Chystá se někdo na IVF v září-říjnu? přidejte se.

jaruska111
26. črc 2011

Kdo se chystá na IVF na podzim na ZÁŘÍ A ŘÍJEN. Najdu někoho?

cuddle
25. říj 2011

@katka1311 uz stimuluju , dnes bude 3ti injekce ....

cuddle
25. říj 2011

@belle_rose aha 2hy den po OPU a to bylo jedine vhodne na zavedeni??? nemas zadne nanucky v mrazaku??

katka1311
25. říj 2011

@mufinka26
@daphney
jj,mám to v listopadu.Asi cca 21.11.je to MS.

katka1311
25. říj 2011

@cuddle jéééjda omlouvám se nemám přehled 😅
Tak super,gratuluji.A čím stimuluješ?

daphney
25. říj 2011

@belle_rose a na kdy jsi objednaná? Uvidíš, že tam něco doktorka vymyslí 😉

cuddle
25. říj 2011

@katka1311 jako minule jen kratky protokol - 1 ampule Dipherelinu a 3 ampule merionalu , prvni krev mam ve ctvrtek, a uvidim jak dal

sal80
25. říj 2011

Ahoj holky, tyk jsem doma. Uff. Ta Praha mě tentokrát vůbec netěšila...a to jí mám tak ráda. Není mi ani moc dobře, cítím vaječníky, ale to se určitě brzy zlepší 🙂 Jinak už vkládám Polygynax, jím Doxybene, dnes jem píchala 4amp Menopuru už ve 12hod. místo v 19hod., takže jsem ho ředila a píchala v autobuse...jak dobrodružné 😀 Dnes ve 22hod musím píchnout Pregnyl 10000. A pak už nezbývá než čekat. Opět 😒

sal80
25. říj 2011

@belle_rose Ahoj. Byla jsi už na krvi? Nebyla. Neházej ještě flintu do žita. Občas se to na testu neobjeví tak hned. Myslím na Tebe.

sal80
25. říj 2011

@gambrinuska A já jdu ve čtvrtek zjistit počet vajec 😀 Snad to dopadne a budou tam nějaká 🙂 A jak to vypadá s Tebou? Co test? Hm? 😉

sal80
25. říj 2011

@gambrinuska Dálnice!!!!!! 😀 Super, ale pšt...já vím 😉

daphney
25. říj 2011

@sal80 vítej doma zlatííí,už to máš za pár, co? Doufám, že po OPU budeš doma odpočívát, žádná práce, jen klídeček a těšit se na bobísky 😉

sal80
25. říj 2011

@daphney Po OPU budu doma jen ten den. V pondělí musím na otočku do Prahy (opět 😠 ) a v úterý mám ET. No a ve sředu zase šup se mnou do procesu. Jak se cítíš, kočičko? 🙂

sal80
25. říj 2011

@daphney Omlouvám se za opožděnou odpověď, ale přišel nějaký pracovník od O2 a vnucoval mi výhody jejich internetu.

daphney
25. říj 2011

@sal80 v poho, nesnáším tyhle otravování :-/ uvidíš jak ti bude po OPU, já byla pár ní docela mimo provoz 😖 A bude možnost,případně volno prodloužit? no jinak u mě pořád stejně, od neděle jsem šíleně unavená,takže většinu dne trávím v leže, sice neusnu, ale nutí mě to odpočívat 😎 jinak dušík na testu dnes o něco znatelnější než včera, ale pššššššššš nechci to zakřiknout 😉 😉 😉

sal80
25. říj 2011

@daphney Budu jako myška 😉
Volno si prodloužit nemůžu, ale naštěstí je volný pátek a pak navazuje víkend, tak to snad bude dobré. A po ET to, myslím, půjde 🙂 Jinak v práci se moc vstřícně netváří, ale co nadělám 😖

daphney
25. říj 2011

@sal80 to je od nich moc hezké, že se na to netváří, ty to asi děláš z nudy 😠 😠 😠 já je v prácipostavila před hotovou věc, prostě moje priorita je mimčo!!!

sal80
25. říj 2011

@daphney To i moje...a oni to moc ví. Jen si prostě neuvědomují ta počáteční rizika a všechno. Nemají nic proto mému těhotenství, ale na mateřskou bych měla odejít nejdřív tak den před porodem 😀

sal80
25. říj 2011

@daphney Hned jsem zpět 🙂

daphney
25. říj 2011

@sal80 a nejlépe druhý den zase nastoupit a dítě si dát za krk 😀

maky30
25. říj 2011

dobrý večer holčiny-bojovnice 🙂 tak jsem v pondělí naskočila do pracovního procesu a bylo to děsné 😒 jsem si říkala jak mi bylo minulý týden doma dobře.. a to jsme se ještě včera se šéfem stěhovali, odmítla jsem tahat těžké šanony, ale stejně člověk musí něcodělat... snad jsem nic nepokazila 😢 jinak se cítím vpoho, jen sem tam lehce pobolívá bříško

maky30
25. říj 2011

@sal80 salinko ty budeš makat do roztrhání těla.. a pak si to mimčo dáš za krk jak píše daphney ☹ a kdy že máš to OPU? ztrácím přehled...

maky30
25. říj 2011

@daphney daphy a ty jsi doma? odpočíváš? 🙂 a kdy budeme testovat zlato? 😉 😉 😉

daphney
25. říj 2011

@maky30 čau zlato, jasně já jsem doma a odpočívám, sice už mi to tu leze na mozek, ale co bych neudělala pro bobíska 😉 no trochu už testuju 😉 😉 😉

maky30
25. říj 2011

@daphney já jsem to v mezičase teď letmo dočetla 🙂 a pssst ale máš dušíka!!!!! to je skvělé 😉 😉 😉 😉 zítra zkontroluj jestli sílí 😀 byla bys doma až do porodu?

cuddle
25. říj 2011

@sal80 vitaj

cuddle
25. říj 2011

@sal80 takze stimulace ukoncena uz jen vcelicka na dozrani a ve ctvrtek si trochu schrupnes a oni ti mezitim naplni to plato 😀 😀 😀 😀

maky30
25. říj 2011

čudlííí že tys tady neměla předtím foto? a mně se zdá, že už jsem tě někde s touto fotkou viděla 🙂

cuddle
25. říj 2011

@maky30 nene zase jsem ho pridala
ale mela jsem predtim to same, tak uz jsme se mozna nekde potkali....kdovi 😀

daphney
25. říj 2011

@maky30 a co ty? testuješ??? zítra asi nebude na čem, musím hned ráno do města doplnit zásobu,tady v naší pseudolékrně nemají moji oblíbenou značku 😠 a co ty, už testuješ? 😉 😉 😉 chtěla bych určitě do práce, doma by mi hráblo, ale mužskej je proti tomu, no uvidíme časem... já bych to viděla tak do prvního trim. doma a pak klíďo když bude vše tak jak má, nástup do práce... ale to je ještě hooooodně předběžné

maky30
25. říj 2011

@cuddle to je možný, tady je těch diskuzí jak maku 😀 jenže já už jinam nechodím, tady jsou totiž všechny holky zlatíčka a skoro všechny těhule, ty co zatím ne to jen nemají potvrzeno 😀