj 2011 ve 21:03  • Odpověz
@sal80 No psychicky jsem na tom lépe ale dnes byl týden od OPU,tak jsem byla trochu zamyslená :confounded: ale manžílek včera slavil narozeninky tak jsme si objednali pizzu i s děckama,my jsme si dali vínko a sledovali Narnii :grinning:
Dnes jsem si v podpaží nahmatala bulku tak zajdu asi zítra k dr. :unamused:
Jinak jsem z Orlové okr.Karviná :sweat_smile:
16. říj 2011 ve 21:10  • Odpověz
16. říj 2011 ve 21:11  • Odpověz
@katka1311 Katynko, to bude dobré, hormony Ti asi udělaly cystu :frowning2: Moc na Tebe myslím.
Jsi opravdu daleko :frowning2: Kam jezdíš? Do Olomouce? Tam je CAR?
16. říj 2011 ve 21:32  • Odpověz
@katka1311 tu bulku máš určo z hormonů, to se v takovém období prý ani nemá hledat
16. říj 2011 ve 21:45  • Odpověz
@sal80 Ano do FN Olomouc.1IVF tady v Ostravě ale to byla jen továrna na prachy.
@pitrisek26 Tak myslíte holky že by jsem ani nemusela k dr.?Zatím? :sweat_smile:
16. říj 2011 ve 22:04  • Odpověz
@katka1311 Raději si dojdi, Kačí. Pro klid. Hm? :slight_smile:
16. říj 2011 ve 22:20  • Odpověz
@sal80 Tak asi jo,no :frowning2: Pak mám ještě odpoledne gynekologii mám se jít domluvit na tu laparoskopii.To je další problém :confounded: .A ty si odkud?Určitě někde západní čechy??? :sweat_smile:
16. říj 2011 ve 22:23  • Odpověz
@katka1311 ahojky to bude dobr, myslím, že je to opravdu těma hormona :wink:
17. říj 2011 v 08:09  • Odpověz
dobré ránko, tak dneska je to zatím lepší po bolesti břicha ani památka, snad sem to nezakřikla :wink:
17. říj 2011 v 08:10  • Odpověz
@katka1311 Neboj se toho, bude to dobré :wink: A gynekologii to taky půjde :slight_smile:
Jasně, že jsem ze západních Čech :grinning: Karlovy Vary :sweat_smile:
17. říj 2011 v 08:20  • Odpověz
@mufinka26 Čau mufčo. Jsem ráda, že už je Ti líp :slight_smile:
17. říj 2011 v 08:21  • Odpověz
@sal80 ahojky a co ty?? co dělají hormonky? kdy tě čeká UTZ? to je otázek vid? :grinning: :grinning:
17. říj 2011 v 08:24  • Odpověz
Ahoj hollky. Dneska jsem to nevydržela a uděla test jsem 8 den po et. --bohužel negativní. Docela mně to rozhodilo-- ja vím že je brzo-- ale nedalo mi to. Jak tak koukam i na další diskuse-- tak nekteré holky špinijou , nekteré zasek né. Fakticky mam nervičky napnute jak kšíry.
