Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

belle_rose
18. říj 2011

P.S. nevim, proč není něco co by je popohnalo :(

katka1311
18. říj 2011

@belle_rose Já taky měla rozdílná embryjka.Po 48 h 2 byly 4 buněčné a to jedno jen 3 buněčné ☹

belle_rose
18. říj 2011

já jsem ted v nativním cyklu, takže mi vzali to jedno vajíčko a zase zralé, oplodnilo se a po 48 hodinách 3 buněčné, ale doktorka mi ho stejně dala, řekla, že to může u mě dohnat. Tak nevím jestli je to dobrý... a taky nevím jestli je teda chyba ve vajíčku nebo ve spermii. Manža měl vtipný nápad, že bychom si mohli moje oplodnit dárcovkou spermií a dárcovký vajíčko jeho spermií, tak by se uázalo kde je chyba. nebo bysme měli 2 děti, které by nebyly příbuzné :D

hotaska
18. říj 2011

@cuddle
@mufinka26
@sal80 holky já mám červencové dítko a je k sežrání 😉 .... no a když vše půjde podle plánu, tak to další bude taky červenec a zase kluk 😎

katka1311
18. říj 2011

@belle_rose Na emiminu na diskusi je jedna holka a oni uvažují podobně jak ty.
Polovinu vajíček nechají oplodnit manželovým spermatem a druhou polovinu od dárce. 😕

katka1311
18. říj 2011

@hotaska no jasně 😉 .Moje dcera je typické lvíče 😀

hotaska
18. říj 2011

@belle_rose
@katka1311 to ale není vůbec špatný nápad!

hotaska
18. říj 2011

@vanule ale jóóó mám se fajn 🙂 a co ty těhule? Už jsi to vstřebala? 😉

hotaska
18. říj 2011

@katka1311 viď, že jo! 😉 u nás to je rak.

katka1311
18. říj 2011

Já tak nechtěla když se měla narodit dcera at není rak,přenášela jsem tak byla lev.
A syn se narodil stejně ve znamení raka,takže já si myslím co mám být... 😀

hotaska
18. říj 2011

@katka1311 mě je znamení tak nějak fuk. Co jsem ale řešila, moje kamarádka rodila na konci září. Takže jí šestinedělí vycházelo na říjen a listopad. Užila si to do plna, hormony bláznily plus podzimní nálady 😝 Tak tomu jsem se pokud možno chtěla vyhnout.

mufinka26
18. říj 2011

tak se si z danielkou pustily pohádku a já z ní zase nic neměla, normálně se usnula a kdyby mě moje kolegyně neprobudila telefonem, tak chrupkám do ted 🙂

cuddle
18. říj 2011

@mufinka26 dekuji dnes varila Ikea, jak neni manzel doma, tak se mi nechce....

mufinka26
18. říj 2011

@cuddle no u nás bude houska něčím namazaná 😅 Danielka jak je marod tak nemá na nic chuť a kupodivu ani já nemám na nic chuť 😅

cuddle
18. říj 2011

@belle_rose hele proste nekde je zadrhel, spis bych rekla v genetice , ze ty Vase 2 soucastky nejdou sesroubovat....pokud maji pomalejsi vyvoj muzou to v deloze dohnat a chytit se, ale taky mas sanci, ze se proste prestanou vyvijet jako v te misce....je to tezky, pokud mas vajicka dobre, a manzelovi to nevadi zkusila bych darcovske spermie, neni to tak drahe jako darovana vajicka, proste jen ty tvoje vajicka a jeho spermie to nedaji dokupy a s jinyma to pujde jedna dve....

belle_rose
18. říj 2011

@cuddle no jo, to je taky obrovský dilema. já nechtěla dítě jen tak, abych já měla dítě - já chtěla reprodukci toho mýho neřáda:D ü nás s tím budu mít spíš problém já než on...

