Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

caricia1
20. říj 2011

Ahoj zlatíčka..Tak dnes jen nakukuju jsem u našich...UTZ dopadl dobře jsem 5+6 tt a krásně se vyvíjíme. 😉 za týden bysme prý měli mít srdíčko a 3.11.mám další kontrolu,pokud bude v pořádku tak se loučíme s CARem 😉 😉
Termín porodu mi dr vypočítal na 16.6.2012 😀

mufinka26
20. říj 2011

@caricia1 tak to je krásnýýý 😀

belle_rose
20. říj 2011

@caricia1 gratulace obrovská

vannilie
20. říj 2011

🙂

hello_kyttinka
20. říj 2011

Ahojky holky, tak jsem po první kontrole při píchání Menopuru + Decapeptylu, a žádná sláva.... Folíci pouze malinkatý, největší má 7 mm, jinak samá drobotina..... Pokračujeme dál jen mi přidali na dva dny o jednu ampulku víc, že se uvidí v pondělí. Sliznice pouze 3 mm, bojím se, že to k tomu moc nebude..... Nebo se to může ještě zlepšit?
@belle_rose - v jakém jsi CARu? V Artu v ČB?

belle_rose
20. říj 2011

@hello_kyttinka já v pronatalu v praze, z budějc pocházím. Neboj ty léky Ti to popoženou. .

maky30
20. říj 2011

@belle_rose psík pomáhá, my už máme taky jednoho doma, štěně českého fouska, je úžasný 😵 jakého máte vy? jste na domku nebo v bytě?

maky30
20. říj 2011

@hello_kyttinka ahoj kytinko, zlepšit se to může, proto ti přidali tu ampulku 🙂 musíme doufat, že ví co dělají.. kolikrát se z malých folíků vyvinou pěkné vajucha 😉

maky30
20. říj 2011

@caricia1 ahoj cary 🙂 gratuluji moc, to jsou příjemné zprávičky 🙂 za chvilku zamáčkneš slzu a loučíš se s carem 🙂 na gyndu se ti bude chodit lepší, tam už budeš jenom sledovat mimiša 😵

belle_rose
20. říj 2011

@maky30 my máme voříška ala westík - v bytě - je to sranda pes :D

daphney
20. říj 2011

@caricia1 velkááááááá gratulace, myslela jsem na tebe,taže červňátk 🙂 to bude dnes u vás veselo jo a koukej pro jistotu ještě naprskat nějaké balilky 😀 😀 😀

maky30
20. říj 2011

@belle_rose jj vím, to je takový ten bílý chlupáček 😀 je s nima sranda, dokážou člověka rozptýlitk když je nejhůř.. my ho máme sice venku, ale můžu si ho kdykoliv pustit na zahradu a poňahňat se s ním 🙂 je to mazlivec

belle_rose
20. říj 2011

@maky30 dám fotku do albíka 😉

sal80
20. říj 2011

@cuddle Už ne, ale byly doby, kdyby ano....

sal80
20. říj 2011

@pitrisek26 Jejda ☹ Moc na Tebe myslím...

sal80
20. říj 2011

@gambrinuska @pitrisek26 My se letos na Vánoce můžeme taky tak akorát nechat maximálně vyfotit 😀 😀 😀

sal80
20. říj 2011

@sajab 6, ale těch nejkvalitnějších 😉

sal80
20. říj 2011

@caricia1 To je úžasné!!!! Příští UZ už bude bít srdíčko jako zvon 🙂

janinous
20. říj 2011

ahojky všem... Jsem tu nová, tak nějak jsem dva dny sondovala a nakonec jsem si řekla, že písnu... Mám před sebou 1. IVF, v pondělí OPU (ve Zlíně), tak začínám být tak nějak zdravě nervózní 🙂 Takže jsem si říkala, že možná bude dobré probrat to s někým, kdo to má za sebou 😉 V obdorných termínech se ještě moc nechytám, tak se omlouvám 🙂

sal80
20. říj 2011

@hello_kyttinka Kyttinko, jsme na tom stejně. Taky mi přidali Menopur. I mí folíci jsou taky drobci. Určitě nám ještě narostou, neboj 😉

sal80
20. říj 2011

@belle_rose
@maky30 Já mám labradoří holku Kačku. Teď má nejhlubší spánek vedle sedačky 😔 😀

sajab
20. říj 2011

@janinous ahoj,vítám tě zde mezi náma. 😉 To že se nechytáš nijak neřeš,takových je nás tu povíce,ale myslím, že za chvíly už budeš odbornice jako všechny zde 😀 Já jdu na OPU zítra a asi nejspíš v pondělí na ET ale to ještě není jisté, vše se právě dovím až zítra.
@sal80 No doufám, že budou kvalitní,jsem z toho dost nervózní 😖 a do toho ta "blbá" cysta ☹

vannilie
20. říj 2011

@sal80 ahoj salinko a vsem 🙂

vannilie
20. říj 2011

@janinous ahojky vitam te

sal80
20. říj 2011

@janinous Ahoj a vítej. Klidně se ptej, někdo Ti zde pokaždé poradí. Já snad s tím, jak udiveně koukat 😀 Pokud to půjde dobře, tak bych měla mít OPU ve středu...dva dny po Tobě 😉 Neboj, to dáme!!! 😀 😉

janinous
20. říj 2011

díky za přvivítaní 🙂

@sajab Taky ve Zlíně??? Mám pocit, že jsem Tě tam v pondělí potkala 🙂 Je to možné??? Tak moc držím pěstičky, ať to dobře dopadne!!! 🙂

sal80
20. říj 2011

@sajab Cystu mám taky, ale prý nic hrozného. I já mám strach a pbrovský. Aby bylo co oplodňovat. Zítra mám UZ, tak uvidím 😒

sajab
20. říj 2011

@janinous Ano také ve Zlíně, a je dost možné, že jsme se viděly 😀 Byla jsem tam kolem 10 -11 hod. 😎

janinous
20. říj 2011

@sal80 Díky! A je to Tvůj první pokus nebo už jsi nějaký absolvovala??? Já jsem byla dneska na kontrole, prej vlevo cca 9-10 folíků a vpravo 6-7.. Snad je to dobré, já ani nevím, nějak se v tom všem ztrácím 🙂

sajab
20. říj 2011

@sal80 No jo, ale já jsem v únoru neměla žádné komplikace, vše začalo až pak ☹ Takže zase něco nového neznámého.