:unamused: :wink:
17. říj 2011 v 08:25  • Odpověz
Od 10 hod mam vychazky tak si zajdu koupit mamatest a skusim to až ve středu-- to bude 10 den. Jak to zvladate vy? Mi dneska odjel i manža už do prace a vratí se až 14 dní-- tak jsem tetkom sama. odjížděl dneska ve 3 rano a už tet mi je smutno. byl semnou cely tyden--- což je u něj zazrak dostat tak dlouho volno. jsem jak na trni. :wink:
17. říj 2011 v 08:29  • Odpověz
@baryla každýmu se ty čárečky ukáží jindy :wink: znám holčinu co se jí dušík ukázal až 12.den po ET :wink: takže nevěš hlavu.. já se chystám na test zítra to budu 7.den :wink: už mě na to svrbí ruce, jak se nemůžu dočkat, ty testy mě normálně přitahujou :wink:
17. říj 2011 v 08:30  • Odpověz
@baryla čtrnáct dní uteče a ty ho přivítáš tím krásným testíkem ze // :grinning: :grinning:
17. říj 2011 v 08:31  • Odpověz
Opravdu znam ten pocit. :slight_smile: :wink:
17. říj 2011 v 08:33  • Odpověz
Prosím tě ---moooooc se těším. Tvoje dcerka tě taky neustale bombarduje otazečkou--MIMI TAK KDY UŽ? Muj David neustale. :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2011 v 08:35  • Odpověz
@baryla to my povídej, včera sem musela celý den ležet jak mě bolelo břicho a byla pořád u mě říkala my no to bude určitě ten brácha, zlobí už v bříšku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: z manželem sme byly mrtví smíchy :grinning:
17. říj 2011 v 08:37  • Odpověz
Ty děckaa jsou opravdu skvělé. N aši hlavně rozebiraji jestli to bude holka nebo kluk. Že pry s klukem vi co budou dělat , ale na co jim bude segra? Daja ten to vyřešil-- stejně ji vychovame jako kluka-- bude mit tvrdou vychovu jako my. Jo a jestě že ji naučí judo a karate a že sni bude hrat i fotbal. Jo a vprvni řadě nebudeme kupovat panenky a takove ta další blbosti pro hplky ,, ale pořadné auta a vojaky a příšerky z těch vajíček apod. Taky jsem se smala a už tetkom jsem tu holčinu litovala. hahaha. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2011 v 08:44  • Odpověz
Tak zetím čauky. Hodim sprchu a malinko poklidim . V 10 hod tada skaknu do lekarna a do obchudku. Víš co ---a je mi lépe--- trosku jsem z toho vypsala. Tak díky a pa. :wink: :wink:
17. říj 2011 v 08:47  • Odpověz
@baryla no my máme zajímavou holku, včera si hrála z panenkou a kočárkem a u toho střílela z pistole :grinning: má ten NERF takže zábava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: říkáme si, že budeme muset mít kluka, abysme si užily tu holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky vy jste po ránu nějaké akční :grinning:
17. říj 2011 v 09:08  • Odpověz
Dobré ranko
:wink: :wink: :wink: :wink:
17. říj 2011 v 09:16  • Odpověz
dobré ranko berušky,
teda vás dočítat, je ale práce :grinning: :grinning: :grinning:
@baryla nevěs hlavu, čárka se ještě ukáže, ale úplntě chápu já už bych byla na mrtvici :unamused:
včera jsem musela vypnout pc a jet k našim, jelikož to tam nikdo neví, myslela jsem taky na něco jiného než na embroušky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a hned mi bylo lépe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a jakpak se máte ???
netuším co budu dneska dělat, to ležení je na prd, já už to doma nevydržím :confounded: asi se pustím do úklidu nebo spacifikuju nějakou návštěvu
jo a před chviličkou volali z gennetu, máme 9 bobečků kteří jdou dneska na PK, transfer bude snad ve středu... ťuk ťuk ťuk ať něco nezakřiknu
@mufinka26 já už bych testova dneska, ohromě mě to baví :grinning: :grinning: :grinning: jsem ti říkala, že ta bolest byla tím jak se tam macík roztahoval :wink: :wink: :wink:
17. říj 2011 v 09:17  • Odpověz
@katka1311 viď??? a já ještě v pelehu :grinning:
@caricia1 i tobě kočko
17. říj 2011 v 09:18  • Odpověz
@caricia1 Dobré těhulenko :wink:
@daphney 9 bobánků,nádhera :grinning: Jak vy to holky děláte že máte takové úrody?????
17. říj 2011 v 09:23  • Odpověz
@daphney ahojky to je krása :wink: dvět broučků :wink: a středa bude zachvíly :wink: :grinning:
17. říj 2011 v 09:26  • Odpověz
@katka1311
@daphney
Co máte dnes v plánu holky?? :grinning:
Představte si,že jsem včera večer kolem 22h testila :grinning: :grinning: Zbyl mi jeden test tak si říkam-nu co přece tě tu tak nenecham samotnýho se válet :grinning: Bylo to krásný,těhu čárka vylezla ještě dřív než kontrolní a je i silnější :grinning: Tak jsem se zas uklidnila na chvíli :dizzy_face:
17. říj 2011 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.