katka1311
18. říj 2011

@belle_rose tak to ti úplně rozumím.U nás je SPG hrozné a já bych problém neměla s darovanýma spermijkama ale manža obrovsky 😕

cuddle
18. říj 2011

@belle_rose jo holt nekdy je priroda mocnejsi a zalezi jen kolik mas sil to vsechno absolvovat porad a porad dokola se stejnym vysledkem, zkouseli jste jiny CAR, jiny nahled na vec, nekdy to pomuze - meli jste ICSI nebo I PICSI?
my se rozhodli jit ted do 2heho pokusu a tim zatim koncime, nenesu stimulaci dobre, hrozne po hormonech probiram, mela jsem nabeh na hyperstimulak mam panicky strach z narkozy, no proste cííííťa , a taky to stalo kupu penez, ktere aktualne nemame....takze jeste jednou a jinak jsme si podali zadost o adopci....snad nas zaradi do poradniku a za 3 roky se uvidi....

katka1311
18. říj 2011

Holky já mám asi nějaký zánět nebo co ?Strašně mě píchá jakoby v čípku nebo v pochvě.

belle_rose
18. říj 2011

@cuddle to máš pravdu, příroda asi ví co dělá. no budem muset o tom pohovořit, jak to oba vidíme. já jsem zase stimulaci nesnášela psychycky. měla jsem hrozné deprese, zhubla jsem a byla jsem hrozně zlá, jako kdyby všichni za to mohli, naštěstí se to za 2 měsíce vyplavilo. ted jsem v tom nativním, je to fuk stejně mi dávali jen 1 embryo, kvůli postavě, a ostatní nebyly na mrazák. Takže ted mám jedno bez hormonů, OPU bez narkozy, prostě pohoda, a přijde to na stejné peníze jako VZP a stimulace. a navíc nemusím čekat 3 měsíce mezi pokusy.... tak to asi ještě párkrát zkusím.

katka1311
18. říj 2011

@belle_rose Dá se vydržet OPU beznarkozy? 😅
Já teď měla minimální stimulaci tu si taky platíš sama a taky můžeš každý měsíc,prý? 😕

cuddle
18. říj 2011

@belle_rose ja nativ nemuzu mit spatne reaguju i na nejvetsi davky nemela bych zadnyho folika s vajickem urcite....aspon ze mas i tuto moznost...

cuddle
18. říj 2011

@katka1311 auu ja poslendi rok trpela na mocak....no pfuuuuj ani slyset

belle_rose
18. říj 2011

@katka1311 aha, minimální stimulaci - to jsem ještě neslyšela... já měla bud krátký nebo dlouhý protokol - po krátkém jsem se málem zcvokla.
opu -No není to nic příjemného, ale už tak mi tlačili tím ultrazvukem na vaječník, že to bolelo, tak to bodnutí se v tom tak nějak ztratilo. řekla bych že bych vydržela i tak 3 folikuly kdyby na to přišlo, víc už by asi fakt moc bolelo. Ale mně nevadí ani injekce, přišlo mi to, jako hraní na doktorku 😀

vanule
18. říj 2011

@hotaska a víš, že ti ani nevím.nejradši bych to chtěla zjistit až tak těsně před porodem, že jsem těhu a nemusela bych tak sama sebe okukovat 😀 😀 jaká je vaše další akce???

katka1311
18. říj 2011

@vanule Tak já ani nevěděla jak jsem poprvé otěhotněla 😀 No jasně byl pohlavní styk 😀 ale vůbec nic mi nebylo.

vanule
18. říj 2011

@katka1311 no a mě pořád bolí a bolí, už týden jsem se nevyspala v noci v kuse jak mě budí bolesti...že by se pořád roztahovalo, to za chvíli bude jak já 😀

sal80
18. říj 2011

Ahoj holky. Mám krásný úsměv...za devět stovek 😀

sal80
18. říj 2011

@vanule Jen ať se roztahuje, Vaňulko 🙂 A...bude hůř 😀 😀 😀

vanule
18. říj 2011

@sal80 a fakt za ty prachy je to poznat, podívej 😀 😀 😀 včera jsem říkala chlapovi, jestli by to nemělo být naopak, že teď bych se měla ještě v klidu vyspat a až za 9měsíců v noci čučet??!! a pokud s míní roztahovat, tak to abych si vážně pořídila kolečka před sebe na ten pupek